iPhone sustav plaćanja ima nove partnere

poruka: 8
|
čitano: 1.348
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone sustav plaćanja ima nove partnere".
15 godina
offline
iPhone sustav plaćanja ima nove partnere

Ovo je možda najvažnija stvar koja se tiče novog (novih) iPhonea.

 

Ako naprave kvalitetno rješenje, to bi moglo konačno novčane transakcije ozbiljno usmjeriti ka mobilnim uređajima.

 

Vidjet ćemo...

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone sustav plaćanja ima nove partnere

Bit će rezanja prstiju vlasnicima iPhonea.

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone sustav plaćanja ima nove partnere
Keso kaže...

Bit će rezanja prstiju vlasnicima iPhonea.

 

To je trebalo biti smijesno? Jesi kad si napisao taj post pokazivao okolo svima kakvu si foru izvalio?
15 godina
offline
Re: iPhone sustav plaćanja ima nove partnere
zoki.zlikowski kaže...
Keso kaže...

Bit će rezanja prstiju vlasnicima iPhonea.

 

To je trebalo biti smijesno? Jesi kad si napisao taj post pokazivao okolo svima kakvu si foru izvalio?

Nije smiješno. Lopove su zainteresirali stavivši veliku vrijednost iza senzora kojeg otvara nečiji prst. Tako da je rizik po prste nositi takav uređaj. Sve je u redu dok "zaključana" vrijednost nije velika, lopovi nisu zainteresirani (poput nečijeg laptopa). Ali novčanik, to će pobuditi interes lopova, i biti će kreativaca i besprstih žrtava, stvar vremena i statistike. Osim ako ne naprave senzor koji ne radi na odrezanom prstu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone sustav plaćanja ima nove partnere
Keso kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Keso kaže...

Bit će rezanja prstiju vlasnicima iPhonea.

 

To je trebalo biti smijesno? Jesi kad si napisao taj post pokazivao okolo svima kakvu si foru izvalio?

Nije smiješno. Lopove su zainteresirali stavivši veliku vrijednost iza senzora kojeg otvara nečiji prst. Tako da je rizik po prste nositi takav uređaj. Sve je u redu dok "zaključana" vrijednost nije velika, lopovi nisu zainteresirani (poput nečijeg laptopa). Ali novčanik, to će pobuditi interes lopova, i biti će kreativaca i besprstih žrtava, stvar vremena i statistike. Osim ako ne naprave senzor koji ne radi na odrezanom prstu.

 

Ti fakat to ozbiljno? Nevjerojatno.
15 godina
offline
Re: iPhone sustav plaćanja ima nove partnere
zoki.zlikowski kaže...

Osim ako ne naprave senzor koji ne radi na odrezanom prstu.

 

Ti fakat to ozbiljno? Nevjerojatno.

Ne znam na kojem oblaku ti živiš, ali na planetu Zemlji ima ljudi koji čak i ubijaju da bi nekome ukrali novac. Pitaj policiju ako ne vjeruješ.

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone sustav plaćanja ima nove partnere
Keso kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Osim ako ne naprave senzor koji ne radi na odrezanom prstu.

 

Ti fakat to ozbiljno? Nevjerojatno.

Ne znam na kojem oblaku ti živiš, ali na planetu Zemlji ima ljudi koji čak i ubijaju da bi nekome ukrali novac. Pitaj policiju ako ne vjeruješ.

 

Daj ugasi TV i odi spavati. Ujutro ides u skolu.
15 godina
offline
Re: iPhone sustav plaćanja ima nove partnere

Daj ugasi TV i odi spavati. Ujutro ides u skolu.

Podsjetio si me na priču o jednom gospodinu koji je kucao na sinovljeva vrata. "Jaime", kaže, "probudi se!" Jaime odgovara: "Ne želim ustati, tata." Otac viče: "Ustani, moraš ići u školu!" Jaime kaže: "Neću ići u školu." "Zašto ne?" upita otac. "Postoje tri razloga." reče Jaime. "Prvo, zato što je to tako dosadno; drugo, zato jer me djeca zadirkuju; i treće, zato jer mrzim školu." A otac odgovara: "Čuj, ja ću ti reći tri razloga zašto moraš ići u školu. Prvo, zato što je to tvoja dužnost; drugo, zato što imaš četrdeset i pet godina; i treće, zato što si ravnatelj."

 

Iako vjerojatno imam više obrazovanja i znanstvenih titula nego što ćeš ti ikada imati, u pravu si. Učim svaki dan.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice