iPhone iz Kalifornije?

poruka: 13
|
čitano: 3.069
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone iz Kalifornije?".
12 godina
neaktivan
offline
iPhone iz Kalifornije?
Politicari svasta obecavaju i ne treba im vjerovati.
Mada ovo na neki nacin zvuci kao pocetak ''nove'' industrijske revolucije.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone iz Kalifornije?

Ako bude tako i njihovi proizvodi se budu u cjelosti radili u USA mogla bi past kvaliteta istih...

 

Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
offline
iPhone iz Kalifornije?

Zanimljiv komentar na istu temu

 
7 0 hvala 2
13 godina
offline
iPhone iz Kalifornije?

sve je to ljepo i krasno a sta če bit kad profitne margine padnu i onda ja i ostali dioničari žedni krvi krenemo u pohod ?

gramatika bljak
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone iz Kalifornije?

"zaštitno staklo na istim uređajima (proizvodi ga tvrtka Gorilla Glass iz države Kentucky) ili pak procesori iz računala koje proizvodi Intel. "

 

Ne postoji tvrtka Gorilla Glass, nego tvrtka Corning koja proizvodi gg

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone iz Kalifornije?

možda kupim koji appleov proizvod ako naprave tvornicu u hrvatskoj

ko treći tita liječi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone iz Kalifornije?

Politicarima polako dolazi iz dupeta u glavu da ovako vise ne ide i da ce oni biti glavni krivci za skorasnju narodnu pobunu. Nije samo pohlepa za novcem potjerala proizvodnju u Kinu vec i suludi porezi koje nabijaju drzave. Kao sto je napisano, Kina se ravija i polako dolazi do povecanja cijena. Sve vise popularan postaje Vijetnam ali ne za dugo.

Evo, bas citam kao se zapad buni sto Kina nema iste kriterije za domace i vanjske firme, te da idu na to da se proizvodnja vrati nazad. Ha ha ha, malo morgen. Njih zulja narodna pobuna i jos vise sto Kina ima vecinu svjetskog novaca.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone iz Kalifornije?

Sve se bojim kakve bi cijene mogle biti ako se to desi, obzirom na to da je u SAD-u radna snaga znatno skuplja.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone iz Kalifornije?

Napravit će full automatiziranu tvornicu koju održava i nadgleda 100 ljudi, jer je radna snaga jako skupa u US i tako marže mogu ostat iste.

13 godina
protjeran
offline
iPhone iz Kalifornije?

Novi iPhone 7 za samo 15 000 $. Uz njega dobivate besplatne programe iz NSA-e, ugovor kojim ne možete grupno tužakati i još mnogo pogodnosti iz zemlje demokracije i "land of the free".

 
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone iz Kalifornije?
Danny_HR kaže...

Sve se bojim kakve bi cijene mogle biti ako se to desi, obzirom na to da je u SAD-u radna snaga znatno skuplja.

Gledao sam na yt neki video da bi proizvodnja bila $6 više po primjerku, ne znam koliko je to točno, ali ako je istina, nije strašno i ne bi se trebalo odraziti na cijenu(pogotovo kasnije, jer iP4 je u početku koštao $190, a sada ispod $100 u proizvodnji)

 

BTW, http://iclarified.com/entry/index.php?enid=19490 , cijena im nije jedini razlog proizvodnje u Kini

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 21:05 (power_user).
12 godina
neaktivan
offline
iPhone iz Kalifornije?

ako proizvodne pogone presele u sad vjerojatno će podić nešto kvalitetu...ali cijena radne snage u ameriji je višestruko veća nego u Kini a to će se bome i odrazit na cijeni uređaja ma što god tko pričao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone iz Kalifornije?

ma nema šanse ... možda još neku komponentu. Ali ameri barem sami dizajniraju čitav proizvod iznutra i izvani. Kina se opredjelila za proizvodnju i nitko im ne može parirati u tome niti će još dugo vremena. http://www.forbes.com/sites/kenrapoza/2012/02/25/foxconn-shows-why-apple-devices-will-never-be-made-in-america-okay/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice