iOS 4.3.2 u distribuciji

poruka: 59
|
čitano: 5.666
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 4.3.2 u distribuciji".
13 godina
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji

Da se bar tako android brzo nadograđuje na uređaje....

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji

Ovaj update ne donosti nista pametno, pa cu ga preskociti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
no tengo dinero kaže...

Ovaj update ne donosti nista pametno, pa cu ga preskociti.

vrtim 4.0 :D

i ne vidim da sam zakinut...

u isto vrijeme koristim i iphone 4 koji je uvijek up to date, i dalje ne vidim razliku (osim sto kod promjene vremena 4.0 uredno radi sa alarmom, a kod 4.1 i dalje moram sve ispocetka)

...

facetime- come on, upalio jednom iz fore

XD JB majka, ipad2+iphone 3gs...

potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 16:00 (Hacker-ri).
15 godina
online
iOS 4.3.2 u distribuciji

Brza vijest, updejtao sam ga jos prije 2-3 dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji

Niš novo, baterija i dalje curi ko luda{#}

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Hrco kaže...

Niš novo, baterija i dalje curi ko luda{#}

  Svi kukaju sa tom baterijom? Ja na 4.3.1 nisam primjetio nikakve probleme  {#}

14 godina
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji

Ja sam još na 4.1, čekao sam unlock, ali sam odustao i prešao na bonbon(mislio sam na tele2), sutra updateam. Jedino što mi fali je Hotspot i Find my iPhone.

Volim jabuke :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Hrco kaže...

Niš novo, baterija i dalje curi ko luda{#}

Kada?

Preko noći a nekad spavam i 12 sati mi ode 1-2%.Dakle kada ne čačkam mob.

Ok igre i surf dosta troše bateriju ali ono najvažnije pozivi mi jako malo troše bateriju.

16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Kill Frenzy kaže...
Hrco kaže...

Niš novo, baterija i dalje curi ko luda{#}

Kada?

Preko noći a nekad spavam i 12 sati mi ode 1-2%.Dakle kada ne čačkam mob.

Ok igre i surf dosta troše bateriju ali ono najvažnije pozivi mi jako malo troše bateriju.

ako su ti wifi+3g+location ugaseni onda da... ali cemu telefon koji stalno moram palit i gasit (opcije) da bi mi baterija duze trajala...

meni u roku od 15 sati ode baterija do na 9%, a frendu ostane na 40% koji svaki put kad ide na wifi- upali wifi, pa ugasi kad mu netreba, isto radi i sa 3g i gpsom, sta je meni budalastina

iphone je JBan ali mislim da to nema tolike veze sa tolikim enormnim trosenjem baterije

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Ja Sam uveren da vama koi baterija ide ko luda ustvari u pozadini vam rade 20 programa zato baterija nestane Za cas, pritisnes dvaput na home baton ma malo drzis na programe dok se pojavi x pa polako isklucis programe koje rade onda nemas problema sa bateri
art
15 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Pojavi se - a ne x nadam se da sam pomaogao
art
16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
oliver kaže...
Ja Sam uveren da vama koi baterija ide ko luda ustvari u pozadini vam rade 20 programa zato baterija nestane Za cas, pritisnes dvaput na home baton ma malo drzis na programe dok se pojavi x pa polako isklucis programe koje rade onda nemas problema sa bateri

citao sam da multitasking nema prevelikog odaziva na bateriju kao sto imaju locations, 3g i wifi, koji stalno nesto "rade" ...

nisam nikad probao jer mi jednostavno nije potreba, ali ocito cu morat, jer mi je telefon stalno na punjacu

potpis :D
15 godina
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Hacker-ri kaže...

nisam nikad probao jer mi jednostavno nije potreba, ali ocito cu morat, jer mi je telefon stalno na punjacu

Moderni mobiteli. Jbg.

16 godina
neaktivan
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji
Ja nisam imao nikakvih problema s bilo čime(baterija,net itd..) Preko noći mi prođe 1% i baterija mi traje 2-3 dana. To vam je jb kriv.Imao sam iskustva s tim.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 7:25 (jpelko2).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
jpelko2 kaže...
Ja nisam imao nikakvih problema s bilo čime(baterija,net itd..) Preko noći mi prođe 1% i baterija mi traje 2-3 dana. To vam je jb kriv.Imao sam iskustva s tim.

Moj nije JB. Baterija mi je do iOS 4.3 mogla izdržat 2 dana bez problema a sad navečer ide na punjač jer je baterija na 15%.

13 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Hrco kaže...
jpelko2 kaže...
Ja nisam imao nikakvih problema s bilo čime(baterija,net itd..) Preko noći mi prođe 1% i baterija mi traje 2-3 dana. To vam je jb kriv.Imao sam iskustva s tim.

Moj nije JB. Baterija mi je do iOS 4.3 mogla izdržat 2 dana bez problema a sad navečer ide na punjač jer je baterija na 15%.

  Probaj iskljuciti Ping.

 

1.Go to the Settings app
2.Then go to General > Restrictions
3.Enable Restrictions. If you have a password protected device you’ll have to enter the password twice.
4.Scroll down to Ping and flip the switch to OFF.

I'll see you on the dark side of the moon
15 godina
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
no tengo dinero kaže...
 Probaj iskljuciti Ping.

 

1.Go to the Settings app
2.Then go to General > Restrictions
3.Enable Restrictions. If you have a password protected device you’ll have to enter the password twice.
4.Scroll down to Ping and flip the switch to OFF.

Već jesam. Nema nikakve razlike kod mene, a gledajući forume po netu ni kod drugih.

15 godina
online
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
oliver kaže...
Ja Sam uveren da vama koi baterija ide ko luda ustvari u pozadini vam rade 20 programa zato baterija nestane Za cas, pritisnes dvaput na home baton ma malo drzis na programe dok se pojavi x pa polako isklucis programe koje rade onda nemas problema sa bateri

 

Glupost!

Cim izadjes iz aplikacije ona se freeza, i nista ne radi sve dok ne udjes opet u nju.

Ono sto ti moze trositi bateriju je precesta WiFi/3G komunikacija, npr precesto provjeravanje POP3/IMAP emaila (push je bolji za to).

Stalno upaljeni GPS definitivno trosi puno baterije. To ugasi i upali samo dok ti treba, znaci za navigaciju samo, ove moderne Location mumbo jumbo gluposti zaboravi.

14 godina
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Bitanga kaže...

 

Glupost!

Cim izadjes iz aplikacije ona se freeza, i nista ne radi sve dok ne udjes opet u nju.

Ono sto ti moze trositi bateriju je precesta WiFi/3G komunikacija, npr precesto provjeravanje POP3/IMAP emaila (push je bolji za to).

Stalno upaljeni GPS definitivno trosi puno baterije. To ugasi i upali samo dok ti treba, znaci za navigaciju samo, ove moderne Location mumbo jumbo gluposti zaboravi.

nije glupost jer sam i sam to provjerio.

Naime jednu noć sam na taj način (dva puta home button) pobrisao sve aplikacije i ujutro mi je otišao 1 posto baterije dok sam sljedeću noć  ostavio oko 15 aplikacija da budu na tom popisu(dva puta home button) i otišlo mi je oko 10% baterije!!!

15 godina
online
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Kill Frenzy kaže...

nije glupost jer sam i sam to provjerio.

Naime jednu noć sam na taj način (dva puta home button) pobrisao sve aplikacije i ujutro mi je otišao 1 posto baterije dok sam sljedeću noć  ostavio oko 15 aplikacija da budu na tom popisu(dva puta home button) i otišlo mi je oko 10% baterije!!!

 

Kazem ti, iOS multitasking automatski freeza aplikacije cim izadjes iz njih i one kao takve nista ne trose. Naravno, iznimka su neki posebni featurei tipa playanje mjuze, GPS navigacija i neke appleove native aplikacije. To nema veze s multitaskingom.

Ugasi si aplikaciju koja ima GPS location mogucnosti, to ce biti dovoljno (ako je uopce multitasking capable).

 

14 godina
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji

Gle nisam nub.Jedina razlika između dvije noć je bila što su aplikacije tipa igre ,razno razne app za zabavu bile ugašene u tom pomoćnom meniu tj upaljene.Totalno je nebitan u ovom mom slučaju gps jer je on ugašen u oba slučaja baš kao i  wifi,e,3g itd itd.

Očito je da te aplikacije troše bateriju a troše i memoriju.(mislim na taj "history" kako to neki zovu)

Nisam mutav.Znam koliko mi bateriju po noći ode aku su one pobrisane ili nisu

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 19:43 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Kill Frenzy kaže...

Gle nisam nub.Jedina razlika između dvije noć je bila što su aplikacije tipa igre ,razno razne app za zabavu bile ugašene u tom pomoćnom meniu tj upaljene.Totalno je nebitan u ovom mom slučaju gps jer je on ugašen u oba slučaja baš kao i  wifi,e,3g itd itd.

Očito je da te aplikacije troše bateriju a troše i memoriju.(mislim na taj "history" kako to neki zovu)

Nisam mutav.Znam koliko mi bateriju po noći ode aku su one pobrisane ili nisu

Ovo mogu i ja potvrditi da drži vodu. Sjećam se jednom kada sam ostavio mob sa jedno 40 programa upaljenih preko noći(od igri do raznih p*zdarija) da mi je progutao jedno 15%-ak baterije. Dok neki dan imao sam jedno 10 aplikacija pokrenutih(browser, slike, par igri, ibooks i sl.) i pojeo mi je jedno 6% baterije. 

 

I odkako imam mob, ni wifi ni 3G ni gps ne gasim(a gps nikada nije stalno bio aktivan) tako da je jedino bila razlika u broju pokrenutih aplikacija. Ali vjerojatno dosta ovisi i o vrsti appova. Nije isto imati otvorenih 4-5 zahtjevnih igri ili nekih foto/video editora koji dosta troše mobitel, ili samo browser, poruke i sitne appove(sat/štoperica, kalkulator itd)

 

Jer dosta sam puta primjetio da baterija mi nekada u par sati možda svega 1-2% ode, sa wifi/3G-om upaljenim i dosta programa sa pushom uključenim. 

To sve na 4.3.0/4.3.1 verziji govorim, samo sam na njima bio od kako imam četvorku.

 

 

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji

Bateriju troše aplikacije koje koriste neki od MT servisa tipa Skype i sl. Ostale aplikacije su zamrznute u pozadini i u principu ne bi trebale trošiti puno bateriju. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
vjeko kaže...

Bateriju troše aplikacije koje koriste neki od MT servisa tipa Skype i sl. Ostale aplikacije su zamrznute u pozadini i u principu ne bi trebale trošiti puno bateriju. 

A nebi trebale, ali ako ih imaš jako puno upaljenih, nakupi se to{#} 

 

 

Stoja
15 godina
protjeran
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Stoja kaže...

Ovo mogu i ja potvrditi da drži vodu. Sjećam se jednom kada sam ostavio mob sa jedno 40 programa upaljenih preko noći(od igri do raznih p*zdarija) da mi je progutao jedno 15%-ak baterije. Dok neki dan imao sam jedno 10 aplikacija pokrenutih(browser, slike, par igri, ibooks i sl.) i pojeo mi je jedno 6% baterije.

 

I odkako imam mob, ni wifi ni 3G ni gps ne gasim(a gps nikada nije stalno bio aktivan) tako da je jedino bila razlika u broju pokrenutih aplikacija. Ali vjerojatno dosta ovisi i o vrsti appova. Nije isto imati otvorenih 4-5 zahtjevnih igri ili nekih foto/video editora koji dosta troše mobitel, ili samo browser, poruke i sitne appove(sat/štoperica, kalkulator itd)

 

Jer dosta sam puta primjetio da baterija mi nekada u par sati možda svega 1-2% ode, sa wifi/3G-om upaljenim i dosta programa sa pushom uključenim.

To sve na 4.3.0/4.3.1 verziji govorim, samo sam na njima bio od kako imam četvorku.

 

 

  kao prvo, na iosu ni jedna third party aplikacija ne trosi apsolutno nista dok je u pozadini jer ios nema multitasking, jedino sta ti moze trositi bateriju su API-ji ako je aplikacija pri izlazu napravila zahtjev da oni nes rade, tak da nema veze koliko je neka igra zahtjevna ili kakva god je aplikacija u pitanj, NE MOZE u pozadini trositi nista ako je third party, trosi jedan ili vise od 7 pozadinskih API-a

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
online
iOS 4.3.2 u distribuciji

Imam iPad sa WiFi-em upaljenim non stop. Ne gasim nijednu aplikaciju, a imam ih hrpu.

Preko noci ne potrosi mi niti 1% baterije.

 

I kao sto grimyHR kaze, nijedna aplikacija u iOSu osim sistemskih (koje ionako nemos sprijecit) ne trosi nist dok je freezana.

Nema veze ko je nub, a ko nije, to tako radi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 20:29 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
iOS 4.3.2 u distribuciji

Imate onda koju drugu teoriju zašto mi baterija moba se nekada više troši a nekada ne? Ništa ne prtljam niti po postavkama niti po ičemu, sve je stalno upaljeno, jedino mi varira broj aplikacija koje su upaljene...{#} To su moja opažanja koja sam primjetio, sada jeli problem da neki app je loše kodiran pa onda on i u pozadini cucla bateriju isto postoji mogućnost...

 

A 3G signal mi je vrlo stabilan tako da ne vjerujem da je on uzrok tome kada sam kući, a gps ne radi sem ako ne palim kameru ili mape, što kada sam kući uglavnom ne radi.

 

 

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iOS 4.3.2 u distribuciji

Bacio sam ios 4.3.1 i stavio jb.E sad jel zna netko kako prebacit slike s kompa u  Photo album .znači da nije u library nego u photo.Običnim syncom ih stavi u library ali onda slike nemogu razmještat po drugim albumima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
Stoja kaže...

Imate onda koju drugu teoriju zašto mi baterija moba se nekada više troši a nekada ne? Ništa ne prtljam niti po postavkama niti po ičemu, sve je stalno upaljeno, jedino mi varira broj aplikacija koje su upaljene...{#}  To su moja opažanja koja sam primjetio, sada jeli problem da neki app je loše kodiran pa onda on i u pozadini cucla bateriju isto postoji mogućnost...

 

A 3G signal mi je vrlo stabilan tako da ne vjerujem da je on uzrok tome kada sam kući, a gps ne radi sem ako ne palim kameru ili mape, što kada sam kući uglavnom ne radi.

 

 

  pa rekao sam ti, imas tih 7 api-a koje aplikacije mogu ostaviti da nes rade kad vise nisu u foregroundu, i u tom slucaju 1 ili vise tiha api-a trose i nesto baterije

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
online
Re: iOS 4.3.2 u distribuciji
grimyHR kaže...

 

  pa rekao sam ti, imas tih 7 api-a koje aplikacije mogu ostaviti da nes rade kad vise nisu u foregroundu, i u tom slucaju 1 ili vise tiha api-a trose i nesto baterije

 

 

Pa znači da sam bio u pravu jer ako imam 40+ appova pokrenutih i pola njih koristi neke API-e u pozadini više će cuclati bateriju nego ako imam svega 10-ak appova upaljenih. 

A ipad troši manje bateriju jer nema GSM antenu, ipak mob prima pozive/poruke dok kod ipada toga nema što podosta utječe na autonomiju. 

 

Ali opet evo nakon 21 sat standby-a i 4 sata rada(igre, streamanje radia, surfanje, skidanja appova i sl.) mi je baterija na 38% više nego ok, čak iako izgleda da troši neš više nego normalno{#}

 

Za sada mi je rekord da sam radio na njemu 7 sati a bio u standby-u 27 sati{#}

Stoja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice