Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HTC Vi

poruka: 17
|
čitano: 3.142
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HTC Vi".
9 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HTC Vi

Dok postaviš tu skalameriju izgubiš volju za korištenje,a u međuvremenu žena ti sve to počupa jer kvari Feng shui strujanje u sobi.

 
9 2 hvala 2
16 godina
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
maximilian kaže...

Dok postaviš tu skalameriju izgubiš volju za korištenje,a u međuvremenu žena ti sve to počupa jer kvari Feng shui strujanje u sobi.

 U krivu si, oni kojima žena gospodari kućom takvi ni ne dobiju priliku to kupiti 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT

Postoji i solucija dok neko drži taj moderni povez preko očiju, da žena i još neko iskoriste priliku i zabavljaju se u susjednoj sobi. Dakle, uvijek se može naći neki kompromis da svi budu sretni.

10 godina
offline
Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HTC Vi

Kako bi bilo jebeno zaigrati Portal na VR uhh 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
Ziga kaže...
maximilian kaže...

Dok postaviš tu skalameriju izgubiš volju za korištenje,a u međuvremenu žena ti sve to počupa jer kvari Feng shui strujanje u sobi.

 U krivu si, oni kojima žena gospodari kućom takvi ni ne dobiju priliku to kupiti 

 
Ne bi se ti kod moje sarme najeo

12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT

Kaj se tiće portala:

Nego mene zanima dali postoji kakva informacija dali distributeri planiraju ili dogovaraju uvoz na naše tržište?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
maximilian kaže...

Dok postaviš tu skalameriju izgubiš volju za korištenje,a u međuvremenu žena ti sve to počupa jer kvari Feng shui strujanje u sobi.

 Ja bi onda premjestio to na tavan ili neku sobicu koja je slobodna i odredio samo za to.  E sad, ja sam pesimist u vezi ovoga. 

 

Malo ljudi ima volju kretati se tj dignuti guzicu sa stolice i igrati igre pomoču VR-a. Barem takvo je moje mišljenje da će gamera rađe sjediti pred ekranom ili gledati kroz vr ali pod uvjetom da imaju prste na tipkovnici  :D 

 

Neki su ljudi jednsotavno preljeni za takvu igru.

 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT

Ili nemaju ženu.

 

A za VR već me strah, i ovako je problem sa skalamerijama, kad se samo sjetim volan/pedale simulacija vožnje i unutarnji dizajn po ženi

e tko to spoji neka mi javi upute, hehe

16 godina
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT

sa susjedom,postarom etc... 

11 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HTC Vi

Za mene je još FULL HD tehnologija igranja, a daleko sam još od 4k, sad tu neki VR

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HTC Vi

kako kome 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 16:59 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HTC Vi

Nisam probao VR no iskreno me ni ne interesira. Misljenja sam da u sadasnjoj verziji nece to zazivjeti masovno sto se tice zabavnog softvera. Mozda u nekoj specijaliziranoj industrijskoj primjeni. Prosjecnome korisniku biti ce komplicirano postaviti sistem, biti ce ograniceni prostorom, sa sistema visi kabel koji se lagano nagazi, nositi dugorocno teske naocale nece odgovarati svakome (i kako funkcionira uz dioptrijske?). Ljudima je bilo tesko nositi 3D polarizacijske naocale u vrijeme dok je jos 3D bio smatran necim sto bi ljudi htjeli koristiti. Uz to cijena je relativno visoka pa Vive (a vjerujem i ostatak VR drustva) nece imati dovoljno velike prodajne rezultate da veliki razvojni studiji pocnu trpati milijune na razvoj interesantnog softvera.

 

Uz ogranicenje prostora korisnika bilo kakvo kretnje unutar igre svodi se na teleportaciju sa mjesta na mjesto (ko u videu sa portalom) sto je mislim korak u natrag u odnosu na slobodu koju imamo vec desetljeca sa tipkovnicom, misem i gamepadima. S druge strane interakcija mahanjem rukama u prostoru postoji u igrama jos od Wii konzole. Mozda najbolji primjer je M$ Kinect koji je predstavljan kao revolucija u igrama, a danas je gotovo mrtav.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
Angus_Young kaže...

Kaj se tiće portala:

Nego mene zanima dali postoji kakva informacija dali distributeri planiraju ili dogovaraju uvoz na naše tržište?

 oho, cudno slusat irca :D

ali, zar se svaki yebeni lik mora derat na tim gameplay channelima..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
Probao sam prototip (Msan je organizirao). Mrrak stvar. Minus su zice i malo težina, no ipak je ono bio prototip. Navodno je ovo lakše.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
Rain Man kaže...

Nisam probao VR no iskreno me ni ne interesira. 

...

 

Uz ogranicenje prostora korisnika bilo kakvo kretnje unutar igre svodi se na teleportaciju sa mjesta na mjesto (ko u videu sa portalom) sto je mislim korak u natrag u odnosu na slobodu koju imamo vec desetljeca sa tipkovnicom, misem i gamepadima. ...

 

Postoji jedan trik koji se zove RIPMotion.

 

Gurneš jedan kontroler u hlaće :) i hodaš na mjestu. Na taj način igra zna u kojem smjeru želiš ići vs. u kojem smjeru gledaš. Što više poskakuješ to veće korake radiš u virtualnom svijetu. And that is it!

Jedini je problem što moraš žrtvovat jedan kontroler. Who knows, možda ćemo u idućoj iteraciji dobiti nekakvu kopću ili nešto da bi ovo zaživilo kako spada (a sve one threadmil trvrtke će propast).

 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
Nisam probao Vive, ali Rift jesam, svoj DK1 i novi.
VR je posve neusporediv s 3D-om. To je iduća velika stvar za mnoge igre. Sjesti u Eliteu u kokpit s Riftom...

Trebamo samo malo veću rezu, nekih 5K.
Da je Doom zaigrati Riftom...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo najbolji VR headset do sada - HT
gocc01 kaže...

Kako bi bilo jebeno zaigrati Portal na VR uhh 

 

 

Ima u VR Osijek 

 

http://vrosijek.com/

 

Uskoro i Serious Sam VR :)

~24 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice