Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti prijen

poruka: 7
|
čitano: 1.863
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti prijen".
15 godina
offline
Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti prijen

Ovo je jako dobra vijest.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti prijen

"računalo koje će se uvelike razlikovati od trenutnih koje nudi konkurencija."

 

http://seekingalpha.com/article/3535486-intel-inventec-confirmed-it-is-making-the-xiaomi-linux-laptop

 

Vragzna po čemu. Izostavili ste samo najbitniji dio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti prijen

na kineskom je jabuka píngguǒ a xiaomi je proso. otkud vam međusobna poveznica ta dva pojma? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2015 13:31 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti pr
MdN kaže...

"računalo koje će se uvelike razlikovati od trenutnih koje nudi konkurencija."

 

http://seekingalpha.com/article/3535486-intel-inventec-confirmed-it-is-making-the-xiaomi-linux-laptop

 

Vragzna po čemu. Izostavili ste samo najbitniji dio.

A ništa te ne sprečava budući da je x86 arhitektura da na njega instaliraš Windows 10 (za ove kojima to odgovora odnosno kojima Linux ne odgovora), stoga i dalje po čemu će se izdvajati je jako dobro pitanje.

Because anything Korea does, Japan does it better.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti pr
Envy kaže...
MdN kaže...

"računalo koje će se uvelike razlikovati od trenutnih koje nudi konkurencija."

 

http://seekingalpha.com/article/3535486-intel-inventec-confirmed-it-is-making-the-xiaomi-linux-laptop

 

Vragzna po čemu. Izostavili ste samo najbitniji dio.

A ništa te ne sprečava budući da je x86 arhitektura da na njega instaliraš Windows 10 (za ove kojima to odgovora odnosno kojima Linux ne odgovora), stoga i dalje po čemu će se izdvajati je jako dobro pitanje.

Meni odgovara (uostalom, vidi avatar) a i ne sumnjam da će kupci instalirati koji god OS žele, samo mi je bezveze što svi pišu "Xiaomi sprema laptop na Linuxu" a Bug "Xiaomi sprema laptop koji će se po nečemu razlikovati".

11 godina
neaktivan
offline
Re: Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti pr
Envy kaže...
MdN kaže...

"računalo koje će se uvelike razlikovati od trenutnih koje nudi konkurencija."

 

http://seekingalpha.com/article/3535486-intel-inventec-confirmed-it-is-making-the-xiaomi-linux-laptop

 

Vragzna po čemu. Izostavili ste samo najbitniji dio.

A ništa te ne sprečava budući da je x86 arhitektura da na njega instaliraš Windows 10 (za ove kojima to odgovora odnosno kojima Linux ne odgovora), stoga i dalje po čemu će se izdvajati je jako dobro pitanje.

 

S obzirom da su im mobiteli puno jeftini od konkurencije, ocekujem da ce tako biti i sa laptopima.

To je dobra vjest za korisnike prjenosnih racunala.

15 godina
offline
Re: Iduće godine Xiaomi će predstaviti vlastiti pr
kingofthenight kaže...
* * *

 

S obzirom da su im mobiteli puno jeftini od konkurencije, ocekujem da ce tako biti i sa laptopima.

To je dobra vjest za korisnike prjenosnih racunala.

A poglupi su ovi čelnici iz Xiaomia, umjesto da razviju mrežu prodaje svugdje u svijetu oni misle da u Kini živi cjelokupno stanovništvo. Tako vidim Xiaomi Televizore (koji ne sumnjam ni malo da su doobri) i XIaomi Mi4 Note ili šta već ali daleko je to od bagatele. Daj bože da to bude tako jeftino i sa laptopima, Intel ima coju cijenu a ugadio ti Core M a moblni i7, isto tkao MS svoju za Windowse (ups, pravo smo rekli razlikuje se od Linuxa) ok ionako imam licencu za W10.. a isto i sa periferijom na laptopu tj. ekranu, od koga što da naruče cijenovnik je praktično isti za sve.

 

Ali.. ćemo da pratimo, pa da vidimo.

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice