Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a kri

poruka: 14
|
čitano: 3.182
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a kri".
13 godina
offline
Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a kri

Predobra epizoda. Tko će sad čekat 2 tjedna

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
13 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a
Sickness kaže...

Predobra epizoda. Tko će sad čekat 2 tjedna

Ne moraš čekati, pročitaš malo o Lich Kingu i odmah ti je sve jasno od kud su debeli i Dumb&Dumber posudili inspiraciju.

15 godina
offline
Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a kri

ja bum ipak pričekal rip redovno emitirane jepizode u piratskom zaljevu i titlove s njom. ovo mi je preveliko (skoro 2GB!), a redovne su cca 300 MB u HD-u. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a
Ajar kaže...

ja bum ipak pričekal rip redovno emitirane jepizode u piratskom zaljevu i titlove s njom. ovo mi je preveliko (skoro 2GB!), a redovne su cca 300 MB u HD-u. 

300mb ? O_o, pa jel to uopce 720p?Mogu si zamisliti pixele kako se ganjaju po ekranu :D

12 godina
offline
Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a kri

samo 1080p

AUDIOFIL
Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a kri

samo meni izgleda sad sve prebrzo,a prije toga 6 sezona spore radnje?

 

6 fakin godina cekamo zimu a sad se nekud rusha, gavrani lete mach 12, brodovi prelaze mora i oceane u promjeni kadra, sve mi djeluje kao kad nekoj seriji padne gledanost pa u zadnjoj sezoni pokusavaju zavrsit pricu.

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a

nije do serije nego do autora romana.

Pisac je shvatio da svojim tempom neće priča biti gotova za 20 godina pa je ubrzao postupak.

Još iduća sezona i game over.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a
Korny1603987 kaže...

nije do serije nego do autora romana.

Pisac je shvatio da svojim tempom neće priča biti gotova za 20 godina pa je ubrzao postupak.

Još iduća sezona i game over.

Pisac je shvatio da ovim tempom neće doživiti kraj. Pogle samo koliko mu je trebalo da izda posljednju knjigu (a kraj se još ne nazire)

Mlaćenje prazne slame. To je postao neki đir u zadnje vrijeme. Pišeš trilogiju, a pri zadnjoj knjizi se sjetiš da sve rastegneš na dodatne 3-4 :)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
8 godina
protjeran
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a

Kako je krenulo od pocetka serija bi mogla imati i 20 sezona, sada 1-6 rastegnu, a 7 i 8 ubrzaju za poludit. Onda se pitas kako khalesi koju sam cekao 6 sezona i koja je pretrpjela toliko toga nakon svega ostane bez unsullied, svih saveznika i zmaja. Pa bilo je normalno da ce khalesi pobjediti sve s takvom vojskom, a sada je svatko amo reci jaci od nje. To ti je kad amerikanci prave serije... pogotovo kada gledas jona, taj ne moze umrijeti i da hoce. Koliko je postala zanimljiva s ovim zadnjim zbivanjima toliko je i dosadila. Ali naravno, za ljude koji ne shvate sto se dogodilo u seriji samo idite na jubito oni sve tamo na sluzbenom kanalu objave, tako kada se budu prodavali blurayi za 5 godina morat ce pisati posjetite sluzbeni GOT youtube kanal da znate sto se stvarno dogodilo.  Koja glupost upucat cu se!

www.aocsource.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 15:33 (Kresimir4).
14 godina
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a
Procitao sve knjige svojevremeno i bivao odusevljen. Pogledao prve 2 sezone. Je. Odlicno je. No kao i sva ekranizacija nije ni do koljena knjizi. Cekam nesto, ne znam niti sam sto, mozda narednu knjigu, da skupim sve proizasle sezone i pogledam.. ne znam stvarno sto cekam. Serija je iznad ocekivanja, no ASOIAF knjige su mi ipak pre drage da bi ih kvario.. ma ne znam..
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a
Yvan kaže...
Procitao sve knjige svojevremeno i bivao odusevljen. Pogledao prve 2 sezone. Je. Odlicno je. No kao i sva ekranizacija nije ni do koljena knjizi. Cekam nesto, ne znam niti sam sto, mozda narednu knjigu, da skupim sve proizasle sezone i pogledam.. ne znam stvarno sto cekam. Serija je iznad ocekivanja, no ASOIAF knjige su mi ipak pre drage da bi ih kvario.. ma ne znam..

 Samo ti pogledaj ostale sezone jer nove knjige ne bude. Debeli je vec i sam izjavio da producira neku novu seriju i da pise neku drugu knjigu. Ja sam dojma da si je on toliko zakomplicirao stvari da ne zna kako nastaviti i zavrsiti serijal na smisleni nacin.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a
Crljo kaže...
Yvan kaže...
Procitao sve knjige svojevremeno i bivao odusevljen. Pogledao prve 2 sezone. Je. Odlicno je. No kao i sva ekranizacija nije ni do koljena knjizi. Cekam nesto, ne znam niti sam sto, mozda narednu knjigu, da skupim sve proizasle sezone i pogledam.. ne znam stvarno sto cekam. Serija je iznad ocekivanja, no ASOIAF knjige su mi ipak pre drage da bi ih kvario.. ma ne znam..

 Samo ti pogledaj ostale sezone jer nove knjige ne bude. Debeli je vec i sam izjavio da producira neku novu seriju i da pise neku drugu knjigu. Ja sam dojma da si je on toliko zakomplicirao stvari da ne zna kako nastaviti i zavrsiti serijal na smisleni nacin.

 .. i onda zmajevi polude i spale sve zemlje uzduž i poprijeko. Svi pomru u groznim mukama od opeklina jer nije bilo dovoljno ozona da ih zaštiti od zmajeve vatre. The end.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a kri

svaki put kad vidim da je netko pisao u ovoj temi mislim si da je mozda i sedma epka vec leak-ala  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iscurila još jedna epizoda Igre prijestolja, a
Korny1603987 kaže...

nije do serije nego do autora romana.

Pisac je shvatio da svojim tempom neće priča biti gotova za 20 godina pa je ubrzao postupak.

Još iduća sezona i game over.

Pisac nema veze s ovom sezonom. On je s pisanjem stao davno a rad su neovisno o knjizi nastavili scenaristi što je vidljivo iz same radnje i tempa sezone.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice