Isprobali smo HTC One M9

poruka: 79
|
čitano: 12.440
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo HTC One M9".
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo HTC One M9

HTC opet briljira. Vrlo blisko Xperijinoj vrhunskoj bateriji, što bi značilo da je M9 praktički savršen Android. :)

Moj PC  
10 11 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

(Lollipoo) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 1 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

Znači, da ako imate M7 vrijedi napraviti upgrade zbog kamere i specsa, sa M8 ne treba dok sa S3 obavezno idu ne na S6 već na M9 ;) 

 

P.S.: Nisam Samsung fanboy, ali već neko vrijeme ciljam na mob veličine između 4.5-5" tako da ako ne bude preskup mogao bi biti i u mojem džepu umjesto nekog Kineza =)

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

kao kupac samsunogovih modela od s1 do s4 i note linije, ozbiljno razmišljam o HTC-u, zbog velikog faila samsunga od s5 pa i danas s6

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

nije lose ali jos su tu lg g4 , z5 i s6 u igri ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
4mal kaže...

nije lose ali jos su tu lg g4 , z5 i s6 u igri ....

 G4... mogao bi zapaprit, Z4 također, ali S6 nema što pokazat, osim ako nekim čudom nisu prešli na stock Android. :)

11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One M9

treba pricekat samsung sony i lg, al mislim da ce za moj ukus ovo opet biti najbolji andorid. pod opet mislim da je najbolji bio m7 i m8 u odnosu na konkurenciju .

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

dao sam ti td jer da lg g3 ima fulll hd bio bi savrsen android za 2k14

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
4mal kaže...

nije lose ali jos su tu lg g4 , z5 i s6 u igri ....

 

Ma kakav S6 kada će isti biti 300 eura skuplji od M9, a uz to je i Touchwiz manje fluidan nego Sense.

Ali ne razumijem ovo slilno kmečanje oko M9. Sve što je zamjerano M8 traženo je i napravljeno. Nepto je manji, u biti jako uzak za 5" ekran, baterija je većeg kapaciteta, ima 'bolje' senzore oba aparata, power tipka je na desnoj strani uređaja.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
16 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
Ajar kaže...

(Lollipoo) 

 

Malo se nezahvalno smijati takvoj maloj greskici koju je autor vjerojatno napravio s ciljem da sto brze prenese vijest.

 

Tj. bezobrazno je uociti pa to javno prenijeti da u vecem tekstu koji ima cca 1000 slova jedno slovo krivo. Sve bi bilo u redu da si jos u komentaru i prokomentirao malo novi flagship (pa bi ajde ispalo simpaticno), a ovak ispada "kak si glup napiso si lolipoo umjesto lollipop", a trud za cijeli clanak ko *ebe.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 18:01 (Edge).
16 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

ocito ne poznas ajara dobro ,nista lose nije mislio samo sarkazam 

nebi dobio toliko tu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 18:06 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9

HTC je do sada s m7 i m8 imao super kvalitetu slike i puno manje piksela. Nadam se da nisu žrtvovali kvalitetu slike radi piksela. Ja bi radije mob s 8mpx i vrhunskom kvalitetom slike nego 20 s osrednjom kvalitetom. 

5" ekran je fantastičan, meni baš ta diagonala odgovara. Dobro je da su stavili full HD, a ne 4k kao što bude samsung, i LG. 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One M9

Dok g2 ne bude crkao nema potrebe za novim mobitelom..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
Edge kaže...
Ajar kaže...

(Lollipoo) 

 

Malo se nezahvalno smijati takvoj maloj greskici koju je autor vjerojatno napravio s ciljem da sto brze prenese vijest.

 

Tj. bezobrazno je uociti pa to javno prenijeti da u vecem tekstu koji ima cca 1000 slova jedno slovo krivo. Sve bi bilo u redu da si jos u komentaru i prokomentirao malo novi flagship (pa bi ajde ispalo simpaticno), a ovak ispada "kak si glup napiso si lolipoo umjesto lollipop", a trud za cijeli clanak ko *ebe.

 Ajd ne drobi... čovjek je istaknuo znakovit tipefeler :)

16 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9

koji 4k .. 3k che navodno imat

12 godina
online
Isprobali smo HTC One M9

htc m7/8 jeste lijep uredjaj, ali razocarali su me ove godine, mogli su barem te bezele, meso stanjiti, ali nisu nista uradili povodom toga

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
Indestructible kaže...

htc m7/8 jeste lijep uredjaj, ali razocarali su me ove godine, mogli su barem te bezele, meso stanjiti, ali nisu nista uradili povodom toga

 

Ako detaljnije gledas smanjili su malo bocne rubove i stanjili crnu traku ispod ekrana di pise HTC.

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6891&idPhone2=6074

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 18:10 (Edge).
16 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

E sad moram pohvaliti HTC. Napravili su ono što korisnici žele i svaka im čast na tome. Ostanak na 1080p ekranu 

 

Iako već vidim budale po birtijama koje će govoriti da *ebeš to, kad moj S6 ima 2K ekran.

Moj PC  
7 2 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

Izuzetno sam zadovoljan svim tehnickim specifikacijama no ova srebrno-zlatna kombinacija me dobro nasmijala. Vjerujem da ce se takav u Rusiji, Saudijskoj Arabiji i kod nas najbolje prodavati.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One M9
Stvarno pogođen mob (imo). Sreća pa je ugovor tu još godinu i pol pa nemam problema sa odlukom hoću/neću etc.

btw sad imam S5 i stvarno je Lolipoo :D
-meh
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One M9

ne treba cekat da izadje ni lg ni sasung ni sony jer svi ce modeli bit isti sshit kao njihovi predhodnici jer nema se sad vise sta izmisljat posto sve potrebno imaju svi mobovi....m9 je po tome najjbolji po meni jer su se bar potrudili napavit premium kuciste a vjerujem i kameru i ostalo

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 19:23 (samsvoj).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One M9

Vuce na Iphone 4/4s dizajnom.Neka se nitko ne uvrijedi.

Ne izgleda lose..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo HTC One M9

Kamera opet nema OIS. O ručnom podešavanju zatvarača možemo sanjat....

Zaboravili su cijenu napisat od, sigurno, 6000-7000 kuna u slobodnoj prodaji.

Nije to to.

 

JDM4LFE
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo HTC One M9

Prvi dojam mi je bio da nisu dovoljni pomak u dizajnu napravili. Ružni HTC logo je još uvijek tu na prednjoj strani i dimenzije su trebale biti kompaktnije u odnosu na ekran. Nakon toga sam vidio koliko su ujeb*** S6 — mala baterija, qHD, nema izmjenjive baterije i micro sd kartice, fingerprint magnet staklena pozadina, a kao šećer na kraju kvrga od kamere! Ukoliko Sony ne napravi jako dobar posao sa Z4, HTC se ove godine nama što brinuti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
Shinichi kaže...

Kamera opet nema OIS. O ručnom podešavanju zatvarača možemo sanjat....

Zaboravili su cijenu napisat od, sigurno, 6000-7000 kuna u slobodnoj prodaji.

Nije to to.

 

 To imaš još na M8 , tj. Sensu 6

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
kerum kaže...

Prvi dojam mi je bio da nisu dovoljni pomak u dizajnu napravili. Ružni HTC logo je još uvijek tu na prednjoj strani i dimenzije su trebale biti kompaktnije u odnosu na ekran. Nakon toga sam vidio koliko su ujeb*** S6 — mala baterija, qHD, nema izmjenjive baterije i micro sd kartice, fingerprint magnet staklena pozadina, a kao šećer na kraju kvrga od kamere! Ukoliko Sony ne napravi jako dobar posao sa Z4, HTC se ove godine nama što brinuti.

 Pa malo jesu. Vratili su se donekle na M7, koji je barem meni ljepši uređaj od M9.

dakle po dizajnu:

 

1. M7

2. M9

3. M8

hobi:moj-android.net
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9

@nsoul

Da ali M8 nema OIS tako da se ta funkcija, nažalost, ne može iskoristiti

u pravom smislu. Pomogne naravno, ali nije to to.

JDM4LFE
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 20:13 (Shinichi).
14 godina
online
Isprobali smo HTC One M9

He, ma sve je to super, jedino šta sa malo slabije specifikacije ćeš uzet kineza za 100-150 eura :)

koji će ti odraditi sve kao i ovi od 5-6-7 k kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 20:27 (bus).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
Tonči kaže...
4mal kaže...

nije lose ali jos su tu lg g4 , z5 i s6 u igri ....

 G4... mogao bi zapaprit, Z4 također, ali S6 nema što pokazat, osim ako nekim čudom nisu prešli na stock Android. :)

S6 je znatno unaprijeđenje u odnosu na HTC M7 - M8 - M9.
Ovo je jedan te isti uređaj.

S6 je napravio dobar iskorak.
Čekamo G4 da vidimo što će donijeti.

Razočaran sam ovim.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
9 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo HTC One M9
bus kaže...

He, ma sve je to super, jedino šta sa malo slabije specifikacije ćeš uzet kineza za 100-150 eura :)

koji će ti odraditi sve kao i ovi od 5-6-7 k kn

 Mora uvijek jedan ovakav se pojaviti?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice