Isprobali smo LG G Watch R

poruka: 12
|
čitano: 3.362
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo LG G Watch R".
16 godina
offline
Isprobali smo LG G Watch R

bzvz mi je ovaj classic stlye oblik , smart mora bit pravokutanog oblika odnoso uzak sa sto manjim obrubom , jos bolje da ga uopce nema ! 

 

za kakav ste oblik smarwatcha ?

 

 

43 ovalni classic
4 pravokutnik
21 nezanima me smartwatch
1 cekam eyeweare da se razvije!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 22:04 (4mal).
Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo LG G Watch R

Dragan se pohvalio Breitlingom, a sto se tice pametnih satova sumnjam da ce to ikad zaziviti. Moj automatic moze 2-3 dana bez da ga nosim, gdje bi dosao da moram puniti sat i mobitel svaki dan.

 
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo LG G Watch R
Ne znam kakve veze ima to gdje ides i punjenje sata svaki dan...
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo LG G Watch R

 

"LG G Watch R, nakon Motorole 360 prvi okrugli smartwatch s Android Wareom."

"posve fluidno pokretanje Android Warea i svih opcija"

"Sve što nam je, dakle, poznato o Andorid Wareu"

 

Wear. Wear. Android Wear.

 

 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo LG G Watch R

Hm.. Svoj Casio (i to kao nekakav mid-range) nisam skinuo sigurno godinu dana s ruke, a imam ga već pet godina+. Skidanje je jedino zamjena dotrajalih remenja i to što brže. Ne mogu zamislit bit bez sata, a ne još gledat jel "napunjen" svaki dan. Koja gomila gluposti. Ako autonomno ne može radit godinu dana, to je obično smeće i roba za "gle imam poruku na satu" ekipe. I Tamagotchi je imao bolju autonomiju.

14 godina
offline
Isprobali smo LG G Watch R

Nikako da više srede te baterije da traju duže.

 

Jesu imali neki Motorolin izum za ne znam ni ja koliko trajanje baterije. Gdje je zapelo?

 

Ove danas baterije bilo u lapu, amartphoneu pa i u tim satovima su za k....

 

Hajmo inženjeri bem vam fakultet složite nešto.

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Isprobali smo LG G Watch R

Petric taj  tvoj Transocean chrono je odličan ali na meshu{#} skini ga ako misliš pokazati ove smart satove inače izgledaju kao "piece of crap" pored{#}

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo LG G Watch R
Bono kaže...

Dragan se pohvalio Breitlingom, a sto se tice pametnih satova sumnjam da ce to ikad zaziviti. Moj automatic moze 2-3 dana bez da ga nosim, gdje bi dosao da moram puniti sat i mobitel svaki dan.

Breitling griješi 1/2 sekunde na 24 sata (http://professionalwatches.com/2013/05/the-new-breitling-chronograph-.html), LG za pretpostaviti je 1 s na milion godina - odnosno LG je otprilike milijardu puta točniji/kvalitetniji. Nije baš nešto za hvaliti se {#}

 

16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo LG G Watch R

Kod LG-a se ne mogu oteti dojmu da je ekran zapravo pravokutan ali se ostatak krije ispod bezela.
A i ovaj "Breitling" mi je malo sumnjiv {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Isprobali smo LG G Watch R

što ne stave neku varijantu e-inka za display, pa mora li baš taj sat imati standardan ekran,
1 ghz procesor i pol gige rama ako je od smartphonea udaljen obično pola metra kod onih
koji ih kupe i nose? Mislim okej da je sve to postignuto sa nekom baterijom na nuklearni
pogon koja će trajati 100 godina ko u terminatoru, ali ovako... ? Ajd, baš me zanima
kako će sa autonomijom apple izletiti. I da, ove brojkice na obrubu sata...{#}

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo LG G Watch R
DigiMagic kaže...
Bono kaže...

Dragan se pohvalio Breitlingom, a sto se tice pametnih satova sumnjam da ce to ikad zaziviti. Moj automatic moze 2-3 dana bez da ga nosim, gdje bi dosao da moram puniti sat i mobitel svaki dan.

Breitling griješi 1/2 sekunde na 24 sata (http://professionalwatches.com/2013/05/the-new-breitling-chronograph-.html), LG za pretpostaviti je 1 s na milion godina - odnosno LG je otprilike milijardu puta točniji/kvalitetniji. Nije baš nešto za hvaliti se {#}

 

Kao sto je tocniji i svaki quartz, pa su svejedno na cijeni samo automatici. Ako je original itekako se ima s cime pohvaliti, taj sat bi trebao izdrzati 3-4 dana bez da ga nosis da i dalje radi, dok LG svakog dana trebas skidati s ruke i puniti. Ti satovi ce ionako biti promasaj, onaj koji ne nosi sat ga nece ni nositi, a oni koji nose automatike sigurno ih nece zamjeniti s pametnim satom, trziste im je jako ograniceno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 10:57 (Bono).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo LG G Watch R
overhaul kaže...

što ne stave neku varijantu e-inka za display, pa mora li baš taj sat imati standardan ekran,
1 ghz procesor i pol gige rama ako je od smartphonea udaljen obično pola metra kod onih
koji ih kupe i nose? Mislim okej da je sve to postignuto sa nekom baterijom na nuklearni
pogon koja će trajati 100 godina ko u terminatoru, ali ovako... ? Ajd, baš me zanima
kako će sa autonomijom apple izletiti. I da, ove brojkice na obrubu sata...{#}

 

To sam si i ja mislio, ta se potrrosnja moze smanjiti na minimum da traje barem 7 dana. Pebble traje deset dana, a Pebble je mala tvrtkica s Kickstartera. Apple, LG, Samsung i Sony imaju tisucu puta veci budget od njih.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice