iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

poruka: 34
|
čitano: 3.968
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana".
16 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

"Navala na nove jabuka-telefone iznenadila je i vodstvo Applea"
Joj daaaj baš ih je iznenadilo, oni su inače uvijek skromni u procjenama :)
Nego...kako ide applewatch? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 5 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Na slici je onaj lik iz Phonebuffa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
overhaul kaže...

Nego...kako ide applewatch? 

 

 

A kako tvoji unuci?

 

12 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Sta nije Watch najavljen za sljedecu godinu ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Ne kužim zakaj je ovo uopče okačeno kao neka vijest vrjedna spomena.NevinašceKoga je uopče briga kolko je čega prodano, Apple trlja ruke zbog zarade i njma je itekak bitno kolko su prodali ove spomenute preskupe šminkerije.Sve ostale ljude uopče ne bi trebalo bit briga, i ne bi se trebalo niti spominjat kolko je ko čega prodal u praksi.{#}

 

http://www.index.hr/black/clanak/mracna-i-uznemirujuca-strana-redova-ispred-appleovih-trgovina/772879.aspx

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 21:27 (rambox).
Moj PC  
7 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
rambox kaže...

Ne kužim zakaj je ovo uopče okačeno kao neka vijest vrjedna spomena.Nevinašce

http://www.index.hr/black/clanak/mracna-i-uznemirujuca-strana-redova-ispred-appleovih-trgovina/772879.aspx

Pa da iTrollovi mogu mahat ePeni*om. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Jel Samsungu još uvijek do smijeha?

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 22:44 (ROADRUNNER).
Moj PC  
12 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Vidim da je nekim osobama tesko shvatit zasto je tako velika potraznja tj. zasto netko kupuje iphone unatoc njegovim specifikacijama pa cu pokusati biti malo slikovit, 

 

Dakle kupcima i phonea su bitne specifikacije,

isto koliko je vama bitno sto ovakva osoba

 

ima u glavi ...

Back up your data, allways!
Moj PC  
6 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Ok, mogu shvatiti da ako netko nešto silno želi da stoji u redu i da čeka, ALI.. da netko staji u redu da bi kupio uređaj i odmah ga prilikom izlaska iz dućana preprodaje to ni malo nije u redu. Još manje je u redu postaviti nečiju baku ili djeda, koja će se pri tome još i razboliti i koštati ministarstvo zdravlja na stotine pa i do tisuće dolara i to nije u redu.

I nije u redu da netko zauzme 2x2m parcelu kao da je kupio neku nekretninu na trotoaru koji služi da ljudi prolaze, i to nije u redu.

 

Isto tako, ako mi netko može objasniti bio bi mu jako zahvalan, jer moj to um ne može poimati, da je netko toliko zaluđen predmetom koji se zove: telefon. (u ovo ne računajmo gore preprodavače ili podmićene kampere kako bi sve to dobilo globalni samo marketing). Lično bi kampirao i do mjesec dana za predmet koji se zove: 599 GTO Fiorano, ili stan negdje na Manhattan-u.. ali ovo.. teško mi je to poimati, je li bolest, neka furka ili.. ne znam.

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
najuspjesnije lansiranje nekog proizvoda uopce, ne u povijesti tvrtke. vrijednost apple branda je u tome sto iOvce ne moraju razbijati glavu sa specifikacijama nego kupe na slijepo i mirni su.
 
6 9 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
grzzi kaže...
najuspjesnije lansiranje nekog proizvoda uopce, ne u povijesti tvrtke. vrijednost apple branda je u tome sto iOvce ne moraju razbijati glavu sa specifikacijama nego kupe na slijepo i mirni su.

A zašto se ne mora razbijati glavu sa specifikacijama? Zato jer kupuješ proizvod koji radi... I kog te vraga briga kaj je unutra? Druga stvar je napucavanje jezgri kod Androida... To je u prvom redu hype, a u drugom redu... A čuj, i trebaju ti sve te jezgre da pogone sistem u koji su proizvođači napucali sav onaj bloatware...

14 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
U svakom slučaju svaka čast,,, da bar i netko u hr zna napravit nešto pa prodat u tolikim količinama Ofce će se ovdje opet natezat sta je bolje, brze, jeftinije, skuplje,,, a dioničari appla, Samsunga.... Zadovoljno trljat ruke
 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Sony gledaj i uči kako se izbacuju novi modeli na tržište {#}

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Čitam ovakve članke, ne samo one vezane uz Apple, i sve dalje, sve me to više žalosti. Umjesto da tehnologije i popratne inovacije poboljšavaju kvalitetu naših života, olakšavaju nam obavljanje rutinskih zadataka, čuvaju naše živote ostavljajući nam vremena za ono bitno, nekako sam dojma, skoro pa da se upravo suprotno događa. Ovi jadni ljudi čekaju u redovima da bi dobili novi iPhone? Čemu? Pa nije li svejedno, hoće li doći danas ili za dva tjedna? Svoje vrijeme, svoj život, utrošiti na čekanje komada metala i plastike, koji u ovom slučaju, za razliku skoro pa istog takvog komada od prije godine dana ima oznaku 6 umjesto 5? Ono što me i više zabrinjava, na što su ljudi već navikli, da ne razmišljajući o tome što kupuju, samo zato jer je netko napravio inkrement u nazivu modela telefona, spremno vade pozamašne svote novaca bez obzira dobili za to ništa ili tek ponešto kozmetičkih noviteta! Nećemo ulaziti u detalje, ali ovo nije nikakve revolucija. Tek logično "osvježenje" uređaja. I to mlako.

 

Znam, možda zvučim kao neki dušebrižnik, anti IT-jevac, ali nisam to, a niti mi to namjera, ipak je ovo forum informatičara, geekova, ali zar ćemo se dovesti do toga da će nam na konzervu tune napisati iPhone xy, Galaxy Sxy, što već, a mi k'o ovce jedni preko drugih? Kupiš iPhone jer imaš pristup stotinama tisuća aplikacija! Super! Dijete može cijeli dan igrati igrice! Još bolje! A to što sunca neće vidjeti i što će već u prvom razredu nositi nočale, koga briga. I susjedov mali će isto! Kad treba izdvojiti novce za novi mobitel, nema problema, no kad treba platiti struju, katastrofa! Mlijeko, tko će to kupovati kad treba čuvati novce za novi iPhone!

 

Nek' "slože" aplikaciju koja će sama čitati mailove i u moje ime (smisleno) odgovarati na njih, a ja da mogu u šumu s psom u šetnju. I slične funkcionalnosti, a ne bolje selfie kamere i dr. zdravom razumu neshvatljive benefite! Onda ću i ja čekati u redu za iPhone. Makar, namirnice ćemo kupovati iz fotelje, muzeje ćemo posjećivati virtualno,  tenis igrati ispred tv-a, ali iPhone ćemo, tradicionalno, čekati u redu, kao kruh, mlijeko, sol i šećer prije 40 godina!? A to nam je smetalo i borili smo se protiv toga!

 
5 5 hvala 2
16 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
ROADRUNNER kaže...

Jel Samsungu još uvjek do smijeha?

Kaj ti stvarno misliš da Samsung uopče i malo razmišlja, o bilo kojim prodajnim rezultatima neke Apple šminkerije???SmijehIzgleda da si ti zaboravil šta je zapravo Samsung, dakle ponovi gradivo fučkaj ga sad.Eto ti dolnji video onak usput, dakle največi plovni objekt ikad izgrađen a sklepalo ga je Samsung brodogradilište.{#}

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
16 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Ma ja ne navijam ni pro ni kontra, ali jel stvarno bilo teško predvidjeti da će 
ovako ići? Pa na neformalni marketing su ulupali kažu preko 100 milijuna, 
100 milijuna samo na onaj u2, a rulja točno tempirano sad produljuje pretplate, šta je tu čudno.
I ovo je sad dio marketinga: obavještavanje okolo kako su puno prodali i
kako je strašno tražena roba. Nemaš boljeg zova nego kad kažeš da nešto
ide i traži se... 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
Apple je čudo,svaka im čast
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
rambox kaže...
ROADRUNNER kaže...

Jel Samsungu još uvjek do smijeha?

Kaj ti stvarno misliš da Samsung uopče i malo razmišlja, o bilo kojim prodajnim rezultatima neke Apple šminkerije???SmijehIzgleda da si ti zaboravil šta je zapravo Samsung, dakle ponovi gradivo fučkaj ga sad.Eto ti dolnji video onak usput, dakle največi plovni objekt ikad izgrađen a sklepalo ga je Samsung brodogradilište.{#}

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung

 

 

Svaka cast, cestitam tebi i samsungu.
Kad ne spavam budan sam
15 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
rambox kaže...
ROADRUNNER kaže...

Jel Samsungu još uvjek do smijeha?

Kaj ti stvarno misliš da Samsung uopče i malo razmišlja, o bilo kojim prodajnim rezultatima neke Apple šminkerije???SmijehIzgleda da si ti zaboravil šta je zapravo Samsung, dakle ponovi gradivo fučkaj ga sad.Eto ti dolnji video onak usput, dakle največi plovni objekt ikad izgrađen a sklepalo ga je Samsung brodogradilište.{#}

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung

 

 

Kakve veze sa komentarom (i člankom) ima to što Samsung proizvodi sve od igre do lokomotive (pardon... broda)?!

 

Komentar ROADRUNNER-a se odnosi na činjenicu da je Samsung paralelno sa predstavljanjem novog iPhone-a izbacio niz reklama u kojima ismijava iPhone (imaš ovdje ako ti je promaklo od silnih iOvo-iOno vijesti: http://www.bug.hr/vijesti/samsung-ponovno-ismijava-apple/135921.aspx).

 

Uostalom, da ih (Samsunga) ne svrbi ne bi se ni češali (pravili TOP-SHOP-like reklame sa iPhone-om u 'glavnoj ulozi'. Izgleda da si zaboravio da, pored svih tih brodova, lokomotiva, igli i skoro neupotrebljivih entry-level smartphone-a, Samsung proizvodi i 'šmenikeriju' (kako sam kažeš) kao i Apple. 

 

Summa-summarum, možeš biti prilično siguran da Samsung itekako razmišlja o prodajnim rezultatima Apple-a.

15 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

das apfel (kao i ostali te sorte) se samo drži one (koja uvijek pali): moralno je nedopustivo budalama dopustiti da zadrže novac koji posjeduju. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
Vrhunsko prenošenje vijesti.
14 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
kizo2703 kaže...
rambox kaže...

Ne kužim zakaj je ovo uopče okačeno kao neka vijest vrjedna spomena.Nevinašce

http://www.index.hr/black/clanak/mracna-i-uznemirujuca-strana-redova-ispred-appleovih-trgovina/772879.aspx

Pa da iTrollovi mogu mahat ePeni*om. {#}

 

Osobno mislim da je poanta stavljanja ove vijesti na portal, u privlacenju stotina android- ovaca koji ce klikati i komentirati clanak. Ali to je samo moje misljenje..
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
ROADRUNNER kaže...

Jel Samsungu još uvijek do smijeha?

Je.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
freddie kaže...
* * *

 

Osobno mislim da je poanta stavljanja ove vijesti na portal, u privlacenju stotina android- ovaca koji ce klikati i komentirati clanak. Ali to je samo moje misljenje..

Očigledno si i ti ulovljen čim komentarišeš vijest.

Vijest je vijest, ova je u vezi sa tim da je neki proizvod uspješno lansiran u povijesti kompanije. Mada i ova vijest o PS4 da stiže u evropi također nije na odmet, jer do sada nisam ni znao da se ne prodaje u Evropi.

14 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
Vijest je sasvim OK. Dapače, pokazuju kako Apple i dalje "zna znanje" i kako privući kupce, a njima kao tvrtci je to daleko najvažnije, kao i njihovim dioničarima. Kupcu je važno da za taj uređaj dobije odgovarajuću podršku i to je to.
ptspclan.com | visit us ^^
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
Ako namjeravaš razvijati software za mobilne uređaje i tako zaraditi koju kunu ovo je jako važna vijest. Ti programiraj za Blackberry, a ja ću za iPhone :)
16 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
maxym kaže...

 

Kakve veze sa komentarom (i člankom) ima to što Samsung proizvodi sve od igre do lokomotive (pardon... broda)?!

 

Komentar ROADRUNNER-a se odnosi na činjenicu da je Samsung paralelno sa predstavljanjem novog iPhone-a izbacio niz reklama u kojima ismijava iPhone (imaš ovdje ako ti je promaklo od silnih iOvo-iOno vijesti: http://www.bug.hr/vijesti/samsung-ponovno-ismijava-apple/135921.aspx).

 

Uostalom, da ih (Samsunga) ne svrbi ne bi se ni češali (pravili TOP-SHOP-like reklame sa iPhone-om u 'glavnoj ulozi'. Izgleda da si zaboravio da, pored svih tih brodova, lokomotiva, igli i skoro neupotrebljivih entry-level smartphone-a, Samsung proizvodi i 'šmenikeriju' (kako sam kažeš) kao i Apple. 

 

Summa-summarum, možeš biti prilično siguran da Samsung itekako razmišlja o prodajnim rezultatima Apple-a.

Ima itekak veze ali ti to ne kužiš,Izlanuo se da ne bi ispalo da ja favoriziram Samsung daleko od toga, ja nisam niti za jedan bezobrzano preskupi i pranapuhani šminkeraj-uređaj.Kaj se tiče jedinog mobitela jel, ja još uvjek koristim Mobek danas nepostoječe ili mrtve SonyEricsson firme a tak če bit i dalje.

 

Samsung s razlogom ismijava to sigurno, ili neke reklame kratko i jasno bez Iphone i Ipad Apple je nitko i ništa.Da danas Samsung prestane proizvodit mobitele i Tablete pa nikome ništa, Samsung ide dalje a za detalje imaš Wikipediju.No da danas Apple prestane sa Iphone ili Ipad razvojem, od firme kao takve ostale bi samo kosti, jer Apple nema ništa drugo tolko bitno(patentne glupandarije ne računamo) osim Iphone i Ipad to sigurno.

 

Usporedba Samsunga i Apple je skroz smješna bez greške, i to u korist Samsunga jer to je usporedba kruški i jabuka.Samsung je ogromna kompanija, koja stvarno u praksi s razlogom ima vrlo veliku vrjednost. Apple je samo napuhan do daske(klasična Američka priča), imaju jedan operativni sustav i zapravo samo dva udarna šminkerska proizvoda i to je to.{#}

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 17:30 (rambox).
15 godina
offline
iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana

Kao što sam i rekao....

 

 

Čestitke Appleu!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
freddie kaže...

 

Osobno mislim da je poanta stavljanja ove vijesti na portal, u privlacenju stotina android- ovaca koji ce klikati i komentirati clanak. Ali to je samo moje misljenje..

Ja ,recimo ,uopće nisam android user. Samo izražavam mišljenje. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
offline
Re: iPhone 6 – 10 milijuna u tri dana
rambox kaže...
maxym kaže...

 

...

Ima itekak veze ali ti to ne kužiš,Izlanuo se da ne bi ispalo da ja favoriziram Samsung daleko od toga, ja nisam niti za jedan bezobrzano preskupi i pranapuhani šminkeraj-uređaj.Kaj se tiče jedinog mobitela jel, ja još uvjek koristim Mobek danas nepostoječe ili mrtve SonyEricsson firme a tak če bit i dalje.

 

Samsung s razlogom ismijava to sigurno, ili neke reklame kratko i jasno bez Iphone i Ipad Apple je nitko i ništa.Da danas Samsung prestane proizvodit mobitele i Tablete pa nikome ništa, Samsung ide dalje a za detalje imaš Wikipediju.No da danas Apple prestane sa Iphone ili Ipad razvojem, od firme kao takve ostale bi samo kosti, jer Apple nema ništa drugo tolko bitno(patentne glupandarije ne računamo) osim Iphone i Ipad to sigurno.

 

Usporedba Samsunga i Apple je skroz smješna bez greške, i to u korist Samsunga jer to je usporedba kruški i jabuka.Samsung je ogromna kompanija, koja stvarno u praksi s razlogom ima vrlo veliku vrjednost. Apple je samo napuhan do daske(klasična Američka priča), imaju jedan operativni sustav i zapravo samo dva udarna šminkerska proizvoda i to je to.{#}

 

 

Bezobrazno preskupo je nešto što se slabo ili nikako ne prodaje zbog visoke cjiene, kod Apple-a, kao što znamo (isto kao i kod Samsungovih top-modela) to nije slučaj. Prema tome, ako netko tvrdi da je iPhone 'X' ili Samsung Galaxy S 'X' 'preskup ili prenapuhani šminkeraj' onda to ustvari samo znači: "nemam toliko novaca" ili "ne želim dati tolike novce za mobitel", a tržište, i uspješnost proizvođača daje objektivan odgovor da li je nešto preskupo ili ne.

 

Naravno da Samsung ismijava Apple-a sa razlogom, jer im želi na bilo koji način 'oteti' potencijalne kupce i 'nagovoriti' ih da kupe neki od njihovih modela, jer se tu radi o direktnim konkurentima. Zašto Samsung ne ismijava Nokiu (Microsoft), HTC-a, ili Motorolu (Google)?

 

Usporedba Samsunga kao korporacije sa Apple-om kao proizvođačem smartfona i tableta je uspredba krušaka i jabuka, jer činjenica da je Samsung veći, ima širi raspon proizvoda, djeluje na više tržišta; ima vrlo mali ili skoro nikakav utjecaj na odnos Samsunga i Apple-a kao konkurenata na tržištu smartfona i tableta. Vrijednosti obiju firmi (i ne samo njih) su napuhane (jer su veće od knjogovodsvene vrijednosti imovine), ali to nema veze ni sa Samsungom ni sa Appleom, ni sa smartfonima i tabletima, nego sa burzama i dionicama, ali to je tema za neku drugu priču.

 

Kada bi sutra propao Samsung ili Apple, za par mjeseci ih više nitko ne bi spominjao na ovom forumu, a za godinu-dvije bi ih većina zaboravila, kao što se to dogodilo i sa Siemensom, i sa Erricssonom, iako obje firme još uvijek postoje i posluju, ali ne nekim drugim tržištima (a nekad su bili vodeći igrači na području mobitela), tako da ti tvoji stavovi baš i 'ne drže vodu'.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice