ICS na 0,6% Androida

poruka: 28
|
čitano: 3.556
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ICS na 0,6% Androida".
15 godina
offline
ICS na 0,6% Androida

Samo znači loše za Android.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida

Zašto loše za android?

15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
dejo6 kaže...

Zašto loše za android?

Zato što oni ICS koji može ići na 70% uređaja drže ispod 1%.

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
ICS na 0,6% Androida

To je samo dok ga svi proizvođači uređaja ne apliciraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
Valjda je 60-70% od tih 0.6% nexus, ostalo su custom romovi...
Blood in the carpet... Urine stains on the walls... A colony of bats in the men's room... Asbestos in your air conditioner! Snakes in your planes!
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
jastreb kaže...

To je samo dok ga svi proizvođači uređaja ne apliciraju.

Pa tko od proizvođača želi imati zadnju verziju softvera na svakom uređaju koji je sposoban?

 

Nitko, primjer je HTC.

Oni izbace uređaj za svaku verziju Androida. Makar njegov prethodnik ili sljedbenik (ili čak 2) bude hardverski isti.

 

Umjesto da rade hardversku razliku, oni rade softversku.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
ICS na 0,6% Androida

Sony Ericsson,oni sve novije modele najavii su nadogradnju na ICS.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
darker123 kaže...

Sony Ericsson,oni sve novije modele najavii su nadogradnju na ICS.

ICS ide na Xperia Arc, Xperia Arc S, Xperia PLAY, Xperia Neo, Xperia Neo V, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Active, Xperia Ray i Sony Ericsson Live with Walkman.

 

Ako može na Live Walkman ili Xperiu Play, zašto ne bi mogao na HTC Desire?

 

 

Sony je jedini proizvođač kojeg ne brine softverska verzija. X10i je jedini uređaj zakačen za nadogradnju.

 

Zašto npr. ne dolazi ICS za Samsung Ace? Isto je hardverski sposoban, ali Samsung ko Samsung, HTC ko HTC. Niti Motorola nije ništa bolja.

 

To je jedini razlog zašto je Apple bolji sa svojih 5 uređaja nasprem njih 200 Androidaša. 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida

mogao bi ics i na aceu i na desireu. ali, jednostavno ne stane na mobitel ics i bloatware tih proizvodaca.

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
14 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
Mitch kaže...
darker123 kaže...

Sony Ericsson,oni sve novije modele najavii su nadogradnju na ICS.

ICS ide na Xperia Arc, Xperia Arc S, Xperia PLAY, Xperia Neo, Xperia Neo V, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Active, Xperia Ray i Sony Ericsson Live with Walkman.

 

Ako može na Live Walkman ili Xperiu Play, zašto ne bi mogao na HTC Desire?

 

 

Sony je jedini proizvođač kojeg ne brine softverska verzija. X10i je jedini uređaj zakačen za nadogradnju.

 

Zašto npr. ne dolazi ICS za Samsung Ace? Isto je hardverski sposoban, ali Samsung ko Samsung, HTC ko HTC. Niti Motorola nije ništa bolja.

 

To je jedini razlog zašto je Apple bolji sa svojih 5 uređaja nasprem njih 200 Androidaša. 

 

Točno.

 

Iako, korisnik koji želi i zna što je ICS na jeftinijem mobitelu, mislim da je dovoljno napredan da instalira Custom ROM.

 

+, čisto sumnjam na TouchWiz+ICS ne stane na 512MB Rama Galaxya S,

prema njihovoj logici na X8 sa 168MB Rama uopće ne bi trebao raditi ICS - 

 

 

 

Blood in the carpet... Urine stains on the walls... A colony of bats in the men's room... Asbestos in your air conditioner! Snakes in your planes!
13 godina
neaktivan
offline
ICS na 0,6% Androida

Ima daleko manje Galaxy Nexusa, pa veliki udio uzimaju razni Custom ROM-ovi i stari Nexus (S).

Igor
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
Mitch kaže...

Samo znači loše za Android.

Mislim da treba samo malo pričekati. Migracija svih uređaja sa jednog OS na drugi traje od 6 mjeseci do godinu dana. Puno proizvođača, svaki ima svoju filozofiju, plus još k tome i korisnici moraju "omogućiti" nadogradnju.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
offline
ICS na 0,6% Androida

sad ste se uhvatili htc-a, pa sjetite se x10, kolko se je čekalo na gingerbread? pa onda. i sad su se konačno opametili i daju nadogradnje na vrijeme. 

a htc? kolko znam prvi val nadogradnje su noviji uređaji od sensationa na dalje, pa onda ovi stariji. desire bude dobio update  ako bude dovoljno memorije na samom uređaju, jer to je bio problem htca , i sad im se to vraća, premalo memorije na samom uređaju.  a po hardveru je dovoljno snažan za ics.

a pogledajte galaxy s, za nejga vele da neće dobit ics zbog premalo memorije. ista stvar s galaxy tabom koji ne dobiva ics.

 

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
nsoul kaže...

sad ste se uhvatili htc-a, pa sjetite se x10, kolko se je čekalo na gingerbread? pa onda. i sad su se konačno opametili i daju nadogradnje na vrijeme. 

a htc? kolko znam prvi val nadogradnje su noviji uređaji od sensationa na dalje, pa onda ovi stariji. desire bude dobio update  ako bude dovoljno memorije na samom uređaju, jer to je bio problem htca , i sad im se to vraća, premalo memorije na samom uređaju.  a po hardveru je dovoljno snažan za ics.

a pogledajte galaxy s, za nejga vele da neće dobit ics zbog premalo memorije. ista stvar s galaxy tabom koji ne dobiva ics.

 

Da samo su na još tadašnji SE, korisnici vršili pritisak peticijama, najavljivanjem bojkota itd itd.

 

SE(Sony) se stvarno opametio, ispričao zajednici i sada pucaju van nadogradnje redovito, otključali su bootloader, a Android implementacije su im najstabilnije na tržištu.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 15:24 (dado2202).
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
dado2202 kaže...
nsoul kaže...

sad ste se uhvatili htc-a, pa sjetite se x10, kolko se je čekalo na gingerbread? pa onda. i sad su se konačno opametili i daju nadogradnje na vrijeme. 

a htc? kolko znam prvi val nadogradnje su noviji uređaji od sensationa na dalje, pa onda ovi stariji. desire bude dobio update  ako bude dovoljno memorije na samom uređaju, jer to je bio problem htca , i sad im se to vraća, premalo memorije na samom uređaju.  a po hardveru je dovoljno snažan za ics.

a pogledajte galaxy s, za nejga vele da neće dobit ics zbog premalo memorije. ista stvar s galaxy tabom koji ne dobiva ics.

 

Da samo na još tadašnji SE korisnici su vršili pritisak peticijama, najavljivanjem bojkota itd itd.

 

SE(Sony) se stvarno opametio, ispričao zajednici i sada pucaju van nadogradnje redovito, otključali su bootloader, a Android implementacije su im najstabilnije na tržištu.

pa da, zbog navale korisnika. zato su se sad opametili

hobi:moj-android.net
16 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
nsoul kaže...

sad ste se uhvatili htc-a, pa sjetite se x10, kolko se je čekalo na gingerbread? pa onda. i sad su se konačno opametili i daju nadogradnje na vrijeme. 

a htc? kolko znam prvi val nadogradnje su noviji uređaji od sensationa na dalje, pa onda ovi stariji. desire bude dobio update  ako bude dovoljno memorije na samom uređaju, jer to je bio problem htca , i sad im se to vraća, premalo memorije na samom uređaju.  a po hardveru je dovoljno snažan za ics.

a pogledajte galaxy s, za nejga vele da neće dobit ics zbog premalo memorije. ista stvar s galaxy tabom koji ne dobiva ics.

 

Pa moraju o nećem pričat.Htc i samsung bar daju updejte u roku od par mjeseci dok neki kvazi porizvođači kak lg ili sony ne baš.Evo prodao sam ip4 i uzeo lg optimus 2x i trebalo im je 1 godina da izbace updejt za gingebread,prije su rekli rok proljeće 2011 što se odužilo do studenog.Ja bih rađe stock android nek ove njihove kvazi sučelja,bar netrebaš čekat pola godine za updejt.I ovi stariji mobiteli kak htc desire ili galaxy s nemogu dobit ics jer moraju ić ova njihova sučelja koja meni nikak ne odgovaraju.

Ps.sad već postajem android fanboy,vidiš kak brzo preobrazba ide kao u Kafkinoj preobrazbi.{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 22:00 (jpelko2).
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
jpelko2 kaže...

Pa moraju o nećem pričat.Htc i samsung bar daju updejte u roku od par mjeseci dok neki kvazi porizvođači kak lg ili sony ne baš.Evo prodao sam ip4 i uzeo lg optimus 2x i trebalo im je 1 godina da izbace updejt za gingebread,prije su rekli rok proljeće 2011 što se odužilo do studenog.Ja bih rađe stock android nek ove njihove kvazi sučelja,bar netrebaš čekat pola godine za updejt.I ovi stariji mobiteli kak htc desire ili galaxy s nemogu dobit ics jer moraju ić ova njihova sučelja koja meni nikak ne odgovaraju.

Ps.sad već postajem android fanboy,vidiš kak brzo preobrazba ide kao u Kafkinoj preobrazbi.{#}

A kud baš LG, frend s posla kupio optimus 2x i požalio. 

Otkako sam rootao dhd, isprobao sam i sense, i cm7 ( znaći bez sensa :) ), miui, sve launchere i opet sam se vratio na sense, trenutno 2.3.5 i sense 3.5, i prezadovoljan sam. 

 

hobi:moj-android.net
16 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
nsoul kaže...
jpelko2 kaže...

Pa moraju o nećem pričat.Htc i samsung bar daju updejte u roku od par mjeseci dok neki kvazi porizvođači kak lg ili sony ne baš.Evo prodao sam ip4 i uzeo lg optimus 2x i trebalo im je 1 godina da izbace updejt za gingebread,prije su rekli rok proljeće 2011 što se odužilo do studenog.Ja bih rađe stock android nek ove njihove kvazi sučelja,bar netrebaš čekat pola godine za updejt.I ovi stariji mobiteli kak htc desire ili galaxy s nemogu dobit ics jer moraju ić ova njihova sučelja koja meni nikak ne odgovaraju.

Ps.sad već postajem android fanboy,vidiš kak brzo preobrazba ide kao u Kafkinoj preobrazbi.{#}

A kud baš LG, frend s posla kupio optimus 2x i požalio. 

Otkako sam rootao dhd, isprobao sam i sense, i cm7 ( znaći bez sensa :) ), miui, sve launchere i opet sam se vratio na sense, trenutno 2.3.5 i sense 3.5, i prezadovoljan sam. 

 

Pa vrlo je dobar mob osim podrške i baterije sve ostalo 4/5.Mada još neke stvari na sustavu nisu dobro složene kak multitasking ali bome dobar mob.Bar kad sam mjenjal ip4 za optimus 2x nisam davao doplatu dok za neki pošteni high end kak sensation ili sgs2 bi trebao tisuću dat što ću radije za neko putovanje/fax potrošiti.

12 godina
protjeran
offline
ICS na 0,6% Androida
Osobno ne koristim android niti me zanima išta u vezi Androida. Mislim kako je Android najobičnija glupost izmišljena da uzme novce ljudima koji imaju iPhone kompleks i shodno tome zaslužuju da ih se na ovaj način tretira pošto se ionako nikad neće opametiti. Drugim riječima, nemam ništa konstruktivno za reči, jednostavno sam došao napisati ono što vi stalno radite na Apple temama gdje je svaki put pola poruka na temu - nemam iPhone, al svejednoi imam potrebu reči nešto uvredljivo o svima koji ga imaju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 12:54 (Gnjakotaro).
Moj PC  
5 8 hvala 1
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
8ax kaže...

Točno.

 

Iako, korisnik koji želi i zna što je ICS na jeftinijem mobitelu, mislim da je dovoljno napredan da instalira Custom ROM.

 

+, čisto sumnjam na TouchWiz+ICS ne stane na 512MB Rama Galaxya S,

prema njihovoj logici na X8 sa 168MB Rama uopće ne bi trebao raditi ICS - 

 

 

 

ICS ne zahtjeva 512 mb rama. To su idiotarije od Googla koji želi potaknuti prodaju high end uređaja (koja već dovoljno dobro ide)

 

Na nook-u ICS build ostavlja prazno gotovo isti postotak kao i Froyo.

 

Sve zavisi o buildu.

 

4.0.3 je zasad build koji trosi najmanje RAM-a, a i neznam što bi uopće proizvođačka sučelja radila na ICS-u. Gubi se njegov smisao. 

 

Čeka se CM9 jer git-releasevi su portovi sa 2.2.2 i 2.3.1 kernela gdje više ima kernel dijelova nego samog ICS-a.

Na mom Defyu se vrti CM9 gdje samo dva developera razvijaju i već su razvili više na 2.3.4 kernelu nego cijeli CM team. 

Sve radi osim kamere i žiroskopa.

No to će se promijenit ako izađe official ICS kernel od MOTO.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
Gnjakotaro kaže...
Osobno ne koristim android niti me zanima išta u vezi Androida. Mislim kako je Android najobičnija glupost izmišljena da uzme novce ljudima koji imaju iPhone kompleks i shodno tome zaslužuju da ih se na ovaj način tretira pošto se ionako nikad neće opametiti. Drugim riječima, nemam ništa konstruktivno za reči, jednostavno sam došao napisati ono što vi stalno radite na Apple temama gdje je svaki put pola poruka na temu - nemam iPhone, al svejednoi imam potrebu reči nešto uvredljivo o svima koji ga imaju.

ajd ne glumi, uzmi jabuku i udaraj se njome o glavu. ko se gura u apple teme? nitko se ne gura, uvijek izazovete, u svakoj apple temi se nađe jedan jabučar koji diže iphone  nebesa i pljuje po sve ostalome, i onda očekujete da se nitko ko koristi android, wp7 ili symbian ne javi? ajd uozbilji se.

 

EDIT: evo malo prolistao tvoje postove, i mislim da se to guraš gdje ti nije mjesto, u svakoj android temi te ima. haha, jadno

hobi:moj-android.net
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 17:22 (nsoul).
16 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
nsoul kaže...
Gnjakotaro kaže...
Osobno ne koristim android niti me zanima išta u vezi Androida. Mislim kako je Android najobičnija glupost izmišljena da uzme novce ljudima koji imaju iPhone kompleks i shodno tome zaslužuju da ih se na ovaj način tretira pošto se ionako nikad neće opametiti. Drugim riječima, nemam ništa konstruktivno za reči, jednostavno sam došao napisati ono što vi stalno radite na Apple temama gdje je svaki put pola poruka na temu - nemam iPhone, al svejednoi imam potrebu reči nešto uvredljivo o svima koji ga imaju.

ajd ne glumi, uzmi jabuku i udaraj se njome o glavu. ko se gura u apple teme? nitko se ne gura, uvijek izazovete, u svakoj apple temi se nađe jedan jabučar koji diže iphone  nebesa i pljuje po sve ostalome, i onda očekujete da se nitko ko koristi android, wp7 ili symbian ne javi? ajd uozbilji se.

 

EDIT: evo malo prolistao tvoje postove, i mislim da se to guraš gdje ti nije mjesto, u svakoj android temi te ima. haha, jadno

joj šta vi dečki imate puno vremena slobodnog,rađe si nađite neki hobi,sport ili se prijavite za volontiranje nek tu gledati kaj drugi rad i smatrati ljude fanbojevima i hejterima.

15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
jpelko2 kaže...
nsoul kaže...
Gnjakotaro kaže...
Osobno ne koristim android niti me zanima išta u vezi Androida. Mislim kako je Android najobičnija glupost izmišljena da uzme novce ljudima koji imaju iPhone kompleks i shodno tome zaslužuju da ih se na ovaj način tretira pošto se ionako nikad neće opametiti. Drugim riječima, nemam ništa konstruktivno za reči, jednostavno sam došao napisati ono što vi stalno radite na Apple temama gdje je svaki put pola poruka na temu - nemam iPhone, al svejednoi imam potrebu reči nešto uvredljivo o svima koji ga imaju.

ajd ne glumi, uzmi jabuku i udaraj se njome o glavu. ko se gura u apple teme? nitko se ne gura, uvijek izazovete, u svakoj apple temi se nađe jedan jabučar koji diže iphone  nebesa i pljuje po sve ostalome, i onda očekujete da se nitko ko koristi android, wp7 ili symbian ne javi? ajd uozbilji se.

 

EDIT: evo malo prolistao tvoje postove, i mislim da se to guraš gdje ti nije mjesto, u svakoj android temi te ima. haha, jadno

joj šta vi dečki imate puno vremena slobodnog,rađe si nađite neki hobi,sport ili se prijavite za volontiranje nek tu gledati kaj drugi rad i smatrati ljude fanbojevima i hejterima.

a gle ko izaziva... :P

uglavnom priča se o onom kaj nije ni probano ni nema se pojma. imao si sve protiv androida a sad? jel stvarno sra*nje? 

evo da ne spamam, jučer sam probao cm7, miui, razne čiste androide, ics , ali nekak je sense navika. jbg, valjda kak se navikneš

hobi:moj-android.net
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2012 15:48 (nsoul).
16 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
nsoul kaže...
jpelko2 kaže...
nsoul kaže...
Gnjakotaro kaže...
Osobno ne koristim android niti me zanima išta u vezi Androida. Mislim kako je Android najobičnija glupost izmišljena da uzme novce ljudima koji imaju iPhone kompleks i shodno tome zaslužuju da ih se na ovaj način tretira pošto se ionako nikad neće opametiti. Drugim riječima, nemam ništa konstruktivno za reči, jednostavno sam došao napisati ono što vi stalno radite na Apple temama gdje je svaki put pola poruka na temu - nemam iPhone, al svejednoi imam potrebu reči nešto uvredljivo o svima koji ga imaju.

ajd ne glumi, uzmi jabuku i udaraj se njome o glavu. ko se gura u apple teme? nitko se ne gura, uvijek izazovete, u svakoj apple temi se nađe jedan jabučar koji diže iphone  nebesa i pljuje po sve ostalome, i onda očekujete da se nitko ko koristi android, wp7 ili symbian ne javi? ajd uozbilji se.

 

EDIT: evo malo prolistao tvoje postove, i mislim da se to guraš gdje ti nije mjesto, u svakoj android temi te ima. haha, jadno

joj šta vi dečki imate puno vremena slobodnog,rađe si nađite neki hobi,sport ili se prijavite za volontiranje nek tu gledati kaj drugi rad i smatrati ljude fanbojevima i hejterima.

a gle ko izaziva... :P

uglavnom priča se o onom kaj nije ni probano ni nema se pojma. imao si sve protiv androida a sad? jel stvarno sra*nje? 

evo da ne spamam, jučer sam probao cm7, miui, razne čiste androide, ics , ali nekak je sense navika. jbg, valjda kak se navikneš

Kad sam ja rekao da je ios ili android sranje,ajde nađi post kad imaš višak vremena..I po čemu misliš da sam rekao da je android smeće,svako malo sprobavam razne mobitele i ne nisam freak nek sam uglavnom pomoć frendovima/poznanicima koji se ne kuže mnogo u tehnologiju pa ih onda isprobam.Kao recimo on mojeg starog frend hoće da su instaliram navigaciju na njegov galaxy s,a njegovo znanje je u odnosu na to da ima 50 godina čist ok,ali već ima galaxy s godinu dana i još je na 2.2 nije ga nikad updejtal ili skinul onu maskicu na ekranu(boji se da mu se bude ekran potrgal onda),mislim nemože pričat da je neki os bolji od drugog..nisu sad svi korisnici androida inf. tehničari ili appleovi korisnici šminkeri(mada ima dosta šminkera kojima je san snova iphone  imat),budala bude uvijek  i nemreš sad ti sve znat sve kaj postoji jer onda kaj bi radili ljudi da bi svi sve znali.

15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
jpelko2 kaže...

Kad sam ja rekao da je ios ili android sranje,ajde nađi post kad imaš višak vremena..I po čemu misliš da sam rekao da je android smeće,svako malo sprobavam razne mobitele i ne nisam freak nek sam uglavnom pomoć frendovima/poznanicima koji se ne kuže mnogo u tehnologiju pa ih onda isprobam.Kao recimo on mojeg starog frend hoće da su instaliram navigaciju na njegov galaxy s,a njegovo znanje je u odnosu na to da ima 50 godina čist ok,ali već ima galaxy s godinu dana i još je na 2.2 nije ga nikad updejtal ili skinul onu maskicu na ekranu(boji se da mu se bude ekran potrgal onda),mislim nemože pričat da je neki os bolji od drugog..nisu sad svi korisnici androida inf. tehničari ili appleovi korisnici šminkeri(mada ima dosta šminkera kojima je san snova iphone  imat),budala bude uvijek  i nemreš sad ti sve znat sve kaj postoji jer onda kaj bi radili ljudi da bi svi sve znali.

nisam rekao da si ti rekao da je sranje, ti si govorio protiv androida i hvalio ios. 

to mogu naći, bilo te u svakoj temi :P i to mogu naći.

a nemoraš bit tehničar da instaliraš navigaciju ili promjeniš rom. 

a da ima šminkera koji imaju samo iphone jer je iphone to je istina.

hobi:moj-android.net
16 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
nsoul kaže...
jpelko2 kaže...

Kad sam ja rekao da je ios ili android sranje,ajde nađi post kad imaš višak vremena..I po čemu misliš da sam rekao da je android smeće,svako malo sprobavam razne mobitele i ne nisam freak nek sam uglavnom pomoć frendovima/poznanicima koji se ne kuže mnogo u tehnologiju pa ih onda isprobam.Kao recimo on mojeg starog frend hoće da su instaliram navigaciju na njegov galaxy s,a njegovo znanje je u odnosu na to da ima 50 godina čist ok,ali već ima galaxy s godinu dana i još je na 2.2 nije ga nikad updejtal ili skinul onu maskicu na ekranu(boji se da mu se bude ekran potrgal onda),mislim nemože pričat da je neki os bolji od drugog..nisu sad svi korisnici androida inf. tehničari ili appleovi korisnici šminkeri(mada ima dosta šminkera kojima je san snova iphone  imat),budala bude uvijek  i nemreš sad ti sve znat sve kaj postoji jer onda kaj bi radili ljudi da bi svi sve znali.

nisam rekao da si ti rekao da je sranje, ti si govorio protiv androida i hvalio ios. 

to mogu naći, bilo te u svakoj temi :P i to mogu naći.

a nemoraš bit tehničar da instaliraš navigaciju ili promjeniš rom. 

a da ima šminkera koji imaju samo iphone jer je iphone to je istina.

Pa govorio sam kaj se meni sviđa,kaj je loše i dobro na oba sučelja,to kaj se ti nisi složio tvoja stvar.Nemogu svi imat isto mišljenje.

15 godina
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
jpelko2 kaže...

Pa govorio sam kaj se meni sviđa,kaj je loše i dobro na oba sučelja,to kaj se ti nisi složio tvoja stvar.Nemogu svi imat isto mišljenje.

a jbg, onda se nismo složili

hobi:moj-android.net
16 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na 0,6% Androida
nsoul kaže...
jpelko2 kaže...

Pa govorio sam kaj se meni sviđa,kaj je loše i dobro na oba sučelja,to kaj se ti nisi složio tvoja stvar.Nemogu svi imat isto mišljenje.

a jbg, onda se nismo složili

Kaj to znači da se sad slažemo?Čekaš da dođe ova preobrazba?{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice