Huawei poput Googlea curi na sve strane - potvrđen

poruka: 6
|
čitano: 1.313
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei poput Googlea curi na sve strane - potvrđen".
14 godina
online
Huawei poput Googlea curi na sve strane - potvrđen
Napokon! Čekam ga jako dugo. Moj Mate 8 odlazi u zasluženu mirovinu kao jedan od naj sexy i najboljih telefona.
All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Huawei poput Googlea curi na sve strane - potvrđen

ih, mate (mišo)! a đe je jozo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei poput Googlea curi na sve strane - potv
x18x05x kaže...
Napokon! Čekam ga jako dugo. Moj Mate 8 odlazi u zasluženu mirovinu kao jedan od naj sexy i najboljih telefona.

 I moj Desire S možda uskoro ode u mirovinu. Nije mi jasna ekipa koja mijenja mob svake 2 godine.

14 godina
online
Re: Huawei poput Googlea curi na sve strane - potv
DuxTm kaže...
x18x05x kaže...
Napokon! Čekam ga jako dugo. Moj Mate 8 odlazi u zasluženu mirovinu kao jedan od naj sexy i najboljih telefona.

 I moj Desire S možda uskoro ode u mirovinu. Nije mi jasna ekipa koja mijenja mob svake 2 godine.

Jesi imao Mate 8? Ako ne, vidio bi zašto se ne mijenja. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei poput Googlea curi na sve strane - potv
Nadam se da ce se rezolucija kamere moci smanjiti. 23mp i 20 za selfi je pretjerano i ne povećaje kvalitet fotografije. 12mp je gornja granica za ovako male senzore, a mal senzor znaci i male lece, a male lece znaci opticke greske u proizvodnji (ni najskuplje lece od nekoliko hiljada $ nisu savrsene) puno MP na malom senzoru cini jos vise uocljive greske optike. I rezultat je skuplji senzor, kvalitet jednak, memorija na telefonu brze nestaje, sporiji upload u oblak, niko ne printa fotografije vece od a4 (za tu rezoluciju je dovoljno i 6-7MP) u stvari niko i ne printa fotografije nego je stave na instagram u rezoluciji 1200x800px tj 1MP.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei poput Googlea curi na sve strane - potv

Znači ti napišeš da ćeš mijenjat 2 godine star mob sa novim, i to onda objašnjaviš osobi sa mobitelom starim 6 godina?  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice