Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i tanki

poruka: 7
|
čitano: 1.140
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i tanki".
14 godina
offline
Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i tanki

Još ako baterija bude barem 4000 mAh. Dostojna zamjena za Mate 8.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i t
x18x05x kaže...

Još ako baterija bude barem 4000 mAh. Dostojna zamjena za Mate 8.

Slažem se. Imao sam Mate 8 i odličan mob, a ovaj Mate 10 bi trebao biti još bolji. Jedva čekam njegovo predstavljanje.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i t
MasterOfDisaster kaže...
x18x05x kaže...

Još ako baterija bude barem 4000 mAh. Dostojna zamjena za Mate 8.

Slažem se. Imao sam Mate 8 i odličan mob, a ovaj Mate 10 bi trebao biti još bolji. Jedva čekam njegovo predstavljanje.

 Prije sam mijenjao mobitele kao na traci sve do Mate 8. Oduševio me baterijom i izgledom. Mate 10 može biti samo bolji.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i t
x18x05x kaže...

 Prije sam mijenjao mobitele kao na traci sve do Mate 8. Oduševio me baterijom i izgledom. Mate 10 može biti samo bolji.

Ma ne bi ni ja mijenjao Mate 8, ali eto došlo produženje ugovora i počastio se sa LG G6 i mogu reći da nisam požalio. Puno manji mob, a veliki ekran, odlična baterija, odličan ekran i sve u svemu bang for the buck. 

9 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i t
MasterOfDisaster kaže...
x18x05x kaže...

 Prije sam mijenjao mobitele kao na traci sve do Mate 8. Oduševio me baterijom i izgledom. Mate 10 može biti samo bolji.

Ma ne bi ni ja mijenjao Mate 8, ali eto došlo produženje ugovora i počastio se sa LG G6 i mogu reći da nisam požalio. Puno manji mob, a veliki ekran, odlična baterija, odličan ekran i sve u svemu bang for the buck. 

 Jos nisi imao bootloop problem?

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i t
kapetan_ajkula kaže...
MasterOfDisaster kaže...
x18x05x kaže...

 Prije sam mijenjao mobitele kao na traci sve do Mate 8. Oduševio me baterijom i izgledom. Mate 10 može biti samo bolji.

Ma ne bi ni ja mijenjao Mate 8, ali eto došlo produženje ugovora i počastio se sa LG G6 i mogu reći da nisam požalio. Puno manji mob, a veliki ekran, odlična baterija, odličan ekran i sve u svemu bang for the buck. 

 Jos nisi imao bootloop problem?

G4 je najviše ima toga problema, G5 izuzetno malo, a za sada kod LG G6 ne čujem takve slučajeve. Meni LG G6 odlično radi kao i G3 kojeg sam imao prije par godina. Sve u svemu jako zadovoljan sa LG-om.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10 možda stiže s četiri kamere i t

Evo naprimjer Honor 8 dizanjerski odgovara Honoru 9, jedina je razlika da su stavili čitač otisaka prstiju napred (dolje) . Slutim da bude isto i sa Mate10 i ako bude to tako onda je to po meni bezveze, i nepotrebno. Puno je lakše jednom rukom rukovati kada je čitač prstiju iza na vrhu.

E sad, priča se da bi mogli ubaciit u ekran. ali to je malo vjerojatno. Jer do sada Samsung nije uspio kak spada implementirati tu tehnologiju onda sumnjam da bude i Huawei.  Samsung ima svoje postrojenje za proizvodnju super amoled-a A tko pravi to Huaweiju, jer to zahtjeva suradnju između proizvođača ekrana i proizvođača smartphonea. 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice