ICS na (skoro) 5% Androida

poruka: 21
|
čitano: 3.882
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ICS na (skoro) 5% Androida".
15 godina
odjavljen
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

opala!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

Na moj nece tako skoro... {#}

vrhunska cokolada je prilicno gorka....to isto ne vazi i za zivot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
Ti baba pod kotac.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
Rado bi ja na ICS, samo kad bi postojao za moji android..
TD za glupost
13 godina
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
Glavni problem je što nove verzije androida dobiju samo high end uređaji.Google pokušava što više forsirati novu veziju ali proizvođaći uređaja jednostavno ne žele potrošiti novac i vrijeme za nove verzije za mid end i low end uređaje
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

Isto kao što je bilo i sa GB-om. Ništa novoga, ništa zbog čega bi trebali biti zabrinuti, ako ništa drugo daje vremena proizvođačima da ispeglaju uređaje sa ICS-om

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

Meni je Gingerbread potpuno dovoljan. {#}

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida

Ive strikes again!

14 godina
offline
ICS na (skoro) 5% Androida
Uzbunu? Kakvu uzbunu? Da sad propadne sve vezano uz Android, Google praktički ne bi niti osjetio posljedice.

Oni razvijaju OS i je*e im se, a ja to debelo podržavam, jer tako će vrlo brzo doći na iznimno visoku razinu kvalitete.

Nisu proizvođači strašno potrebni Googleu, ali itekako vrijedi obrnuto. Usto, ljudi zaboravljaju kupovinu Motorole.

Ako je sve ovo znak za uzbunu onda je ta uzbuna za proizvođače koji štancaju pametne telefone u rasponu cijena od "sve po kunu" do 700 eura, ali upravo taj raspon i pristupačnost ih drži na životu i ljudi očito ne mare za najnoviju verziju Androida sve dok im telefon radi.

Ono što je dobro jest to da i najjeftiniji novi pametni telefoni imaju "snage" za nove verzije Androida, ali ostat će nevoljkost proizvođača da prestanu raditi svoje custom idiotizme za koje očito treba vremena.

I na kraju, čemu ovakav članak kada svi skupa nemamo pojma na čemu Google konkretno radi?
 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
robimarko kaže...
Glavni problem je što nove verzije androida dobiju samo high end uređaji.Google pokušava što više forsirati novu veziju ali proizvođaći uređaja jednostavno ne žele potrošiti novac i vrijeme za nove verzije za mid end i low end uređaje

 

Tako je. Ako nisi dao pare za high end model, nema ni podrske. Bezobrazno. 

13 godina
protjeran
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
eevek kaže...
Uzbunu? Kakvu uzbunu? Da sad propadne sve vezano uz Android, Google praktički ne bi niti osjetio posljedice.

Oni razvijaju OS i je*e im se, a ja to debelo podržavam, jer tako će vrlo brzo doći na iznimno visoku razinu kvalitete.

Nisu proizvođači strašno potrebni Googleu, ali itekako vrijedi obrnuto. Usto, ljudi zaboravljaju kupovinu Motorole.

Ako je sve ovo znak za uzbunu onda je ta uzbuna za proizvođače koji štancaju pametne telefone u rasponu cijena od "sve po kunu" do 700 eura, ali upravo taj raspon i pristupačnost ih drži na životu i ljudi očito ne mare za najnoviju verziju Androida sve dok im telefon radi.

Ono što je dobro jest to da i najjeftiniji novi pametni telefoni imaju "snage" za nove verzije Androida, ali ostat će nevoljkost proizvođača da prestanu raditi svoje custom idiotizme za koje očito treba vremena.

I na kraju, čemu ovakav članak kada svi skupa nemamo pojma na čemu Google konkretno radi?

znaci google ima android onak, usput, vidla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu?

google ima android zbog mase ljudi koji ce koristiti android, ti isti ljudi ce skidati svakakve igrice i uglavnom gluposti s marketa, klikati na reklame u tim igricama (ili platit za njih, pa opet dio ide guglu), zbog povezanosti s gmailom i drugim besplatnim servisima ce se dosta ljudi okrenuti na njihove proizvode sto ce opet rezultirati vecim klikanjem po igricama i reklamama... kuzis? sto vise ljudi navuces na svoju platformu imas vecu masu kojoj ces servirati reklame, a od toga gugl zivi.

dakle, u pravu si, google ima andriod jer je altruisticna firma i "do no evil" im je stvarni moto.

 

16 godina
neaktivan
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

Od tih 5% sigurno 1% otpada na "custom romove".

Evo muku mucim sa HTC EVO 3D vec dva tjedna da ga poslozim kako spada i ziva katastrofa.

Mob je hardverska zvijer no softverski veliko razocaranje i pristup "mozda htc izda update za high end mobitel krajem godine" nije nacin na koji bi stvari trebale funkcionirat.

Jedan ogroman kupus od platforme.

 

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
bruno1024 kaže...
znaci google ima android onak, usput, vidla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu?

google ima android zbog mase ljudi koji ce koristiti android, ti isti ljudi ce skidati svakakve igrice i uglavnom gluposti s marketa, klikati na reklame u tim igricama (ili platit za njih, pa opet dio ide guglu), zbog povezanosti s gmailom i drugim besplatnim servisima ce se dosta ljudi okrenuti na njihove proizvode sto ce opet rezultirati vecim klikanjem po igricama i reklamama... kuzis? sto vise ljudi navuces na svoju platformu imas vecu masu kojoj ces servirati reklame, a od toga gugl zivi.

dakle, u pravu si, google ima andriod jer je altruisticna firma i "do no evil" im je stvarni moto.

 

Promašio si cijelu bit.

Ako ja imam posao i zarađujem 10.000 kn mjesečno, a uz taj posao još u fušu nešto radim pa si dodatno osiguram u prosjeku 1.000 kn mjesečno, bez fuša mogu.

 

Proizvođači su u bezizlaznoj situaciji, jer koja im je opcija? Razviti vlastiti OS? Da svi koriste WIN?

 

Previše se udara po Googleu, jer nije Google taj koji radi aparate i koji stopira nadogradnju. 

 

Čak i da odbace sve proizvođače, bazirat će se na Motoroli i kreirati mobitele koji će biti high-end i koji će sigurno imati update na vrijeme. Samo čekaj da se uštimaju.

13 godina
protjeran
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
eevek kaže...
bruno1024 kaže...
znaci google ima android onak, usput, vidla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu?

google ima android zbog mase ljudi koji ce koristiti android, ti isti ljudi ce skidati svakakve igrice i uglavnom gluposti s marketa, klikati na reklame u tim igricama (ili platit za njih, pa opet dio ide guglu), zbog povezanosti s gmailom i drugim besplatnim servisima ce se dosta ljudi okrenuti na njihove proizvode sto ce opet rezultirati vecim klikanjem po igricama i reklamama... kuzis? sto vise ljudi navuces na svoju platformu imas vecu masu kojoj ces servirati reklame, a od toga gugl zivi.

dakle, u pravu si, google ima andriod jer je altruisticna firma i "do no evil" im je stvarni moto.

 

Promašio si cijelu bit.

Ako ja imam posao i zarađujem 10.000 kn mjesečno, a uz taj posao još u fušu nešto radim pa si dodatno osiguram u prosjeku 1.000 kn mjesečno, bez fuša mogu.

 

Proizvođači su u bezizlaznoj situaciji, jer koja im je opcija? Razviti vlastiti OS? Da svi koriste WIN?

 

Previše se udara po Googleu, jer nije Google taj koji radi aparate i koji stopira nadogradnju. 

 

Čak i da odbace sve proizvođače, bazirat će se na Motoroli i kreirati mobitele koji će biti high-end i koji će sigurno imati update na vrijeme. Samo čekaj da se uštimaju.

tu griješiš, googlu android i sve pratece usluge sigurno nisu "onak sa strane u fušu". pogledaj koliko to cjelokupno trziste raste zadnjih godina, prodaja aplikacija, klikanje reklama, sve to donosi googlu lovu, a u buducnosti ce donosit jos i vise. ne zahuktava se bezveze "borba" među ekosustavima, tu ce se sve vise i vise love okretat jer ce ljudi sve vise trosit na takve skupe igracke.

pogledaj, primjerice, apple. nije njima iphone jedini razlog uspjeha, vec je tu i sav sadrzaj koji ga prati (store, itunesi, icloud, iOvaj-iOnaj) koji generira jako puno love. i u tu igru se jako uspjesno ukljucio i google, ne zato jer ima viska vremena, vec zato jer ce se tu vrtit jos veci novac nego do sada.

a motorola im bas i nije previse zastupljena na trzistu tako da su trenutno osudeni na samsung i ostale...

16 godina
neaktivan
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

znak za uzbunu?! :) vjerovatno se u googleovim zgradama sada pomahnitalo sudaraju po hodnicima dok sinusoidalna sirena najavljuje opću opasnost.

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
A ja jucer posto jedan od njih :)
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
ICS na (skoro) 5% Androida
Mislim da je razlog jer je Android fokusiran na mobitele srednje i nize cijene i da to tim korisnicima nije niti bitno na kojoj su verziji.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

Čim malo hardver ojača očekujem da će se situacija srediti. Već sada "srednji" telefoni pakiraju dual core i 1Gb RAMa što će biti dovoljno za Android 5.0. Još samo nek se proizvođači ubrzaju i biti će to okej.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ICS na (skoro) 5% Androida

a oće li doći službeni update za ICS za galaxy ACE?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
igstromar kaže...

a oće li doći službeni update za ICS za galaxy ACE?

Neće, ako želiš probati ICS onda pravac na xda.

15 godina
offline
Re: ICS na (skoro) 5% Androida
Dkc kaže...

Čim malo hardver ojača očekujem da će se situacija srediti. Već sada "srednji" telefoni pakiraju dual core i 1Gb RAMa što će biti dovoljno za Android 5.0. Još samo nek se proizvođači ubrzaju i biti će to okej.

Problem je sto je bas obrnuto. ICS na slabijim mobitelima dize performanse, a brzima cak nije ni potreban.

Npr. svatko ko je instalirao ICS (jos je u beti) na HTC Desire kaze da fantasticno radi i ubrzanje je osjetno vidljivo, al eto HTC ne zeli izdat update jer je mobitel prestar i jer ne moze utrpat HTC Sense uz ICS.

Jedva su i Gingerbread bili nagovoreni da ga izdaju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice