Inbox by Gmail, šakom i kapom

poruka: 17
|
čitano: 4.136
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Inbox by Gmail, šakom i kapom".
14 godina
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

Probao ga prije malo više od mjesec dana. Ostao razočaran! Pre konfuzno, previše informacija bode u oči. Preglednost 0 bodova. Zbrisao inbox i vratio se Gmailu

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

Al malo sutra

"Thanks for requesting an invite. We’ll send you one as soon as possible.

Your friends at Gmail"
I sad i prije 6 dana...

oš kupt ciglu
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom
boyan.sharic kaže...

Your friends at Gmail"

 

Imaš nekog frenda tamo???

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

Inbox je gmail kakav je nekoć bio, pregledno, jednostavno i brzo meni se jako dopada... greskom odem u gmail i dalje kadkad ali na mobitelu samo Inbox :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom

Probao, nisam ni dan izdrzao. Katastrofa. Ovo ce otici u zaborav kao i pola google proizvoda.

14 godina
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

Ima kvacicu s kojom se označi mail kao "done" i prebaci se negdje ne znam gdje. Jel moguće u tom inboxu označiti više mailova odjednom kao da su pročitani ali da se ne micu nigdje?

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

Negdje sam čitao/čuo da ti Inbox na neki način razmjesti mailove, pa ako se želiš vratiti na Gmail oni više nisu u folderima/labelima u kojima su bili. To je zapravo i jedini razlog zašto nisam isprobao Inbox, pozivnica stoji već odavno. Kako sam prema svemu viđenom dosad poprilično siguran da to nije za mene i da bih se vratio na Gmail, strah me da mi ne razmjesti mailove po svojoj volji. Jel imao netko takvih iskustava ili sam ja to zabrijao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

On topic, molim.

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

Probao sam ono kad su prvi puta pozivali. Nisam primijetio da mi je oznake pomijesalo, tako da slobodno isprobaj.Bilo mi je prekonfuzno, a kako gappse koristim na poslu nisam imao vremena za prilagodbu. Gmail i keep najčešće koristim. Glupo mi je što se Keep ne može ubaciti kao Tasks u Gmail stranicu, onako u desni stupac kao na outlooku. Možda sad i ima neki plugin, nisam provjeravao. 

 

Dat ću mu još jednu priliku, ali sve mi se čini da je ovo novi 'wave' 

edit #2: utječe na Gmail app. nakon što sam stavio sve na Done u Gmail app inbox se ispraznio. Sve je poslano u arhivu. Možeš ih naći ako odeš na All mail. Uh, nikad mi inbox nije bio ovako sablasno prazan :)  Dok ne proradi na poslovnoj domeni ne mislim koristiti zaozbiljno, jer mi privatno ne trebaju taskovi . Zgodno za podsjetnik na zadatke primljeno emailom, samo treba malo vremena za prilagodbu 

There is no job like cron job!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.2.2015 20:28 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom

"Thanks for requesting an invite. We’ll send you one as soon as possible.

Your friends at Gmail"

 

Ista stvar kod mene.... već sam slao u zadnjih nekoliko mjeseci nekoliko puta slao mail za pozivnicu i ništa, i sad kažete mogu svi ali zapravo ne.

 

Jel ima neko tu da mi pošalje invite?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.2.2015 21:01 (Fisco).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom
Davno sam odustao od toga. Komplicirani mail, pa kome to treba?
15 godina
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

Meni je inbox ok. Nije ništa posebno a nije ni tolko loš. 

Dobio sam invite nedugo nakon slanja maila. 

Treba se malo priviknut jer nije klasični mail klijent s jednostavnim popisom mailova.

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom
hrvooje kaže...

Probao sam ono kad su prvi puta pozivali. Nisam primijetio da mi je oznake pomijesalo, tako da slobodno isprobaj.Bilo mi je prekonfuzno, a kako gappse koristim na poslu nisam imao vremena za prilagodbu. Gmail i keep najčešće koristim. Glupo mi je što se Keep ne može ubaciti kao Tasks u Gmail stranicu, onako u desni stupac kao na outlooku. Možda sad i ima neki plugin, nisam provjeravao. 

 

Dat ću mu još jednu priliku, ali sve mi se čini da je ovo novi 'wave' 

edit #2: utječe na Gmail app. nakon što sam stavio sve na Done u Gmail app inbox se ispraznio. Sve je poslano u arhivu. Možeš ih naći ako odeš na All mail. Uh, nikad mi inbox nije bio ovako sablasno prazan :)  Dok ne proradi na poslovnoj domeni ne mislim koristiti zaozbiljno, jer mi privatno ne trebaju taskovi . Zgodno za podsjetnik na zadatke primljeno emailom, samo treba malo vremena za prilagodbu 

 Jel ostaju zauvijek mailovi označeni kao "done" u arhivi?

Potpis!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom
Ezio kaže...
 Jel ostaju zauvijek mailovi označeni kao "done" u arhivi?

 Ne.  U Inbox aplikaciji odeš pod label Done. Tamo označiš sve što želiš _undone_ i te će se poruke vratiti u inbox. 

 

Mislio sam da će i u Gmail aplikaciji biti oznaka Done, ali nije to slučaj. 

 

Uglavnom, ispada da je s Inboxom swipe udesno Done, swipe ulijevo podsjetnik uz datum i vrijeme, i još imaš Pinned pri vrhu.  Pa nije tako komplicirano ni loše 

There is no job like cron job!
14 godina
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom
hrvooje kaže...
Ezio kaže...
 Jel ostaju zauvijek mailovi označeni kao "done" u arhivi?

 Ne.  U Inbox aplikaciji odeš pod label Done. Tamo označiš sve što želiš _undone_ i te će se poruke vratiti u inbox. 

 

Mislio sam da će i u Gmail aplikaciji biti oznaka Done, ali nije to slučaj. 

 

Uglavnom, ispada da je s Inboxom swipe udesno Done, swipe ulijevo podsjetnik uz datum i vrijeme, i još imaš Pinned pri vrhu.  Pa nije tako komplicirano ni loše 

 Mislim jel se nakon nekog vremena automatski brišu iz arhive?

Potpis!
16 godina
neaktivan
offline
Inbox by Gmail, šakom i kapom

ne. arhiva samo makne poruke s očiju. možeš ih najnormalnije pretraživati i pristupiti preko All email. 

There is no job like cron job!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Inbox by Gmail, šakom i kapom
hrvooje kaže...

ne. arhiva samo makne poruke s očiju. možeš ih najnormalnije pretraživati i pristupiti preko All email. 

 

u firmi koristiti google drive for business?

možeš malo napisati o tome koliko vam je to unaprijedilo poslovanje, povećalo produktivnost itd?

Potpis!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice