Icy Dock za SSD i disk

poruka: 7
|
čitano: 1.924
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Icy Dock za SSD i disk".
12 godina
neaktivan
offline
Icy Dock za SSD i disk

Čitam tri put, ali ne razumijem čemu to služi.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Icy Dock za SSD i disk
zoki.zlikowski kaže...

Čitam tri put, ali ne razumijem čemu to služi.

"Nakon što se 2.5-inčni SSD i HDD priključe na uređaj, dio kapaciteta na disku pripisuje se SSD-u. Na ovaj način kapacitet SSD-a se efektivno udvostručuje, dok veći disk ostaje raspoloživ za pohranu podataka koji ne zahtijevaju brz pristup"

13 godina
neaktivan
offline
Icy Dock za SSD i disk

ma ovo je ko Intelova tehnologija, i ona ista koju koriste hibridni diskovi....momentus x i takvi. fileove koje puno koristis sprema na ssd skupa sa OS-om, a HDD je ubiti storage.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Icy Dock za SSD i disk
xyan kaže...

ma ovo je ko Intelova tehnologija, i ona ista koju koriste hibridni diskovi....momentus x i takvi. fileove koje puno koristis sprema na ssd skupa sa OS-om, a HDD je ubiti storage.

Dakle, ima neku pamet, pa preslaguje fileove s jednog na drugi disk? Mislim, kad snimim prvi put file niti ja ne znam da li ću ga koristiti često ili rijetko, kamoli da on zna.

13 godina
neaktivan
offline
Icy Dock za SSD i disk

pa valjda si radi neki log....i ono sta otvoris par puta stavi pod prioritete... i to ti se malo brze otvara...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Icy Dock za SSD i disk
xyan kaže...

pa valjda si radi neki log....i ono sta otvoris par puta stavi pod prioritete... i to ti se malo brze otvara...

Znači, ako ga je prvi put snimio na HDD i skuži da ga često trebaš onda ga preseli na SSD? A ako skuži da si sad prestao onda ga vrati na HDD?

16 godina
neaktivan
offline
Icy Dock za SSD i disk

Vjerojatno sve fajlove prvi put snimi na SSD, a kad mu na njemu ponestane mjesta, one koji najdulje nisu korišteni prebaci na HDD.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice