IDC: tri milijuna Surfacea

poruka: 16
|
čitano: 2.856
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IDC: tri milijuna Surfacea".
15 godina
offline
IDC: tri milijuna Surfacea

sad nije više 200 dolara nego 600...dakle više mi nije zanimljiv :)

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
IDC: tri milijuna Surfacea

A kolio kosta ipad? 1000?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
acarnoje kaže...

A kolio kosta ipad? 1000?

500 je novi, a stari je još jeftiniji.

16 godina
odjavljen
offline
IDC: tri milijuna Surfacea

Tablet kao uređaj još nema definiranu namijenu, puno bolja varijanta je za te pare kupiti laptop, osim u slucaju ako bas cesto putujete.

http://isvijet.com.hr
 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IDC: tri milijuna Surfacea

Analizirali glasine, vjeruju, procijenili, predviđanja, moglo bi, gotovo sigurno... koji je smisao uopće izlaziti s ovakvim "analizama", maksimalno nepouzdanih i baziranih ni na čemu, u javnost?

Evo i cijeli članak o pouzdanosti ovakvih predviđanja: http://www.zdnet.com/why-does-the-it-industry-continue-to-listen-to-gartner-7000001394/

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
Edge kaže...

Tablet kao uređaj još nema definiranu namijenu, puno bolja varijanta je za te pare kupiti laptop, osim u slucaju ako bas cesto putujete.

A koja je definirana namjena laptopa?

13 godina
offline
IDC: tri milijuna Surfacea

Uz cijenu od 300USD kako je bilo rečeno, Surface se definitivno isplati imati, mada će kod nas cijena biti zasigurno biti veća, dam se kladiti da će biti iznad 2000kn

 

Makar je to moje mišljenje {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
sirka666 kaže...
Edge kaže...

Tablet kao uređaj još nema definiranu namijenu, puno bolja varijanta je za te pare kupiti laptop, osim u slucaju ako bas cesto putujete.

A koja je definirana namjena laptopa?

 

Laptop je kao računalo, moguće je izvesti gotovo sve zahtijevne operacije, od krajnje obrade slike, videa, programiranja,zabave,a uz to ima veći ekran (sumnjam da će raditi tablete od 15-17") itd....

 

Dok tableti (u ovom slučaju Windows RT, iPad, Android) služe uglavnom za surfanje, tu i tam odigrati koju igru i to je to. 

 

Ne znam kak to nisi primjetio, ti stavljas računalo i tablet u istu kategoriju. {#}

 

 

http://isvijet.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
IDC: tri milijuna Surfacea

Ajde pliz. Nexus 7 je $200, a kod nas 3200kn.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea

Dosta mi je više ovih "nezavisnih" analitičara. Čekam službenu najavu cijena.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
16 godina
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
Ljudi su poceli stavljati tablete u isti kos sa PC-om kada su neke kretenske analiticke i statisticke kuce ubacile iPad u statistike prodanih PC-eva kako bi Apple ispao najveci proizvodjac istih.
16 godina
neaktivan
offline
IDC: tri milijuna Surfacea
Nakon instalacije Visual Studia 2012, nazalost, obestinila su se moja predvidjanja da ce Win8 biti koma. Koma jer ako zele isti UI na tabletu i desktopu onda radi tableta moraju napravit jednostavno - VS12 stila. VS je povratak na Win3.1 sa koma dvobojnim ikonama totalno "necitljivim". Podsjeca me na hi contrast sheme ali gore.
Bumo vidli (rekli su sljepci).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
Edge kaže...

 

Laptop je kao računalo, moguće je izvesti gotovo sve zahtijevne operacije, od krajnje obrade slike, videa, programiranja,zabave,a uz to ima veći ekran (sumnjam da će raditi tablete od 15-17") itd....

 

Dok tableti (u ovom slučaju Windows RT, iPad, Android) služe uglavnom za surfanje, tu i tam odigrati koju igru i to je to. 

 

Ne znam kak to nisi primjetio, ti stavljas računalo i tablet u istu kategoriju.

Dakle, namjena ovisi o korisniku.

 

Na tabletu također možeš obrađivati slike, video...Ekran je sasvim dovoljan ako držiš tablet u krilu. 90% togaš to prosječan kućni korisnik radi na laptopu može raditi na tabletu, koji je daleko lakši a i jednostavniji za koristiti.

 

Po ovoj logici, ako ne možeš obrađivat video, slike, programirat, starija računala nisu računala? Nemaju dovoljno snage za obradu videa itd...

16 godina
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
Moj mobitel moze zamjenit PC u barem 70% slucajeva (tracenje vremena po internetu i fb, slusanje mp3-a, isl.), iako je puno slabiji i sporiji, ali kad hoces poigrat neku igricu (pucacinu, strategiju, rpg, ...) onda sjedas za PC, kad hoces programirat, obradjivat slike, kovertovat neke fajlove, otkucat tekst, isl. onda ti ni tablet ni mobitel nece pomoci, djelom zbog neprakticnosti dijelom zbog sporine, a u vecini slucajeva zbog obadvije navedene stvari. Zato se nikad ne moze reci da je tablet isto sto i PC. A da ne govorimo o limitacijama OSa namjenjenog za tablete/mobitele.
16 godina
odjavljen
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
sirka666 kaže...
Edge kaže...

 

Laptop je kao računalo, moguće je izvesti gotovo sve zahtijevne operacije, od krajnje obrade slike, videa, programiranja,zabave,a uz to ima veći ekran (sumnjam da će raditi tablete od 15-17") itd....

 

Dok tableti (u ovom slučaju Windows RT, iPad, Android) služe uglavnom za surfanje, tu i tam odigrati koju igru i to je to. 

 

Ne znam kak to nisi primjetio, ti stavljas računalo i tablet u istu kategoriju.

Dakle, namjena ovisi o korisniku.

 

Na tabletu također možeš obrađivati slike, video...Ekran je sasvim dovoljan ako držiš tablet u krilu. 90% togaš to prosječan kućni korisnik radi na laptopu može raditi na tabletu, koji je daleko lakši a i jednostavniji za koristiti.

 

Po ovoj logici, ako ne možeš obrađivat video, slike, programirat, starija računala nisu računala? Nemaju dovoljno snage za obradu videa itd...

 

Ocito ne razumijes sta znaci obraditi sliku i video, a osim toga nikome se neda gledati u krilo 2 sata i biti bez prave tipkovnice i misa.

http://isvijet.com.hr
12 godina
neaktivan
offline
Re: IDC: tri milijuna Surfacea
H4X0R kaže...
Moj mobitel moze zamjenit PC u barem 70% slucajeva (tracenje vremena po internetu i fb, slusanje mp3-a, isl.), iako je puno slabiji i sporiji, ali kad hoces poigrat neku igricu (pucacinu, strategiju, rpg, ...) onda sjedas za PC, kad hoces programirat, obradjivat slike, kovertovat neke fajlove, otkucat tekst, isl. onda ti ni tablet ni mobitel nece pomoci, djelom zbog neprakticnosti dijelom zbog sporine, a u vecini slucajeva zbog obadvije navedene stvari. Zato se nikad ne moze reci da je tablet isto sto i PC. A da ne govorimo o limitacijama OSa namjenjenog za tablete/mobitele.

 

Sta ti nemas laptop? Ako ces nesto kupovati to ce biti jos jedan laptop ili ces radije uz taj laptop kupiti tablet?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice