iPhone 7 bez fizičke Home tipke?

poruka: 12
|
čitano: 1.984
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 7 bez fizičke Home tipke?".
16 godina
online
iPhone 7 bez fizičke Home tipke?

Neznam, volim osjetiti taktilno, pod prstima home tipku. Možda navika, ali često zato ni na galaxyju ni iphoneu nemoram gledati u ekran 
kad nešto odrađujem. Bez fizičke tipke, ipak treba blejati i ciljati, makar bilo područje i osvjetljeno. Stvar navike, ali meni je Home tipka OK.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 7 bez fizičke Home tipke?

Nekada kada sam gledao zlatno doba (mog doba) Formulu 1, tj. tamo u 2000-toj, motori su se pokrivali iz svih kutova nekim pokrivačima da slučajno kamere ne bih uhvatile neki detalj i to mi je bilo OK, ali ovakve vijesti koje se iznose radi telefona su mi u najmanju ruku bolesne.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bez fizičke Home tipke?
Envy kaže...

Nekada kada sam gledao zlatno doba (mog doba) Formulu 1, tj. tamo u 2000-toj, motori su se pokrivali iz svih kutova nekim pokrivačima da slučajno kamere ne bih uhvatile neki detalj i to mi je bilo OK, ali ovakve vijesti koje se iznose radi telefona su mi u najmanju ruku bolesne.

 

I onda je svizac smotao čokoladu.

15 godina
offline
iPhone 7 bez fizičke Home tipke?

psihičke tipke možda imaju svojih prednosti no meni je prednja površina telefona dopola prekrivena fizičkim tipkama i ne bih ih mijenjao ni za što. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 7 bez fizičke Home tipke?
overhaul kaže...

Neznam, volim osjetiti taktilno, pod prstima home tipku. Možda navika, ali često zato ni na galaxyju ni iphoneu nemoram gledati u ekran 
kad nešto odrađujem. Bez fizičke tipke, ipak treba blejati i ciljati, makar bilo područje i osvjetljeno. Stvar navike, ali meni je Home tipka OK.

U svakom slučaju se slažem, ipak je puno ugodniji osjećaj kada pod prstom osjetiš "onu neku nepravilnost", zonu home gumba! 

Pa na kraju krajeva, iPhone je sam po sebi jedan "trade mark", a okrugli home gumb je trade mark iPhone-a kao takvog! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
iPhone 7 bez fizičke Home tipke?

Meni nije jasno zašto na onoj okrugloj tipki ne stoji znak jabuke, nego kvadrat zaobljenih rubova kod 4 i 5 modela.

Inače ATJLučko platio ja, ili ne, svoje uređaje, čuvam ih kao zjenicu oka svoga. Ne volim bumbere niti fiksne futrole nego oba telefona nosim za broj većoj kožnoj futroli, čisto da se ne izgrebu od ključeva ili jednostavno do te granice idem da niti jedan od uređaja ne stoje čak ni na staklenom stolu nego izvađeni iz tih mekanih futrola na njima, čisto da mi se staklo ne grebe kada vibriraju.

 

Pa opet imam par zamjerki:
SE mi je pogođen "žutilom na ekranu", ne mogu se oteti dojmu da takav telefon ima tako ogromnu manu (mali procenat je pogođen i ja sapdam među njima). Telefon koji treba pripasti meni kao osobni telefon (a ne poslovni) nakon 7 mjeseci sada imam taj grč u želudcu jer u AppleStore neće ni da čuju da to pokriva osigurnje, a da mi ispadne u WC školjku dobio bi nov, da mi padne na pod i razbije se ekran - dobio bih nov.

Nakon 3 mjeseca upoznavajući iTelePhoniju, mogu slobodno reći da to uopće nisu tako savršeni uređaji kako ih par pojedinaca doživljava (ne prozivam zaista nikoga sada), a mane se vide kada čitate recenzije novih iPhonea pa se onda recezenti okrenu greškama prethodnih modela.

Sa druge strane, treba biti realan i reći da obični pa i napredni juzer neće pogriješiti sa odabirom iPhone ako kupuje flagship uređaje (sorry ali riječ Premium nije prikladna za telefone ni u kom smislu).

Osvrt na srednju klasu Androida: Ne zaboravite da je Apple i tu htio da uzme dio kolače pa je doživio totalni fijasko sa 5C modelom.

Eto malo drugačija vrsta pre-recenzije, možda nekome pomogne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bez fizičke Home tipke?
Eh da 5c.po meni najljepsi iPhone napravljen nije mobitel bio los nego su stavili preveliku cijenu a 5c je zapravo iphone 5 u plasticnom kucistu bez ikakvih noviteta.ali zato su sad povoljni sestra planira kupit i taman svi prodaju pink boju :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 bez fizičke Home tipke?
Envy kaže...

Osvrt na srednju klasu Androida: Ne zaboravite da je Apple i tu htio da uzme dio kolače pa je doživio totalni fijasko sa 5C modelom.

Ne bih rekao. Apple uvijek nastavi prodavati i stari model, ali sa iPhoneom 5 im je problem bilo kućište, pa su ga zamijenili plastikom. Cijena su spustili isto kao što svake godine spuste cijenu starog modela. Daleko je to iznad cijene srednje klase androida.

16 godina
offline
Re: iPhone 7 bez fizičke Home tipke?

Kaj ti mislis koji novitet ne bude imalo fizicku tipku! Vec vidim ljude na prezentaciji kak padaju u delirij i svrsavaju od srece. Sad jos samo nek naprave cijeli telefon od stakla pa da vidis veselja, ne sjecam se kad sam zadnji put videl iPhone a da nema razbijen ekran. Ono bez pretjerivanja 90% iPhone korisnika koje poznajem imaju razbijen ekran i 90% ljudi u busu koji ga koriste ima razbijen ekran.
Nedaj boze da bi njegovo visocanstvo stavili u plasticnu ili silikonsku zastitu.

Btw koga jos danas zanimaju takve nevazne informacije tipa iPhone i home tipka?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 11:21 (NEW_MAN).
10 godina
offline
iPhone 7 bez fizičke Home tipke?

Imao sam ih sve od 3Ga do danas i niakd mi se ekran nije razbio. Petica mi je ispala na ekran ali srećom folija je spriječila pucanje, odljepio je i zaljepio novu. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 7 bez fizičke Home tipke?
Syke kaže...

Imao sam ih sve od 3Ga do danas i niakd mi se ekran nije razbio. Petica mi je ispala na ekran ali srećom folija je spriječila pucanje, odljepio je i zaljepio novu. :)

Imam mobilne gadgete još od 1997 godine, padali su mi svakako i svuda, jedan i na tečaju ronjenja, ali nikada mi se nije razbio ekran, ali nikada! 

Najgoru situaciju sam imao negdje 2013 možda 2014, kada mi je mojom nesmotrenošću ispao na pločice u jednom kafiću moj Titanium Grey Samy Note II! 

Razletjelo se na sve strane, poklopac baterije, baterija, ostatak mobitela, a meni pao tlak i mrak na oči, ali začudo nije bilo niti ogrebotine! 

Ali iPhone, ustvari svi mobiteli, na njih sam pazio što sam više mogao, no ovaj 6 Plus, ne da ga pazim i mazim, i dok je kod mene, nadam se da će ostati cijel u jednom komadu! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: iPhone 7 bez fizičke Home tipke?
NEW_MAN kaže...

* * *

Btw koga jos danas zanimaju takve nevazne informacije tipa iPhone i home tipka?

Očigledno i tebe i mene jer komentarišemo na tu temu. Ili možda ne, pa od dosade tipkamo 

 

ATJLučko kaže...
* * * no ovaj 6 Plus, ne da ga pazim i mazim * * * 

I ja bi ga sada kupio samo da nije dizajnerski izbljuvak koji nikakve nema veze sa elegancijom 4 i 5 modela. Ali zato je SE vrhunski uređaj. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice