Igraće konzole 1967. - 2015.

poruka: 14
|
čitano: 2.235
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igraće konzole 1967. - 2015.".
16 godina
odjavljen
offline
Igraće konzole 1967. - 2015.

Na atariju sa naslovnice sam proveo mnoge lijepe sate svog djetinjstva...

BTW - promo članci se inače ne daju komentirati. Jel netko digao šator pa sada smijemo ili je u pitanju previd?

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igraće konzole 1967. - 2015.

Članak je promo, ali je prije svega zanimljivo štivo za pročitati pa smo iz tog razloga ostavili komentare. Tek je u zadnjoj rečenici link koji vodi na ponudu Instar Informatike. Oni su i složili tekst.

Vinko Krištić | BUG Marketing
12 godina
offline
Igraće konzole 1967. - 2015.

 

Ne piše ništa o tehnologiji pa evo zanimljivog linka: http://www.pong-story.com/odyssey.htm#P10

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igraće konzole 1967. - 2015.

Uh, atari se rasturao do kasno u noć...

Meda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Igraće konzole 1967. - 2015.
Atari i Joust igra. Epic! To sam s frendom peglal od jutra do sutra. Cim odem na godisnji ima da si slozim retropie i skinem sve igre ever. Vec imam sve snes, sve mame32 i sve gamboy igre ikad napravljene.
15 godina
offline
Igraće konzole 1967. - 2015.

nigdje se ne spominju one nekakve čudne kineske kopije konzola s placa, uz koje je dolazilo i po 400 igara. 

 

a propos instara, plitko me razočarao. što god sam pitao, nemaju u dućanu nego sutra ili kasnije ili ... nećem ja to. želim vidjeti i ako je moguće iskušati što kupujem. mačaka u vrećama ima na sve strane. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Igraće konzole 1967. - 2015.

Čudno mi je da je prva konzola imala rukomet i odbojku s obzirom da danas takve igre ne izlaze uopće ili su tako loše da nikad nisu niti imali ikakav komercijalni uspjeh. Sumnjam da su odbojka i rukomet tad bili popularniji nego danas.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Igraće konzole 1967. - 2015.

haha tkz. Rambo a pola ih je bilo istih lol....

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 16:31 (4mal).
12 godina
offline
Re: Igraće konzole 1967. - 2015.
Jedine igre početkom devedesetih koje sam igrao su Contra i Super Mario na konzolama od par sto kuna na kojima džoistik nije baš nešto trajao.U to vrijeme je na Htv-u bila emisija Modul 8 Kristijana Ugrine u kojoj su klinci igrali PS1 a igra koju sam zapamtio je ona(nisam siguran kak se zove) žuta lisica run.
...biće bolje...
12 godina
offline
Re: Igraće konzole 1967. - 2015.
ZdravkoZ kaže...
 klinci igrali PS1 a igra koju sam zapamtio je ona(nisam siguran kak se zove) žuta lisica run.

 Crash Bandicoot?

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Igraće konzole 1967. - 2015.
4mal kaže...

haha tkz. Rambo a pola ih je bilo istih lol....

 Zvala se Terminator. To je ovdje kod nas išlo ko halva :D pa kad se pokvari spajaj dijelove iz još nekoliko sličnih. Još žute Famicom diskete. A kasnije je bilo još svakakvih. Bilo ih je sa izgledom PS1 (Poly Station :D) onda je bilo onih u obliku tastature u koje si mogao uštekat džojstike i žute diskete. Nešto kao Commodore.

ZdravkoZ kaže...
Jedine igre početkom devedesetih koje sam igrao su Contra i Super Mario na konzolama od par sto kuna na kojima džoistik nije baš nešto trajao.U to vrijeme je na Htv-u bila emisija Modul 8 Kristijana Ugrine u kojoj su klinci igrali PS1 a igra koju sam zapamtio je ona(nisam siguran kak se zove) žuta lisica run.

 Sjećam se te emisije. Igrali su se i na Nintendu 64. Tada si ga mogao samo na TV-u vidjeti. A već je tada bilo lokalnih igraona sa PS-om.

12 godina
offline
Re: Igraće konzole 1967. - 2015.
@nex987
Da to je ta.
...biće bolje...
16 godina
offline
Igraće konzole 1967. - 2015.

Počeo na PONG-u na C/B TV-u dijagonale jednog pedlja.

 

Jeb..la me nostalgija - najveći otrov gaming industrije.

 

Board Games Fanatic
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igraće konzole 1967. - 2015.

A pobogu totalno ignoriran ZX Spectrum, relativno popularan na ovim prostorima, uz Commodore 64. Pa to su bila divna vremena traženja mjesta za razmjenu/kopiranje/dilanje kazeta sa igrama i onih vječnih problema sa glavama kazetofona :-)

 

A sad takvo što je zamijenilo bezvezno nedruštveno par klikova mišem i igraš milijun puta bolje/sadržajnije igre no bez divnih rasprava "ova je bolja" i slično

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice