iPhone 4 i u Vipnetu

poruka: 73
|
čitano: 15.919
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 4 i u Vipnetu".
16 godina
protjeran
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Baah, bolje da smanje cijenu Desire mobitelu koji je po meni bolji nek ovaj ajfon

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
18 6 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Eh, možda sada vidimo Desire u T-Mobileu... nešto se pričalo o tome da će Desire u tmob kada iphone u vip dođe. Tko zna :)

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
MorciTheCroat kaže...

Baah, bolje da smanje cijenu Desire mobitelu koji je po meni bolji nek ovaj ajfon

  NHF unaprijed...

 

 

Glavno tebi je mozda bolji, i to treba poštovati u svakom slučaju, ali isto ti tako moraš poštovati da nekima nije, da je nekima iPhone najbolji, da im je ljepši i što ja znam još...

 

 

Nego... ovo je poslovno jako dobar potez vip-a s kojim ce si povecati dobit definitivno, a pošto iPhone vise nije exkluziva u T-mobile-u lijepo ce mu se skinuti cijena...

 

Zabavno ce ovo biti gledati (ne sudjelovati jer sam si naručio nokijicu :) )

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
Da smanje???
Pa duplo je jeftiniji nego iPhone, i otključan i na pretplatu
Znam jel ga imam, odličan, nebi ga mijenjao za iPhone ni da mi ga besplatno daju
13 godina
protjeran
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
MorciTheCroat kaže...

Baah, bolje da smanje cijenu Desire mobitelu koji je po meni bolji nek ovaj ajfon

  i kakve sad to ima veze s temom?

jel ti znas da je sav iphone4 rasprodan u HRV i da se čeka druga pošiljka,sad i da netko ima 1000e za free uređaj nemoze ga dobit jer ga vise nema

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 12:39 (drpetric).
13 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
opada popularnost...
16 godina
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
bugonja kaže...
MorciTheCroat kaže...

Baah, bolje da smanje cijenu Desire mobitelu koji je po meni bolji nek ovaj ajfon

  i kakve sad to ima veze s temom?

jel ti znas da je sav iphone4 rasprodan u HRV i da se čeka druga pošiljka,sad i da netko ima 1000e za free uređaj nemoze ga dobit jer ga vise nema

jebote desire koji se prodao u 10 primjera,al bitno nek se usput posere iphone

Kako nema veze, čovjek je fino rekao svoje mišljenje vezano uz temu. Draže bi mu bilo da smanje cijenu za Desire nego za iPhone, dalje, rekao je da je Desire po 'njegovom' mišljenju bolji, ne dirajući u tvoju vjeru u suprotno koja ionako nije bazirana na činjenicama nego na opsjednutosti ;( (šala bliska istini). Dalje, nije srao po iPhoneu, dalje, ..i tako dalje. iPhone definitivno ima široku publiku i vjerne fanatike ali nikako nije izbor za sve i svakog jer koliko je dobar toliko je i ograničen uređaj (zatvorenošću sustava, kustomizacijom, operaterom, cijenom,...). Samim tim koliko su ljudi spremni dat za otključan uređaj već dosta govori da je kod većine to predmet želje, a ne predmet potrebe i funkcionalnosti. Nekima to ne treba. VIP je već samom ovom izjavom stavio mnoge koji u redu čekaju svoj primjerak od T-coma na listu onih koji zapravo čekaju VIPovu ponudu i cijene kako bi prošli povoljnije. T-com nema uređaja za prodat uz tolike cijene i išćekivanja, a VIP dolazi s ponudom, bit će gadno i zanimljivo...

16 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

1. pada popularnost iphona, zato vec za sljedecu godinu planiraju izbacit novi- dok se moze sta uzet

2. cijena ce biti ista u kunu, moguce razlike u 20/30 kuna... jer je dogovor vec pao, to nije konkurencija to je (radi svoje ali ne preko nas)

3. vidim ne pise se vise u svim novinama kako cekaju u redovima, dal je to zbog appla prestao vodit marketing ili su ljudi poceli razmisljat svojom glavom

potpis :D
Moj PC  
7 2 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
bugonja kaže...
MorciTheCroat kaže...

Baah, bolje da smanje cijenu Desire mobitelu koji je po meni bolji nek ovaj ajfon

  i kakve sad to ima veze s temom?

jel ti znas da je sav iphone4 rasprodan u HRV i da se čeka druga pošiljka,sad i da netko ima 1000e za free uređaj nemoze ga dobit jer ga vise nema

 

Radi se o tome sto ce mu past cijena (ajfonu), a time ce i Desire bit povoljniji (nadam se).

Iphone 4 me ne zanima jer je u svakom slucaju preskup u odnosu na ono sto se nudi, a da se vezem za krvopije popu T-Mobilea ili VIP-a, hvala ne bih.

Namjeravam kupit Desire pa navijam za bilo kakvo pojeftinjenje u skoro vrijeme

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
13 godina
protjeran
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Ma bute vi vidli sad NOKIU N8

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Mislim da ce cijena iPhonea 4 biti ista u Vipu, nema pokazatelja da bi moglo biti drukcije, znamo po politici cijena doticne kompanije.Namigiva

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
Hacker-ri kaže...

1. pada popularnost iphona, zato vec za sljedecu godinu planiraju izbacit novi- dok se moze sta uzet

2. cijena ce biti ista u kunu, moguce razlike u 20/30 kuna... jer je dogovor vec pao, to nije konkurencija to je (radi svoje ali ne preko nas)

3. vidim ne pise se vise u svim novinama kako cekaju u redovima, dal je to zbog appla prestao vodit marketing ili su ljudi poceli razmisljat svojom glavom

  ma nemogu vjerovat koji vamo likovi komentiraju...sta bi trebali imat jedan i jedini iphone 5 godina???pa iphone i izlazi svake godine u isto vrijeme

 

i jos jednom ponvaljam,iphone4 u hrvatskoj rasprodan,nebrinite se vi za apple

13 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
bugonja kaže...

 ma nemogu vjerovat koji vamo likovi komentiraju...sta bi trebali imat jedan i jedini iphone 5 godina???pa iphone i izlazi svake godine u isto vrijeme

 

i jos jednom ponvaljam,iphone4 u hrvatskoj rasprodan,nebrinite se vi za apple

 

naravno, treba izmust lovu

meni je jasno

14 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Cijena će sigurno ostat nepromjenjena, al zašto bi je i mjenjali kad i ovako ekipa kupuje ko luda, meni nisu jasni ti koji daju tolke pare, al eto kom se sviđa nek kupuje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
bugonja kaže...
Hacker-ri kaže...

1. pada popularnost iphona, zato vec za sljedecu godinu planiraju izbacit novi- dok se moze sta uzet

2. cijena ce biti ista u kunu, moguce razlike u 20/30 kuna... jer je dogovor vec pao, to nije konkurencija to je (radi svoje ali ne preko nas)

3. vidim ne pise se vise u svim novinama kako cekaju u redovima, dal je to zbog appla prestao vodit marketing ili su ljudi poceli razmisljat svojom glavom

  ma nemogu vjerovat koji vamo likovi komentiraju...sta bi trebali imat jedan i jedini iphone 5 godina???pa iphone i izlazi svake godine u isto vrijeme

 

i jos jednom ponvaljam,iphone4 u hrvatskoj rasprodan,nebrinite se vi za apple

 Rasprodan je jel su schwabe poslali tek minimalnu kolicinu zbog otvaranja trzista (datum odredjuje Apple a ne DT-T-mob-HT), a kako nemaju niti za sebe dovoljno bit ce jos mjesecima oskudica. Kroz dva tjedna dolazi nova posiljka (citaj crkavica).

13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

95% ljudi uzimaju taj Iphone preko tarifa i ugovora.. o kakavim vi parama pricate.. a oni tajkuni si uzmu kešom.. u cem problem.. samo kukate oko cijene.. zato i je velika da vas natjera da uzmete na ugovor..

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 14:24 (Croshadow123).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
Croshadow123 kaže...

95% ljudi uzimaju taj Iphone preko tarifa i ugovora.. o kakavim vi parama pricate.. a oni tajkuni si uzmu kešom.. u cem problem.. samo kukate oko cijene.. zato i je velika da vas natjera da uzmete na ugovor..

ako su svi oni ljudi tajkuni i lovatori, kako nam je drzava u krizi?

 

potpis :D
16 godina
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
apoteka kaže...
opada popularnost...

Pala popularnost čemu? Iphoneu? Ne budi smiješan.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
13 godina
protjeran
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
apoteka kaže...
bugonja kaže...

  ma nemogu vjerovat koji vamo likovi komentiraju...sta bi trebali imat jedan i jedini iphone 5 godina???pa iphone i izlazi svake godine u isto vrijeme

 

i jos jednom ponvaljam,iphone4 u hrvatskoj rasprodan,nebrinite se vi za apple

 

naravno, treba izmust lovu

meni je jasno

  jel vas/ih/nas mozda netko prisiljava?to je drugo sto ti nemas para nisi u mogucnosti biti u trendu

15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
Danny_HR kaže...
apoteka kaže...
opada popularnost...

Pala popularnost čemu? Iphoneu? Ne budi smiješan.

Mozda prodaja, ali popularnost jos ne.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu
Hacker-ri kaže...
ako su svi oni ljudi tajkuni i lovatori, kako nam je drzava u krizi?

 

Bas zato sto su svi tajkuni i lopovi nam je drzava u banani. :)

 

 

Mene bas zanima ishod cijele situacije kad konacno Vip uvrsti iPhone u ponudu.

Za cijene nisam tak siguran da ce biti drasticnih odstupanja od t-comovih.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 15:27 (bas).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Samo da naglasim da me nebi netko krivo shvatio: Nisam nikakav iphone lover i inace mi je osobno apple bez veze.....

 

Ali ljudi moji pa koji je vama? Svaki post di se spominje taj feking iphone vi poblesavite sa prokletim desireom.....mislim jel ko mozda vidio u naslovu ove teme "iphone 4 vs desire" ???? Govori se o tome da ce doc trenutno (citaj zadnjih par godina) najpopularniji "gadget,mob whateva" u ponudu vip-a i osobno znam da ce to razveselit puno ljudi koji ga dosad nisu mogli nabavit jer im je bio preskup preko t mobil-a. Znaci jedan po meni super potez od vipa koji ce im sigurno priskrbit nesto love i u krajnjem slucaju skinut cijenu u t-mobilu ( sumnjam da ce bit neka velka cifra).

A sto se tice tog da ce to skidat cijenu desireu ili nece....otom potom....a ak odete na yahoo finance ili bilo sta slicno i pogledate balance sheetove od appl-a vidit cete kolko ih zabole racku za htc

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Desire je u svakome slučaju brži i bolji , ali je zato iphone 4  ljepši

 
1 7 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Telekom Austria Grupa će dovesti iPhone 4 u Austriju, Hrvatsku i Bugarsku u nadolazećim mjesecima.

 

hahaha... prvo smo tri mjeseca čekali da dođe u T-Mobile, a sad bi još trebali pričekati par mjeseci da dođe u VIP... kako da ne.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: iPhone 4 i u Vipnetu

Trebalo bi napraviti add on za browsere koji bi svaki put kad se upotrijebi ovaj "argument" o neimanju love, uzeo 1 kunu s računa komentatora i donirao ga u humanitarnu zakladu "Svi bi mi htjeli Ajfon".

 

 

Anarchists of the world, unite!
16 godina
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Too little, too late. Danas ima i boljih mobitela od iPhonea, čak i iz Nokie.

 
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

iPhone nije ni najbolji a niti najljepši među smartphoneima, ali zato je marka ;) a to omogucava prodavanje iPhonea i slicnih gadgeta (ne moraju biti iz Applea) koji nemoraju nuzno biti kvalitetni (ne kazem da iPhone nije)

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 17:17 (CRT).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Lupate gluposti, koliko vas ono ima iPhone kad tako samopouzdano izjavljujete sve te bedastoće. Hate, hate, ali jedina riječ koja opisuje sve anti Apple pametnjakoviće jeste ... ljubomora ;)

 

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Ja nisam appleov hater (evo da ti to dokazem, mozes mi polsat na adresu novi iMac i ja se necu zalit, javi se u inbox za adresu ;)vec Microsoftov (iako imam sedmicu, shame on me) ali niti ne zivim u zabludi da je sve appleovo perfektno i niti ne namjeravam davati astronomske cifre za takvo sto....

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 17:20 (CRT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 4 i u Vipnetu

Cim se spomene Iphone odmah hrpa postova, je da su glupi do bola i nemaju veze sa nicim.Tako da govoriti da nije popularan su gluposti.U cemu je problem? zasto ljudi toliko pljuju po tom mobitelu? Sigurno nije najbolji mobitel na trzistu, ali zato dize najvise prasine kada se spomene.Desire i ostali mobiteli ce se brzo zaboraviti u moru modela koje ce htc i ostali izdati, a iphone je samo jedan model i time ostaje duze atraktivan.Nisam htjeo govoriti o ukusima, ali vidim da neki govore da iphone nije lijep, a ako iphone nije lijep kako nekome desire moze biti lijep? Meni je osobno desire jedan od najruznijh mobitela sa ekranom osjetljivim na dodir.

Moj PC  
8 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice