Isprobali smo Samsung Galaxy S III

poruka: 247
|
čitano: 29.365
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S III".
12 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Imam ip4s, i slozio bih se da je los za surfanje. Safari na iphoneu je osjetno bolji od browsera za android telefone, no 3,5" je koma. Barem meni. Dok recimo mom prijatelju je to savrsena dijagonala.

Ja iskreno cekam na veci ekran, ukoliko ip5 ne bude veci, vracam se na android ili pak selim na win phone. iOS je odlican, i smatram ga boljim OS-om od Androida, no iPhone ipak ima premalen ekran. Barem za moj gust. Kad tad ce i Apple povecati dijagonalu, no samo je pitanje kada? Ako ne od sljedece verzije iPhonea, ja mirne duse prelazim na konkurenciju. Od 4 pa do 4,3 je idealno, barem meni.

Sve ispod/iznad toga mi ne lezi.

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Ja sam na iP4S i jedino suxa za surfanje, al jbg, za to upalim tablet. Ali ako iP5 ne bude 4.3 onda definitivno selim na iduci Google phone i Jelly Beans :-)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
jumboY kaže...

Imam ip4s, i slozio bih se da je los za surfanje. Safari na iphoneu je osjetno bolji od browsera za android telefone, no 3,5" je koma. Barem meni. Dok recimo mom prijatelju je to savrsena dijagonala.

Ja iskreno cekam na veci ekran, ukoliko ip5 ne bude veci, vracam se na android ili pak selim na win phone. iOS je odlican, i smatram ga boljim OS-om od Androida, no iPhone ipak ima premalen ekran. Barem za moj gust. Kad tad ce i Apple povecati dijagonalu, no samo je pitanje kada? Ako ne od sljedece verzije iPhonea, ja mirne duse prelazim na konkurenciju. Od 4 pa do 4,3 je idealno, barem meni.

Sve ispod/iznad toga mi ne lezi.

Otkad to?

Stock ICS browser je odličan, isto tako i ovi novi Samsungovi ICS browseri. Čak je i HTC sredio svoj na ICS-u.

 

 

13 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
berofx kaže...
Ja sam na iP4S i jedino suxa za surfanje, al jbg, za to upalim tablet.

Kak' si ti kul.

 

I imaš i iP4S i tablet.
Je li tablet ili iPad?

To nam moraš napisati.

iPad i tablet nije isto.
Tablet je tablet, obični, iskopirani iPad, a iPad je ipak nešto posebno, Božje djelo osobno. 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
sudy_freak kaže...
berofx kaže...
Ja sam na iP4S i jedino suxa za surfanje, al jbg, za to upalim tablet.

Kak' si ti kul.

 

I imaš i iP4S i tablet.
Je li tablet ili iPad?

To nam moraš napisati.

iPad i tablet nije isto.
Tablet je tablet, obični, iskopirani iPad, a iPad je ipak nešto posebno, Božje djelo osobno. 

 

Lijeci komplekse na nekom drugom.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
berofx kaže...
sudy_freak kaže...
berofx kaže...
Ja sam na iP4S i jedino suxa za surfanje, al jbg, za to upalim tablet.

Kak' si ti kul.

 

I imaš i iP4S i tablet.
Je li tablet ili iPad?

To nam moraš napisati.

iPad i tablet nije isto.
Tablet je tablet, obični, iskopirani iPad, a iPad je ipak nešto posebno, Božje djelo osobno. 

 

Lijeci komplekse na nekom drugom.

ako imas iMac onda bi bio jos vise kul :P

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Zena i ja furamo Macbook Aire i Thunderbolt displeje. iMac nije prenosiv.
 
0 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice