HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta

poruka: 10
|
čitano: 1.633
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta".
14 godina
neaktivan
offline
HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta

Šteta što Samsung kao daleko najjači i najbolji igrač nije na mjestu proizvođača sljedećeg Nexus tableta.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
0 28 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta
nik_02 kaže...

Šteta što Samsung kao daleko najjači i najbolji igrač nije na mjestu proizvođača sljedećeg Nexus tableta.

Samsung je radio Nexus 10 pa i nije bio neki prodajni hit (iako ne znam zašto točno).

Žao mi je što HTC samostalno ne napravi tablet dizajniran u stilu One M8-a

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta
Chronosus kaže...
nik_02 kaže...

Šteta što Samsung kao daleko najjači i najbolji igrač nije na mjestu proizvođača sljedećeg Nexus tableta.

Samsung je radio Nexus 10 pa i nije bio neki prodajni hit (iako ne znam zašto točno).

Žao mi je što HTC samostalno ne napravi tablet dizajniran u stilu One M8-a

 

Sve štima.

Htio sam vidjeti koliko će mi dežurni čučavci pred ekranom nalupati TD (60 view - 4 TD : mislio bit će i više.)

Back on the subject : Htc je odlična firma i ok je izbor na njih (osobno sam također imao jedan primjerak htc-a , tamo negdje prije 3 godine i pamtim ga u najboljem svjetlu).

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta
nik_02 kaže...

Šteta što Samsung kao daleko najjači i najbolji igrač nije na mjestu proizvođača sljedećeg Nexus tableta.

 

Baš mi se da gledati još jednog plastikanera (S5 daje katastrofalan feel u ruci), a ako će HTC napraviti metalni Nexus onda HTC all the way. A ako će napraviti plastični tablet onda mi je svejedno tko će ga raditi...

15 godina
offline
Re: HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta
Deawood kaže...
nik_02 kaže...

Šteta što Samsung kao daleko najjači i najbolji igrač nije na mjestu proizvođača sljedećeg Nexus tableta.

 

Baš mi se da gledati još jednog plastikanera (S5 daje katastrofalan feel u ruci), a ako će HTC napraviti metalni Nexus onda HTC all the way. A ako će napraviti plastični tablet onda mi je svejedno tko će ga raditi...

A kad ti naprave metalnu verziju, cudom ces se cuditi zasto ti je npr WIFI signal slabasan 2 prostorije od routera.

12 godina
odjavljen
offline
HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta

Imam iPad 4, savršen signal. Imam HTC One M8, savršen signal. 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta

Bez obzira na proizvođača, nisam ljubitelj "plastičnog" tablet računala.

 

ALI, nakon što sam imao u rukama ASUS Google Nexus 7, nisam siguran u "njegov" kostur, ali materijal izvana je pružao vrhunski feeling pri držanju u rukama i korištenju.

 

Ako takav približno bude i ovaj HTC-ov, možda bi to mogao biti veliki povratak HTC-a na mala vrata.

Pitanje je samo, koliko će imati Veliku bakteriju i Koliko će "trebati" RAM-a, a možda ipak bude totalno ispeglan.

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta
z1k4 kaže...
Deawood kaže...
nik_02 kaže...

Šteta što Samsung kao daleko najjači i najbolji igrač nije na mjestu proizvođača sljedećeg Nexus tableta.

 

Baš mi se da gledati još jednog plastikanera (S5 daje katastrofalan feel u ruci), a ako će HTC napraviti metalni Nexus onda HTC all the way. A ako će napraviti plastični tablet onda mi je svejedno tko će ga raditi...

A kad ti naprave metalnu verziju, cudom ces se cuditi zasto ti je npr WIFI signal slabasan 2 prostorije od routera.

Takav problem su imali mobiteli sa metalnim kucistem prije 3 godine. Danas toga vise nema...

12 godina
online
HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta

jedva cekam, samo se nadam vecem kapacitetu interne memorije, bateriju cu nekako i prezaliti

a i drago mi je sto htc proizvodi

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC proizvođač sljedećeg Nexus tableta
Deawood kaže...
nik_02 kaže...

Šteta što Samsung kao daleko najjači i najbolji igrač nije na mjestu proizvođača sljedećeg Nexus tableta.

 

Baš mi se da gledati još jednog plastikanera (S5 daje katastrofalan feel u ruci), a ako će HTC napraviti metalni Nexus onda HTC all the way. A ako će napraviti plastični tablet onda mi je svejedno tko će ga raditi...

Imao sam prvi Googleov telefon, mislim da ga je radio HTC, znam i da je svakom korisniku gravirao nešto po želji, i u odnosu na tadašnji iPhone bio je svemirski brod, pogotovo zadnja strana koja se mislim jedino tada (i nikada više) radila od teflona pa ju je ne moguće bilo izgrebati.. ali, telefon je crkao (u servisu rekli ploča) mjesec dana poslije garantnog roka. Kupljen u NY ako koga zanima.

 

Jednostavno se više ne može biti pametan što je dobro što nije. Sony se vratio korijenima (pogotovo Z serija) sa izvanrednom (čitajte: japanskom) kvalitetom izrade ali drugu crče mikrofon na Z1 Compact (doduše u servisnom roku).

 

Od Samsunga ne znam nikoga da mu se nešto nije pokvarilo, pogotovo stariji modeli, neko kuka i na novije S4, S5 serije, ali onaj metalni prsten oko kamere ga čini ruglom svih rugala. Kod S2 modela tko ga još uvijek ima počinje ahilova peta AMOLED ekrana, zloglasni BurnIn.

 

HTC, izvrsne telefone pravi, ali ako nastavi samo se samo fokusirati na flagshipove (kao što sada Sony će da počne da radi) prvo će na prodaju.

 

Sa Huawei ne znam ni šta se dešava, vidim samo vrtoglave cijene P6, P7 nekih modela.

 

Sve u svemu budućnost je kineska i to ona prava kineska, gledam one Oppo, te posebno Xiaomi modele.. ma palac gore.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice