HTC tuži Apple

poruka: 32
|
čitano: 3.517
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC tuži Apple".
14 godina
neaktivan
offline
HTC tuži Apple

Uh...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple
Hahahaha... WTF?
In Control
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple

Samo jedan dan nakon odobrenja patenta i oni već tuže! Ovi su gori od Zagoraca! :D

15 godina
neaktivan
offline
HTC tuži Apple

Nekako imam osjecaj da je cika Bill tu imao svoje prste :)

 


Bem ti... odsada ako hoces nesto napraviti od uredjaja moras prvo konzalting kucu neku unajmiti da ti pregleda jel slucajno vec nesto patentirano...

 

Ja bi te idejne i implementacijske patente jednostavno bacio u smece...

In Control
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC tuži Apple

Jaooooooo kad pare pokreću svijet.. Daj više ljudi idemo radit za napredak čovječanstva a ne se međusobno svi tužit! Mislim ovom brzinom nikad nećemo stić do Federacije.. Klete pare! Viče

Come, ice cream. Come to my mouth. How dare you disobey me! -Stewie Griffin
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple
Filbert kaže...

Jaooooooo kad pare pokreću svijet.. Daj više ljudi idemo radit za napredak čovječanstva a ne se međusobno svi tužit! Mislim ovom brzinom nikad nećemo stić do Federacije.. Klete pare!  Viče

  Pa za federaciju je trebalo nesto vise od pol milijarde mrtvih i ogromna kolicina radioaktivnog otpada... (3 svjetski rat)... a znas i sam da je z. cochrane izumio warp brodic Phoenix zbog NOVCA... aha...

 

tako da... mozda cemo do federacije brze nego sto su u seriji napravili :)

In Control
15 godina
protjeran
offline
RE: HTC tuži Apple
ma neka ih svi redom tuze, apple ionako svako malo nekog tuzaka za negu glupost, sad im se to samo vraca
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
HTC tuži Apple

'S'e bum ih tüžil!' 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: HTC tuži Apple
Ljudi ne pisite vise gluposti jer cu bas tuzit! Ne zezam se.
16 godina
neaktivan
offline
HTC tuži Apple

Zaista svrha patenata i vlasnika istih gubi svaki smisao jer dojma sam da svi kradu jedni od drugih i to bez pardona, pa kad se ukaze prilika ili se nagode ili se sude.

Naravno kao i uvijek sve se svodi na trziste i zgrcanje para, jer pare su jedini i samo jedini pokretac i motiv danasnje zbilje.

Imamo Hrvatsku...u Banani...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC tuži Apple

Ispada da apple ništa sam nezna napraviti već samo krade okolo... Što nije nokia prošli tjedan isto podigla neku tužbu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC tuži Apple
PICART kaže...

Ispada da apple ništa sam nezna napraviti već samo krade okolo... Što nije nokia prošli tjedan isto podigla neku tužbu?

pa ako uzmeš od svakog najbolje onda lako napraviš uređaj za kojim svi lude i koji donosi ogromnu zaradu

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
15 godina
protjeran
offline
HTC tuži Apple

sve je već izmišljeno,samo treba to ukomponirati u jedan dobar proizvod i dobro odraditi MARKETING ! uspjeh zajamčen ,a novcem koji pokupiš lako je platiti ovakve tužbice. pogotovo jer suci  dosude uvijek smiješnu novčanu kaznu. (kao microsoftu 500 milijuna)

Z
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC tuži Apple
EnlightenedPhoenix kaže...

Nekako imam osjecaj da je cika Bill tu imao svoje prste :)

 


Bem ti... odsada ako hoces nesto napraviti od uredjaja moras prvo konzalting kucu neku unajmiti da ti pregleda jel slucajno vec nesto patentirano...

 

Ja bi te idejne i implementacijske patente jednostavno bacio u smece...

Ne unajmiš nikoga zato jer ako si ozbiljan proizviđač već imaš posebni odijel koji se bavi samo time, bez obzira da li proizvodiš motorke ili mobitele. To tako jednostavno ide.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
14 godina
offline
RE: HTC tuži Apple
ansha kaže...
Ljudi ne pisite vise gluposti jer cu vas tuzit! Ne zezam se.

Nisi čul za uređivanje posta.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple

outsourcing?!

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple
Slavo kaže...

Samo jedan dan nakon odobrenja patenta i oni već tuže! Ovi su gori od Zagoraca! :D

Ne vrijeđaj zagorce 

Ubuntu 9.10 Karmic Koala
16 godina
neaktivan
offline
HTC tuži Apple
patenti su im poprilično jalovi al morali su nešto valjda dati ... http://www.engadget.com/2010/05/12/htcs-complaint-against-apple-examined/
A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC tuži Apple
artfull kaže...
patenti su im poprilično jalovi al morali su nešto valjda dati ... http://www.engadget.com/2010/05/12/htcs-complaint-against-apple-examined/

Ako si ovo rekao za Apple, imas pravo.

Pa koji si ti lik, ja ne vjerujem...

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
HTC tuži Apple

To To smrt appleu zivili htc i nokia

RazorNapster
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple
Psiho246 kaže...
artfull kaže...
patenti su im poprilično jalovi al morali su nešto valjda dati ... http://www.engadget.com/2010/05/12/htcs-complaint-against-apple-examined/

Ako si ovo rekao za Apple, imas pravo.

Pa koji si ti lik, ja ne vjerujem...

pročitaj malo patente, smješno. Nisu ni appleovi protiv nokije svi baš nešto jaki al ovo je jako slabo.

A.
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple

A patent je patent (pa makar i jalov), sad nek plate. Osmijeh

Pray nightfall release me! Then I could wander. Wander to deep sleep.
16 godina
offline
RE: HTC tuži Apple
artfull kaže...
Psiho246 kaže...
artfull kaže...
patenti su im poprilično jalovi al morali su nešto valjda dati ... http://www.engadget.com/2010/05/12/htcs-complaint-against-apple-examined/

Ako si ovo rekao za Apple, imas pravo.

Pa koji si ti lik, ja ne vjerujem...

pročitaj malo patente, smješno. Nisu ni appleovi protiv nokije svi baš nešto jaki al ovo je jako slabo.

Pa u drugoj tuzbi Nokie takoder nisu patenti nekakvi...

Stvar je u tome sto nikad nisi kritizirao Apple zbog takvih "glupavih" patenata.

Cinjenica je da svi oni skupa patentiraju svakakva govna razlicite gustoce i boja...

To je zalosno, vec je krajnje vrijeme da se taj patentni sustav malo uredi.

Ovako se tuze lijevo i desno za svakakve gluposti.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple
Psiho246 kaže...

pročitaj malo patente, smješno. Nisu ni appleovi protiv nokije svi baš nešto jaki al ovo je jako slabo.

Pa u drugoj tuzbi Nokie takoder nisu patenti nekakvi...

Stvar je u tome sto nikad nisi kritizirao Apple zbog takvih "glupavih" patenata.

Cinjenica je da svi oni skupa patentiraju svakakva govna razlicite gustoce i boja...

To je zalosno, vec je krajnje vrijeme da se taj patentni sustav malo uredi.

Ovako se tuze lijevo i desno za svakakve gluposti.

nisam ih ni pohvalio ... ovdje samo komentiram nakon što sam pročitao patente da nisu baš ubjedljivi ... al nek im je sa srećom.

A.
16 godina
offline
RE: HTC tuži Apple
artfull kaže...
patenti su im poprilično jalovi al morali su nešto valjda dati ... http://www.engadget.com/2010/05/12/htcs-complaint-against-apple-examined/

A čuj da je sve tako jalovo kako kažeš ne bi Apple krao.

Samo čekam da apple patentira aluminij Belji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC tuži Apple
PICART kaže...
artfull kaže...
patenti su im poprilično jalovi al morali su nešto valjda dati ... http://www.engadget.com/2010/05/12/htcs-complaint-against-apple-examined/

A čuj da je sve tako jalovo kako kažeš ne bi Apple krao.

Samo čekam da apple patentira aluminij Belji se

Pa ni neznamo još jel netko nešto ukrao ili nije. to će valjda sud odrediti, iako je i to upitno. Dozvoljava se previše toga zaštititi patentom ionako.

A.
14 godina
neaktivan
offline
HTC tuži Apple

S čim oni idu u bitku...

Na kraju ce se sve te tuzbe o kojima slusamo u zadnje vijeme dogovorno nerijesiti.

“Let the future tell the truth, and evaluate each one according to his work and accomplishments. The present is theirs; the future, for which I have really worked, is mine.”
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC tuži Apple

...e dosadni su mi već sa ovim tužakanjem, mada navijam za HTC

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
HTC tuži Apple

"What, my momma??! NO, YOUR MOMMA IS FAT."

 

I tako je pocela ova tuzba.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2010 17:39 (Mentalist).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: HTC tuži Apple
ansha kaže...
Ljudi ne pisite vise gluposti jer cu bas tuzit! Ne zezam se.

 Haha, ti si patentirao glupost?

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice