Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija

poruka: 10
|
čitano: 1.285
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija".
16 godina
offline
Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija

Pa da, pametno. Starih ljudi nije šteta...

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iduće godine u Japanu započinje testiranje tak
Nedo bog da tak nekaj probas u EU ili... uglavnom van Japana. Prvo bi svi prosvjedovali, pa bi razvalili ulice, onda bi dizali tuzbe da vozaci nemaju licence za prevoz ljudi dok svoju obitelj, prijatelje i koga god zele smiju voziti jer im, nebi vjerovali, to omogucuje vozacka dozvola, onda bi murija s inspektorima delala racije ko da se radi o narko kartelima... Kruzite gdje idem...
15 godina
offline
Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija

u nas bi mogli oprganizirati šahovsko prvensto za taksije bez šofera, a pobjednik igra s prvakom iz opozicijskog tabora "kamikaza na cestama" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija
a ko će meni kusur vraćati?
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija

Hihi vec predvidjam pobunu ovih nasih taksista. A gle, bar ovako nitko nece moci reci da ih taxi tvrtke iskoristavaju, izrabljuju itd.

To je buducnost, sve automatizirano, a ljudi ne moraju raditi glupave poslove.

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija

Kako je krenulo Skynet (il kako se već zvaše onaj komp iz Terminatora) je izvjesna budućnost

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iduće godine u Japanu započinje testiranje taksija

Kad bi ovo krenuli danas uvoditi kod nas (što je čista znanstvena fantastika u bližoj budućnosti) predviđam da bi se dogodile dvije stvari :

1. Sindikat taksista bi stao prosvjedovati ispred zgrade vlade i blokirati ceste jer se dijaboličnom urotom pokušava oteti kruh iz usta njihove djece

2. Balkanci bi za razliku od za tehnologiju uvijek entuzijastičnih Japanaca na aute koji voze sami isprva gledali izuzetno sumnjičavo, ne bih isključio da kakva pobožna bakica dovede lokalnog popa da tamjanom i svetom vodicom istjeruje đavla iz te opsjednute vražje mašine

 
1 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Iduće godine u Japanu započinje testiranje tak

opet će biti najviše suicida u japanu ...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Iduće godine u Japanu započinje testiranje tak
hanteed kaže...
a ko će meni kusur vraćati?

 Oš reć da su ti do sada vraćali?

Btw. kome bi tu naši taksisti prijetili? :O

--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iduće godine u Japanu započinje testiranje tak
Robotski kamikaze auto 😆
TD people now you are on my Death Note
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice