iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite

poruka: 9
|
čitano: 1.137
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite".
11 godina
neaktivan
offline
iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite

Ma ovo je Samsung imao na ručnim bombama iz križarskih ratova 

 
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite

A što ako držim mobitel s dvije ruke?

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite

A što ako ga ne držim ni s jednom rukom?

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite

kako god ga (ne) držali, pogrešno ga (ne) držite. 

 

nema tog ajfona - enifona - koji će skužiti u kojoj ga ruci (i kad) držim 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 15:06 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite

Iphone je stvarno prilično dobar u kužiranju dali je rubom dlana slučajno dodirnut ekran ili namjerno. To nemogu reći za Galaxy. Koliko puta sam S6 opsovao rodbinu 
jer me npr. usred fotkanja odluči izbaciti i uključiti neku kretenariju jer je rub dlana dodirnuo ekran. Jel itko uspio primjetiti da funkcionira ona funkcija da mob kuži da ga gledate pa ne gasi ekran?
Ja nikad.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite

Meni je ovo malo blesavo. Ko da ljudi stalno drže mobitel istom rukom. Pa ja svoj deset puta premjestim dok ga koristim, po ovom bi mi ikone letale lijevo - desno po ekranu ko po bob stazi. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite
overhaul kaže...

Iphone je stvarno prilično dobar u kužiranju dali je rubom dlana slučajno dodirnut ekran ili namjerno. * * *

Eto ja baš i nemam lijepa iskustva nebrojno puta dok ekrenem (a ležim rpimjerice) telefon u landscape načinu on već - zove. Ista ili još gora situacija je za kameru, te ide na onaj Squere ili Video, ali eto ne žalim se.. samo neka druga iskustva. BTW tel. je 4s sa 9.3.2 OS-om. 

16 godina
offline
Re: iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite
Envy kaže...
overhaul kaže...

Iphone je stvarno prilično dobar u kužiranju dali je rubom dlana slučajno dodirnut ekran ili namjerno. * * *

Eto ja baš i nemam lijepa iskustva nebrojno puta dok ekrenem (a ležim rpimjerice) telefon u landscape načinu on već - zove. Ista ili još gora situacija je za kameru, te ide na onaj Squere ili Video, ali eto ne žalim se.. samo neka druga iskustva. BTW tel. je 4s sa 9.3.2 OS-om. 

Iphone ima fizičku "prednost" - veći bezel neosjetljiv na rubovima, nego novi galaxy modeli. Dakle to što mu je ekran manji u odnosu na prednju površinu od konkurencije ovdje je eto dobra stvar. A rotacija ekrana se afaik, iphoneu vrlo jednostavno dodijeli tipki za mute - pa ju zablokaš kad se namjeravaš zalegnuti:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
offline
Re: iPhone bi mogao znati u kojoj ruci ga držite
Caesar et Brutus kaže...

A što ako ga ne držim ni s jednom rukom?

 Tak i ja često, ja to zovem izvantjelesnim iskustvom.

Prvo sjediš na ruci da ti stane cirkulacija, i onda........Ups, wrong topic!!!!!

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice