iPhone 6S čvršći nego ikad

poruka: 14
|
čitano: 2.778
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 6S čvršći nego ikad".
14 godina
offline
iPhone 6S čvršći nego ikad

Aluminij 7xxx nije baš neki super high tech, pa se pitam od čega su ih do sad radili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
6000
15 godina
offline
iPhone 6S čvršći nego ikad

treba to isklesati iz komadine dijamanta (ima ih na jupiteru), za premium osjećaj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 6S čvršći nego ikad

Koliko kosta trebao bi biti cijeli od titana.

 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
bnaci kaže...

Koliko kosta trebao bi biti cijeli od titana.

 

I to ne samo iPhone, već i većina flagship smartphonea poznatijih kompanija....

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
bnaci kaže...

Koliko kosta trebao bi biti cijeli od titana.

 Titan nije čvrst nego savitljiv...

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
southy kaže...
bnaci kaže...

Koliko kosta trebao bi biti cijeli od titana.

 Titan nije čvrst nego savitljiv...

 Ne postoji savitljivost nego žilavost materijala. Titan i titanijske su izuzetno čvrsti materijali.

Mozes mislitt kako bi se materijal koji nije čvrst (kod titana je specifično da zadržava svojstva pri visokim temperaturama) koristio u formuli 1, zrakoplovnoj i svemirskoj industriji.

13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
Dakako i onda se svi sa 6 preci na 6s jer - aluminij 7000 amazing :P
...i tako dalje
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 6S čvršći nego ikad

Legura koju traze se zove Magnezij. Znate, ono cemu se izragjuje Microsoft Surface.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
bnaci kaže...

Koliko kosta trebao bi biti cijeli od titana.

 Titan je cvrsci ali i 50% tezi od aluminija. Tada bi za istu masu kuciste moralo biti tanje i na kraju bi opet bilo savitljivije.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
apoteka kaže...
Dakako i onda se svi sa 6 preci na 6s jer - aluminij 7000 amazing :P

Ako će mo već tako razgovarati, mene živo zanima kako će se po parametrima čvrstoće postaviti onda drugi proizvođači?! 

Ne bi me začudilo da na žilavije legure aluminija pređu i drugi, samo što to onda ne bude amazing, već "flop" jer ga je prvi najavio i počeo koristiti Apple!! 

Koliko sam osobno zadovoljan svojom šesticom Plus, nemam realno ozbiljne namjere uzimati nešto prije 7S ili možda čak verzije 8, jer nekako ne očekujem ipak takav drastićan odmak od kvalitete dizajnom od onog sa čime se danas koristim! 

Ukoliko se dogodi neki neplanirani faktor, kao pad u vodu, onda bih uzeo novog, koja verzija bila nebitno!

ATJ Lučko
16 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 6S čvršći nego ikad
apoteka kaže...
Dakako i onda se svi sa 6 preci na 6s jer - aluminij 7000 amazing :P

 Ne znam za tebe ali ja osobno i ljudi koje znam da imaju iPhonea, kad bi kupili taj iPhone on bi im minimalno trajao dvije godine..

Tako da je to potpuno deplasirano... to je kao da kazes da ce netko preći sa Z2 na Z3 zbog par boljih sitnica.. dajte ljudi.. svakih godinu dana se unaprijedi uređaj i uvijek ga kupuje druga publika.. osim onih

manijaka koji uvijek moraju imati sve novo a takvih je u Hrvatskoj jako malo.

Long Live Freedom
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 6S čvršći nego ikad

Čvrsto...žilavo...tvrdo....to je sve prilično različito.

Kao što netko reče...titan je žilav, savitljiv a bez da se deformira i puca. U određenoj mjeri naravno.

Netko je spomenuo i dijamant, dijamant je vrlo krhka opcija. Tvrd - je, ali i krhak, iliti krt.

 

Tako da što točno znači čvrsto...ovisi o koristitelju riječi :)

 

...da li je taj Aluminij 7000 60% čvršći od aluminija koji se koristio na aktualnom modelu, ili je više nego dvostruko čvršći od aluminija na aktualnom modelu ali samo 60% čvršći od "ostalih" aluminijskih legura, a koje postoje, ali nemaju veze sa aktualnim modelom?

 

 

EDIT: tek sad vidim da je to vijest iz 04. mjeseca... :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2015 12:11 (miki1981).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 6S čvršći nego ikad

And the "Necromancer of the year award goes to....."

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- Steam: Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- BattleNet: Gaap#2615
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice