IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

poruka: 25
|
čitano: 3.632
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi".
9 godina
protjeran
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Najljepsi definitvno.

 

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Dizajn desetka, ali da Compact ima istu prednju i vodootportnost, bio bi ultimativni nasljednik Z5c. Ovako...

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Odlično, napokon
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Eh da je baš najljepši! I nije baš nešto bar meni.

 
7 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Nemoj mi stajati na miki sa ovakvim naslovim, ja svoju z3 compact izgubio prije 10 Dana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Buhaha kaže...

Eh da je baš najljepši! I nije baš nešto bar meni.

Potpuno se slažem. Izjaviti da su ovo bez puno dvojbi najljepsi telefoni na svijetu je pomalo pretenciozno i proliv izjava. Izgled je potpuno subjektivan utisak i o tome ne vrijedi raspravljati. Bilo bi ispravnije da je napisao da su to po njemu dva najljepsa telefona na svijetu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Koliko vidim, moj zemljak je napisao da su nove Xperie najljepši telefoni na Sajmu u Berlinu, a ne na svijetu.
Inače, moj stari Xperia Z Ultra je definitivno najelegantniji telefon na svijetu :-)
14 godina
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

ako je ova kocka lijepa 

Samsung S6 Edge+
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Omg. Je da su ukusi različiti ali ako je ovo naj lijepsi mob... 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Izgleda ko neko jeftino eksterno kućište za hard disk..

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact-Lumia 630-Xperia E-Oneplus One
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Luciano kaže...
Koliko vidim, moj zemljak je napisao da su nove Xperie najljepši telefoni na Sajmu u Berlinu, a ne na svijetu.
Inače, moj stari Xperia Z Ultra je definitivno najelegantniji telefon na svijetu :-)

 

 

I jedan i drugi telefon kao najjače adute nude besprijekoran, moderan dizajn te su bez puno dvojbi zacjelo najljepši mobiteli na svijetu, no to je ono na što smo od Sonyja već navikli.

 

 

Koliko vidim nisi pročitao članak kako treba.

15 godina
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Ako se ne slažete s izjavom navedite svog aduta ljepote
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
bik kaže...
Ako se ne slažete s izjavom navedite svog aduta ljepote

 

Malo sam pristran, ali CAT S60 :)

Svi smo mi Mentalist.
16 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
bik kaže...
Ako se ne slažete s izjavom navedite svog aduta ljepote

 L830

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 21:35 (torrente).
13 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Mea Culpa :-/ Istina, malo pretenciozna izjava, IMHO... mada Xperia linija redovito pokupi RedDot nagradu za industrijski dizajn.
10 godina
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Malo manje od odličnih i najbolji mobaća na tržištu, zbog nedostatka RAM, al' mi se sviđa kaj ne ostavljaju otiske na svojem kučištu, te baš izgledaju onako kompatno.

E, za pravi dokaz izdržljivosti baterije ibrzine punenja, ipak treba proći pravu recenziju kroz ruke Bugovih novinara, pa da se vidi kao ovi mobaći stoje sa tim.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Buhaha kaže...

Eh da je baš najljepši! I nije baš nešto bar meni.

Pa realno i nije najlepši, kad malo bolje pogledaš klasičan dizajn koji danas po ničemu puno ne odskače od vrlo široke konkurencije.

 

Stari Sony mobovi su puno "zgodniji", ili bolje reč vrlo originalno dizajnirani, točnije to je još iz prijašnjeg braka sa Ericsson firmom.Jedan primjer je sasvim dovoljan, SonyEricsson Xperia Ray mob iz sad več pomalo daleke 2011 godine.Kad vidiš kak izgleda Home tipka+Led lampica za informacije, dakle vrlo originalno i funkcionalno=pravi maneken prve klase.Ovakav mob dizajnom se odmah izdvaja iz velike hrpe vrlo sličnih mobova raznih proizvođača.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/iphone-7-plus-imat-256-gb-interne-memorije/234413.aspx?page=1&jumpto=4890987&sort=asc&view=flat

 

 

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
13 godina
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Najljepsi po meni  

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Od kompaktne serije mi je Z3c bio najljepši.. ovaj mi i malo ciglast djeluje. X compact 9.5 mm debljine! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Prava ljepota je:

 

Imao sam crnu verziju, jednostavno je oduzimala dah svima....

Kasnije sam kupio srebrnu zadnju masku i donji poklopac, također savršenstvo....

 
 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2016 12:49 (fer-de-lance).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
Netko prica o najljepsim mobitelima?
HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact-Lumia 630-Xperia E-Oneplus One
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact-Lumia 630-Xperia E-Oneplus One
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
rambox kaže...
Buhaha kaže...

Eh da je baš najljepši! I nije baš nešto bar meni.

Pa realno i nije najlepši, kad malo bolje pogledaš klasičan dizajn koji danas po ničemu puno ne odskače od vrlo široke konkurencije.

 

Stari Sony mobovi su puno "zgodniji", ili bolje reč vrlo originalno dizajnirani, točnije to je još iz prijašnjeg braka sa Ericsson firmom.Jedan primjer je sasvim dovoljan, SonyEricsson Xperia Ray mob iz sad več pomalo daleke 2011 godine.Kad vidiš kak izgleda Home tipka+Led lampica za informacije, dakle vrlo originalno i funkcionalno=pravi maneken prve klase.Ovakav mob dizajnom se odmah izdvaja iz velike hrpe vrlo sličnih mobova raznih proizvođača.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/iphone-7-plus-imat-256-gb-interne-memorije/234413.aspx?page=1&jumpto=4890987&sort=asc&view=flat

 

 

 

 

 Slažem se. Sony Ericsson Xperie su bile baš posebne. I ništa se nije moglo usporediti sa njima. A od kad je Sony počeo sam pravit mobitele, ove Xperie nisu ništa posebno. Obične kocke.

12 godina
neaktivan
offline
Re: IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony X
lmutak kaže...

Najljepsi po meni  

 Ovi mobiteli su bili prelijepi. Posebno ove fizičke tipke. Tada nikome nije padalo na pamet da govori o velikom prostoru ispod ekrana, jer je bio fino popunjen ovim tipkama. A ne ko danas da imaš prazan prostor.

11 godina
neaktivan
offline
IFA 2016: Naljepši mobiteli u Berlinu - Sony Xperi

Ljepota je u oku promatraca 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 21:26 (drakula789).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice