iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušalicam

poruka: 12
|
čitano: 2.227
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušalicam".
8 godina
odjavljen
offline
iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušalicam

Sreca pa je to najispoliraniji os na planetu....Jedina stvar koja je nova na novom mobitelu i nisu istestirali....

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2016 9:17 (Torent).
 
14 0 hvala 0
16 godina
offline
iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušalicam

i BT slušalica je imala problema

 

moja se znala sama od sebe spojit pa spojit

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal

Buducnost je bezicna ;)

15 godina
offline
iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušalicam

je. i moj cucak se, osim prek ceste, kreće autonomno i bežično, a s jednim punjenjem hranom izdrži i do 24 sata neprekidno. u najvišoj razlučivosti i uz stalno skakanje za lopticom. mrak. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal

 


Evo rjesenja ;) Komentari ispod su neprocjenjivi ;) LJudi su zaista to uradili ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal
Torent kaže...

Sreca pa je to najispoliraniji os na planetu....Jedina stvar koja je nova na novom mobitelu i nisu istestirali....

 

 

A zamisli da je Google išao ispravljati tako neku grešku kroz novu verziju Androida...dok to Google izda, dok prođe selekciju proizvođača pa onda operatera...dobio bi nadogranju 2021. godine.

8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal
Android radi na svacemu od pegli do laptopa karikiram a ios na koliko uređaja... Ios 10 nije donio nista bitno osim visejezicne tastature animacija u porukama i nove emojie i to za godinu nije stigao istestirati... Zašto niko nece da kaze sta je ios 10 donio korisnicima a puna usta stalnih updateova...
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal
Plis google izdaje security update svaki mjesec...
16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal
Torent kaže...
Plis google izdaje security update svaki mjesec...

 

Nisam znao da je ovo bio security update, izvini.

13 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal
Virtua Fighter kaže...
Torent kaže...

Sreca pa je to najispoliraniji os na planetu....Jedina stvar koja je nova na novom mobitelu i nisu istestirali....

 

 

A zamisli da je Google išao ispravljati tako neku grešku kroz novu verziju Androida...dok to Google izda, dok prođe selekciju proizvođača pa onda operatera...dobio bi nadogranju 2021. godine.

Android imaš na uređajima koji koštaju i 50$ dok oni doslovno imaju jedan uređaj sa tim OS-om. I samo jedan uređaj moraju testirati. I taj hardwer sa tim softwerom oni uspiju uprskat (dva puta do sada a tek je izašao, tko zna što će se otkriti još po putu). Takve stvari ne bi trebale biti dopustive na takvim premium uređajima s obzirom koliko testiranja (navodno) prođu. Isto očekujem i od ostalih, no Apple je tu sam sebe stavio na pijedestal kao najpouzdanije. Očito su se malo zaletjeli.

12 godina
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal
Di si ovo našo,pomokrio sam hlače od smijeha.😂😂😂😂
Komentari su "Neprocjenjivi" 👌
8 godina
odjavljen
offline
Re: iOS 10.0.2 rješava probleme s lightning slušal

Pa appleovi korisnici su neiscrpan izvor zabave....;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice