Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače

poruka: 13
|
čitano: 6.926
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače".
13 godina
offline
Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače

Ovo je plaćena nagrada. Čime je ovaj huawei zaslužio to? Po 8mpx prednjoj kameri? A bogme nije niti jeftin

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 2:06 (zuper).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače

Po meni je puno bolji po omjeru cijene i performansi Motorolin Moto G onda (za ovu sezonu Moto G 2) {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače
zbog svije boje dakako
eisa je davno izgubila ikakav znacaj razumnom kupcu...
15 godina
offline
Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače

Dostupnost u dvije boje...

Time su sve rekli o kakvom je profesionalizmu u žiriju riječ {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače
zuper kaže...

Ovo je plaćena nagrada. Čime je ovaj huawei zaslužio to? Po 8mpx prednjoj kameri? A bogme nije niti jeftin

Zato jer je po karakteristikama i performansama usporediv sa iphonom 5 i ostalim flagshipovima a uz to ima duplo manju cijenu.

Kvaliteta izrade je vrhunska a dizajn je vrlo korektan.

 

Dado_ZG78 kaže...

Po meni je puno bolji po omjeru cijene i performansi Motorolin Moto G onda (za ovu sezonu Moto G 2) {#}

Molim te, kruske i jabuke nisu za mjesanje. Ovaj mobitel karakteristikama spada u 2. row high end uredjaje, znaci odmah ispod flagshipa a ti ga ides usporedjivati sa mobitelom nizeg ili srednje nizeg segmenta.

11 godina
offline
Re: Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače
Alex Mercer kaže...

Dostupnost u dvije boje...

Time su sve rekli o kakvom je profesionalizmu u žiriju riječ {#}

Jadnicek, zao mi te. Kako ces bez, tvoje, omiljene roza boje, ha? :D

16 godina
offline
Re: Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače
LudaRajcica kaže...

Molim te, kruske i jabuke nisu za mjesanje. Ovaj mobitel karakteristikama spada u 2. row high end uredjaje, znaci odmah ispod flagshipa a ti ga ides usporedjivati sa mobitelom nizeg ili srednje nizeg segmenta.

Da?

I kako to mijenja na stvari da mu je omjer cijene i performansi puno puno bolji? {#}

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Re: Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače
Dado_ZG78 kaže...
LudaRajcica kaže...

Molim te, kruske i jabuke nisu za mjesanje. Ovaj mobitel karakteristikama spada u 2. row high end uredjaje, znaci odmah ispod flagshipa a ti ga ides usporedjivati sa mobitelom nizeg ili srednje nizeg segmenta.

Da?

I kako to mijenja na stvari da mu je omjer cijene i performansi puno puno bolji? {#}

hahahaha, nece ici

 

4 core A7 vs 4 cora A9 :D

16 godina
offline
Re: Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače
LudaRajcica kaže...

hahahaha, nece ici

 

4 core A7 vs 4 cora A9 :D

Sve to stoji, ali za duplo više novaca - što nikako nije dobar deal jer performanse nisu DUPLO veće (odnosno ne primjeti se to u svakodnevnom radu s mobitelom)...

 

I opet me nisi uvjerio da je to bolji deal od Moto G-a.

Lijep pozdrav ;)
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače

Kao ponosni vlasnik moto G mogu reći da usprkost sirovom hardveru koji mu ne ide u korist moto G se svojom fluidnošću i stabilnošću može mjerit i sa flagshipovima koji su prepuni bloatwera koji usporavaju njiov rad..jedino kamera nije bog zna što ali za 1300 kn dobit mobitel koji je brži i fluidniji od većine skupljih i razvikanijih mob je dobar deal a ovaj huawei ništa posebno nit smrdi nit miriše...Kako je netko reka plaćena reklama..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače
Dado_ZG78 kaže...

Po meni je puno bolji po omjeru cijene i performansi Motorolin Moto G onda (za ovu sezonu Moto G 2) {#}

I puno ruzniji kada je u pitanju dizajn, materijali i kvaliteta izrade....

11 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače

Jesi ima u ruci motoG kad tako tvrdis da dizajn i pogotovo kvaliteta izrade nevalja?? Što neću pročitat sve na ovom forumu da jedan huawei ima bolju kvalitetu izrade nego moto g... Ucini mi uslugu uzmi oba dva u ruku i usporedi ih jednog kraj drugog pa će ti sve bit jasno..A do tad ne pisat gluposti ako ne znaš...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend P7 – najbolji za potrošače

 

Ne spominju Xiaomi, ljutog kineskog konkurenta Huaweiju. U par godina je dogurao do 5. svjetskog proizvođača mobitela.

 

Huawei je na tržištu puno dulje i proizvodi puno više opreme. Možda to iskustvo i veličina pomaže u prednosti pred konkurenijom?

 

Kužim zašto su bolji od spomenutog Moto G. Ali zašto su bolji od Xiaomi Mi3 ili Mi4...?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice