iOS 6 iznad 60%

poruka: 17
|
čitano: 3.006
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 6 iznad 60%".
16 godina
offline
iOS 6 iznad 60%

Android potpuno obrnuto...evo čak i moj navodni top model S3

nikako da stigne JB

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iOS 6 iznad 60%

Ja još na petici i četvorki. Čekam nove mape :D

btw jel digao tko 3Gs na 6 ... jel se vuče? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 6 iznad 60%
segregator kaže...

Android potpuno obrnuto...evo čak i moj navodni top model S3

nikako da stigne JB

mislim da je izašao JB prije par tjedana za njega

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
online
Re: iOS 6 iznad 60%
grzzi kaže...

Ja još na petici i četvorki. Čekam nove mape :D

btw jel digao tko 3Gs na 6 ... jel se vuče? 

Nisam osobno ali prijatelj je pa sam malo čačkao po njegovom. Rekao bih da je jednake brzine kao i iOS5.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
iOS 6 iznad 60%

Puni je fluidniji i brži za rad 3GS na iOS 6, ja sam sestri digao odmah drugi dan, a uz to je i baterija puno puno bolja! Slobodno ga diži, sve radi bez greške.

Tony Soprano
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 6 iznad 60%
grzzi kaže...

Ja još na petici i četvorki. Čekam nove mape :D

btw jel digao tko 3Gs na 6 ... jel se vuče? 

Radi odlično na 3Gs. Slobodno ga metni.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
16 godina
offline
Re: iOS 6 iznad 60%
zelenbic kaže...
segregator kaže...

Android potpuno obrnuto...evo čak i moj navodni top model S3

nikako da stigne JB

mislim da je izašao JB prije par tjedana za njega

 

Izašao, al samo za Poljsku, pa povukli, pa opet izašao za par država, pa stali...

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
neaktivan
offline
iOS 6 iznad 60%

Kada sam prije 2 godine kupovao svoj prvi "pametni" telefon odabrao sam LG Optimus 2X, jer je tada stvarno bio vrh, prvi dvojezgreni procesor, godilo mi je to cuti naspram ostalih koju su imali "samo" jednu jezgru, iako bas i nemam neke koristi jer najmanje se igram na mobitelu, a za pozive, sms, facebook i glazbu dovoljna je i jedna jezgra. Ali reklama kao reklama, potrosac kao potrosac. U to vrijeme sam bio zadovoljan jer sam mislio da je open source puno bolja varijanta nego zatvoreni iOS, danas se premisljam da priznam da NIJE. Od prve verzije Froya na 2.2.2, jedva nekako dobili GB na 2.3.4, onda odjednom dolazi ICS i na tome stalo skoro punih godinu dana da bi jedno jutro citao da je otkazan ICS. Pa onda opet da nije, evo nakon punih godinu dana korejci dobili ICS mi ostali nista. Za to vrijeme moga iscekivanja nadogradnje na noviji OS moja sister koja ima iPhone 3GS je sa originalnog iOS3, u meduvremenu dobila i iOS4, iOS5 i evo prije 2 dana nadogradio joj na iOS6. Ma sto mi svi mislili na apple proizvode da su precjenjeni, razvikani, jedno moram priznati - brinu o svojim kupcima, po logici LG-a, sister se ne bi makla dalje od iOS4, a ona 4 godine nakon i dalje dobiva novi OS. Mi androidasi smo sretni ako dobijemo jednu do max dvije nadogradnje, a i one kasne podebelo. ICS izisao prije godnu dana a mozda ga dobijemo jos ove godine? Super. Sve u svemu nakon gorkog okusa sa LG proizvodom (mada ni samsung, sony i sl nisu bolji, jer im je bitniji profit nego zadovoljni kupac), iduci telefon ako odlucim dati androidu jos jednu sansu ce biti neki od Nexus linije, jer njega odrzava Google, dolazi u onom izdanju kako ga je Google zamislio bez raznih blotware aplikacija, ali opet  mi se cini da cu ipak otici na stranu applea, jer onda sam bar sto se nadogradnji tice miran godinama, jos ako ubodem iPhone 5, imam osjecaj da cu na njemu docekati i iOS 16.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 11:24 (K4i53r).
 
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 6 iznad 60%

Odlicno radi, imao sam priliku koristiti taj model sa svim verzijama i sestica je ok. Ako ides preko wifi na upgrade trajati ce ti nekih 1h mozda malo vise, ali ne brini sve prodje ok, iako se cini kao da je zastao na priremi nadogradnje jer nema progress bar, nije, radi u pozadini.

13 godina
offline
iOS 6 iznad 60%

To su sad i google i MS skužili ali nitko od njih ne može isfurati ovako kontroliran susav i to će uvijek biti prednost / mana applea, zavisi kako se gleda. Za najveći broj prosječnih potrošača vrlina.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iOS 6 iznad 60%

Potpuno se slazem. Samo jedan mali savjet. Prije nego kupis telefon probaj barem rezmislit o tom da uzmes WP8 mob.

Ja imam  iPhone 4 i jako sam zadovoljan, ali mislim da bi cak MS ovog puta mogao ponuditi nesto puno bolje nego smo navikli

do sada.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iOS 6 iznad 60%

Da ima Jailbreak za iOS 6 i onih 25% sa 5.1.1 bi već bilo na iOS 6.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iOS 6 iznad 60%
zoki.zlikowski kaže...

Da imaju Jailbreak mape za iOS 6 i onih 25% sa 5.1.1 bi već bilo na iOS 6.

Evo ga, zvuči realnije :)

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
15 godina
offline
Re: iOS 6 iznad 60%
zoki.zlikowski kaže...

Da ima Jailbreak za iOS 6 i onih 25% sa 5.1.1 bi već bilo na iOS 6.

 

Možeš biti poprilično siguran da jailbreak nije uzrok tako velikog postotka onih koji koriste 5.1.1, jer je svega 5-6% ukupno prodanih iPhone-a koji su jailbreak-ani.

11 godina
offline
Re: iOS 6 iznad 60%
maxym kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Da ima Jailbreak za iOS 6 i onih 25% sa 5.1.1 bi već bilo na iOS 6.

 

Možeš biti poprilično siguran da jailbreak nije uzrok tako velikog postotka onih koji koriste 5.1.1, jer je svega 5-6% ukupno prodanih iPhone-a koji su jailbreak-ani.

Samo 5-6%?? Uvijek sam mislio da ih je barem 50% JB. U mojem društvu samo ga nisu JB oni koji ne znaju kako se to radi (čitaj žene :D ) a ostali svi su ga jailbreakali.

12 godina
offline
Re: iOS 6 iznad 60%
zelenbic kaže...
segregator kaže...

Android potpuno obrnuto...evo čak i moj navodni top model S3

nikako da stigne JB

mislim da je izašao JB prije par tjedana za njega

 

ovde se spominje o oficijelnom updateu, sto on na njega jos ceka, dok Apple izbacuje update u isto vrijeme za sve iPhone, dok Samsung izbacuje u valovima

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 6 iznad 60%

Bio sam u Vipu malo cackao po lumiji sa wp 7.5, nekako mi ne lezi. Mozda sam previse navikao na klasicne izbornike za postavke. A i htio bih malo vidjeti kako ce MS izbacivati nadogradnje, ako i on bude kao LG Android jednom u 2 god ili nijednom, ne isplati se. Ni jedan OS nije savrsen, ni Android, ni iOS ni WP, ali za iOS imaju cesto nadogradnju i podrzavaju skoro sve svoje do sada iPhone, jedino 2 i starije ne. Ali od 3GS prema 5 svi imaju novi OS.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice