Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

poruka: 11
|
čitano: 1.921
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine".
15 godina
offline
Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

A trajanje baterije?

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

A prije dva mjeseca kupio Z2 {#}, prebrzo izlaze za pratiti.

These Days
Moj PC  
7 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine
Lol, pa nedavno je izaso Z2, ovo je postalo ocajno.
http://isvijet.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

Prednosti u odnosu na Z1:

Snapdragon 801 > Snapdragon 800

5,2'' > 5,0''

Uočite da se radi o 2 generacije razlike {#}

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine
Edge kaže...
Lol, pa nedavno je izaso Z2, ovo je postalo ocajno.

Slažem se da je to bullshit, ali činjenica je da dok god tržište (ljudi) budu kupovali i mijenjali mobitele kao čarape, da će i novi modeli izlaziti tim tempom.

Pogotovo kad se novi i stari modeli gotovo i ne razlikuju.

14 godina
neaktivan
offline
Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

Čini mi se da sam čitao da je Sony najavio da će svakih 6 mjeseci osvježavati flagship. Tako da kada neko kod nas kupi novopridošao telefon,po internetu će se već pronalaziti informacije o nasljedniku koji je možda čak u proizvodnji. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

Ma odlična stvar za one koji ne moraju imati najnovije. Cijena Z2 koji je 99.8% isti uređaj (ako su ovo tačne specifikacije za Z3) će ići dole{#}

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

Ako će biti takve specifikacije,koja je onda razlika između Z2 i Z3(Hardver mislim)?

Glupost,procesor malo brži,hajd da su nešto novo ubacili,ali oni su skoro pa samo zamjenili 2 na 3 broj.

 

Sony Z1 kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine
crazy_luđak kaže...

Prednosti u odnosu na Z1:

Snapdragon 801 > Snapdragon 800

5,2'' > 5,0''

Uočite da se radi o 2 generacije razlike {#}

Jedina očita prednost je u zaslonu koji više nije očajan. Ostalo su sve softverske sitnice koje su trebale doći i na Z1, ali naravno, nit su došle, nit će ikad doć.

Kamera je očit razlog kako Sony ne mari za bivše uređaje. Isti hardver 3 generacije, a slike će biti bolje na Z3 u odnosu na Z2, baš kao što su i na Z2 bolje neg na Z1.

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
13 godina
offline
Re: Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine
Miha LA kaže...

A prije dva mjeseca kupio Z2 {#}, prebrzo izlaze za pratiti.

 

Ne kužim ovakve i slične komentare. Netko tko kupuje par mjeseci nakon tebe će kupiti novi model. 

Problem je jedino u ljudima koji uvijek moraju imati najnovije pa im je ovo apsurdno, svakih 6 mj kupovati novi model. Apsurd. 

15 godina
odjavljen
offline
Informacije o Xperiji Z3 stižu iz Kine

Meni će Z3 riješiti jedinu negativnu stranu Z2 - oštro neudobo kućište i težinu. Odlično. :) Ne oduševi li me iPhone, Z3 je moj idući privatni telefon, najviše zbog fantastične baterije kojoj se niti jedan drugi telefon ne može niti približiti.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice