iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

poruka: 13
|
čitano: 2.471
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o ".
15 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

OK ovo je vec zabrinjavajuca razlika....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi
Mitch kaže...

OK ovo je vec zabrinjavajuca razlika....

 Prvo, no SIM?

 

Drugo, benchmark battery life nije nesto prebitno. 

12 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

Realno gledano, fali novi *gate za ovu sezonu =)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

Paa... što je tu čudno? Kao što i auti različite mase različito troše, naravno da se i čipovi iz različitih tvornica različito ponašaju. Normalno je čak i da se serije istih čipova iz iste tvornice različito ponašaju, zato i postoje speed gradeovi, ograničenja u naponu i frekvenciji itd. Vijest bi bila da čipovi iz dvije tvornice troše apsolutno identično struje - to bi značilo da je netko nekome ukrao pošiljku čipova ili proizvodni proces.

 

Moj PC  
2 1 hvala 1
14 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

"Ako apple kaže da je sve uredu i da čipovi troše isto, onda moramo u to vjerovati. Tko ne bude vjerovao neće bit dostojan iPhonea i biti će protjeran na neki od android uređaja."

 

 

 
5 4 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

jedno veliko bravo za SAMSUNG! odradili su oni figu Truloj Jabuci samo tako i to upakiranu u bijele rukavice :))))))

 
3 1 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

Toliko o kvaliteti i zrelosti samsungovog proizvodnog procesa. Taiwan ih dere na 16nm, očito manja vrata nisu više neka dobit.

 
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

Nebitno jel je velika razlika ili mala, ali da me neko pita da li bi htio chip od Samsunga ili od TMSC-a, bez pardona bi reko od TMSC-a jer i da daje 20 min baterije vise dovoljno je.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

Mislim ne pratim razvoj Soc-a ali zar nije malo glupo dat najvećem konkurentu proizvodnju Soc-a??

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

lol bas jucer vidio ovo

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o
Da stavljaju bateriju normalnijeg kapaciteta, ne bi se od ovoga velika buka digala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

Al slusaj sad price: "Apple također navodi kako laboratorijski testovi nisu mjerodavni za prikazivanje tajnosti baterije, jer takvi uvjeti nikad neće biti postignuti u "vanjskom" svijetu." A do sada su uvijek bili mjerodavni, kad god su nas nesto trubili u marketinskim podvalama. (ne mislim samo na Apple, vec i na Samsung i Microsoft, Audi, Mercedes i sve ostale komapnije, nije bitno iz kojeg podrucja)

 

Nadalje, ako i zanemarimo to. Ali ukoliko je istina, da u istim uvijetima (pa makar oni bili i laboratorijski) potrosnja baterije ovoliko varira, lud je tko kupi uređaj sa Samsungovim procesorom. Ne mislim da je Samsun najmerno uvalio "robu s greskom" ipak i sebi ovim srozavaju ugled, koliko toliko,

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2015 19:44 (BinHex).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone 6S - autonomija baterije uvelike ovisi i o

ROFL, koga boli ona stvar?

 

Da ovo nije izašlo nitko pojma nebi imao, sad se svi prave pametni...

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice