Isprobali smo zvijer LG G Flex2

poruka: 35
|
čitano: 6.726
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo zvijer LG G Flex2".
12 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Telefonček mi se super čini, baš zbog specki, ali ta zakrivljenost mi nikako nije jasna. Ja neznam kako bih ja taj mobitel stavio u džep, stvarno neznam...

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Deawood kaže...

Telefonček mi se super čini, baš zbog specki, ali ta zakrivljenost mi nikako nije jasna. Ja neznam kako bih ja taj mobitel stavio u džep, stvarno neznam...

 Staviš ga u stražnji đep i sjedneš.

OVAJ PROSTOR JE NA PRODAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Ludnica, treba mi ovakva dijagonala...sad sam u dilemi sa N6..
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
12 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Deawood kaže...

Telefonček mi se super čini, baš zbog specki, ali ta zakrivljenost mi nikako nije jasna. Ja neznam kako bih ja taj mobitel stavio u džep, stvarno neznam...

 Mobitel se sam izravna kao LG Flex... i kad ga izvadis opet se ''sfrce'' :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

nice ali vidjet cemo sto ce nam dati LG G4 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 19:50 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Mob se čini zakon, ali kako funkcionira ta zakrivljenost, u džepu... Jeli ima tko predhodnika g flex ? 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Kako ćeš znati ako ga iskriviš?

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Mad_Badger kaže...

Kako ćeš znati ako ga iskriviš?

 Ako izgleda ravno znaci da si ga iskrivio.

13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Lijepo sročeno, ali htio bih komentirati jednu izjavu.

"već taman da djeluju prirodno i ugodno, možda tek nijansu prehladno za flagshipe..."  Trebao si napisati "za mene" jer ako je mobitel flagship ne znači da treba imati prezasićene boje. Nekima se to ne sviđa i neki zbog toga ne uzimaju mobitel sa (S)AMOLED-om ako je to ikako moguće.

Meni se osobno ne sviđaju boje na Samsungovim uređajima.

 

A za LG, čisti show-off. Dobar hardver nije razlog, ali tehnološki napredan dizajn i ekran koji nemaju smisla jesu.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Bla bla.

 

Za 20 dana će izaći neki drugi, bolji.

 

Tržište mobitela je ultra zanimljivo.

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Hoće li Xiaomi službeno uopće biti kod nas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
marin_sagovac kaže...

Hoće li Xiaomi službeno uopće biti kod nas?

Zašto bi bio?
Ok ako planiraš kupiti Xiaomi (kvaliteta uređaja na razini), ali nakon toga odmah flash AOSP/CM.
Jer MIUI je užasan.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Obzirom sam pogledao prezentaciju jučer preko linka, nešto mi nikako nije jasno!? 

Kako to da si jedan brend kao LG može dozvoliti predstaviti prvo zakrivljeni televizor, pa dvije turbo super duper modernog svemirskog dizajna perilice rublja/sušilice, pa neki super duper pametni hladnjak, da bi na kraju završio sa mobilnim gadgetom, WTF !?!? 

Ma koliko takav gadget bio lijep, posebice ona crvena varijanta meni, ili koliko bio jak, brz, fletan što bi se po starinski kazalo, sam oblik zakrivljenosti mi je pomalo dbijajući! Možda sam prekonzervativan u svojim stavovima, pa sam sasvim zadovoljan sa flat ekranima mobilnih gadgeta, i prekrut, nazadan u razmišljanjima, ali zakrivljenost NOKIA onog među prvim mobovima mi je imala čak i neku smislenost, dočim na nekakvom flagship phablet modelu nekog brenda, teško, skorom pa nikako!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
ATJLučko kaže...

Obzirom sam pogledao prezentaciju jučer preko linka, nešto mi nikako nije jasno!? 

Kako to da si jedan brend kao LG može dozvoliti predstaviti prvo zakrivljeni televizor, pa dvije turbo super duper modernog svemirskog dizajna perilice rublja/sušilice, pa neki super duper pametni hladnjak, da bi na kraju završio sa mobilnim gadgetom, WTF !?!? 

Ma koliko takav gadget bio lijep, posebice ona crvena varijanta meni, ili koliko bio jak, brz, fletan što bi se po starinski kazalo, sam oblik zakrivljenosti mi je pomalo dbijajući! Možda sam prekonzervativan u svojim stavovima, pa sam sasvim zadovoljan sa flat ekranima mobilnih gadgeta, i prekrut, nazadan u razmišljanjima, ali zakrivljenost NOKIA onog među prvim mobovima mi je imala čak i neku smislenost, dočim na nekakvom flagship phablet modelu nekog brenda, teško, skorom pa nikako!

 Sad si ljbomoran jer tvoja jabucica nije u startu zakrivljena .

Stavi ga u djep i imas Flex 2 .

13 godina
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Hahahahahahahaha kolega Alien, dobra fora, nema što  !!!! 

 

Uvidjevši sve ono na eventu, jedino me se je koliko toliko dojmilo ozdravljivanje stražnje površine moba, što mi izgleda nešto kao WOW fičer. 

Od zakrivljenosti osobno ne patim niti mi pari niti najmanje, jedino kada bi postojao iPhone u nekim možda drukčijim bojama, malo obojani aluminij recimo u kraljevsko plavoj boji ili onoj rubin crvenoj e to bi mi parilo samo tako!!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Zakrivljenost ekrana mobitela je isto što i zakrivljenost ekrana televizora - skupi nepotrebni gimmick.

Potpis!
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Ezio kaže...

Zakrivljenost ekrana mobitela je isto što i zakrivljenost ekrana televizora - skupi nepotrebni gimmick.

 Svakog pravog filmofila žuljalo je što gleda ravnu ploču zbog koje dolazi do nesavršenosti prikazivanja.


Ako se sjedi u vrhu kružnog isječka (samo jedno mjesto za gledatelja) čiju krivu čini zakrivljena površina ekrana tada dolazi do djelimične korekcije te greške.

 

Fazon je u tome što televizori nisu vertikalno krivi pa dolazi do greške jer bi pravi zakrivljeni TV trebao da bude isječak kugle. Zato ja čekam još par mjeseci dok ne izađu pravi zakrivljeni televizori.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Onjegin kaže...
Ezio kaže...

Zakrivljenost ekrana mobitela je isto što i zakrivljenost ekrana televizora - skupi nepotrebni gimmick.

 Svakog pravog filmofila žuljalo je što gleda ravnu ploču zbog koje dolazi do nesavršenosti prikazivanja.


Ako se sjedi u vrhu kružnog isječka (samo jedno mjesto za gledatelja) čiju krivu čini zakrivljena površina ekrana tada dolazi do djelimične korekcije te greške.

 

Fazon je u tome što televizori nisu vertikalno krivi pa dolazi do greške jer bi pravi zakrivljeni TV trebao da bude isječak kugle. Zato ja čekam još par mjeseci dok ne izađu pravi zakrivljeni televizori.

 a Šta ako je u kućanstvu više pravih filmofila? Ako je samo horizontalno zakrivljen onda je rješenje da sjede jedan drugom na glavi i da tako budu u centru radijusa. A st ako je još i vertikalno zakrivljen? Tada filmofili trebaju ući jedan u drugoga kako bi istinski uzivali.

Potpis!
16 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Ezio kaže...

 a Šta ako je u kućanstvu više pravih filmofila? Ako je samo horizontalno zakrivljen onda je rješenje da sjede jedan drugom na glavi i da tako budu u centru radijusa. A st ako je još i vertikalno zakrivljen? Tada filmofili trebaju ući jedan u drugoga kako bi istinski uzivali.

 Svaki pravi filmofil ima svoj vlastiti televizor.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
SupremeCommander kaže...
Ezio kaže...

 a Šta ako je u kućanstvu više pravih filmofila? Ako je samo horizontalno zakrivljen onda je rješenje da sjede jedan drugom na glavi i da tako budu u centru radijusa. A st ako je još i vertikalno zakrivljen? Tada filmofili trebaju ući jedan u drugoga kako bi istinski uzivali.

 Svaki pravi filmofil ima svoj vlastiti televizor.

 

To znaci da svaki pravi filmofil ima dosta love, jer osim telke kupuje i orginal filmove. Sigurno nikad nije cuo da se na TPB ili kick ass-u moze skinuti blu ray kvaliteta.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 22:57 (Edge).
12 godina
online
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

Ja imam LG G Flex i ovo pišem sa njega. Mobitel je zvijer, doslovno leti sa svojim S800 i Adreno 330 grafikom.

 

Sto se tiče zakrivljenosti, meni je to fora, mobitel ima šest incni ekran, a ne djeluje tako zbog te zakrivljenosti koja čini mobitel manjim.

 

Ja bih definitivno uzeo LG G Flex kada bih sada ponovno kupovao, ali ja sam se sa jedinicom osigurao na duže vrijeme.

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Leti zbog 720p ;)


Ali to mi je bila premala reza, ovo je taman....s810 je najveca zvjerka u industriji do sada, eventualno Tegra x1
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
12 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Mitch kaže...
Leti zbog 720p ;)


Ali to mi je bila premala reza, ovo je taman....s810 je najveca zvjerka u industriji do sada, eventualno Tegra x1

 

Što je s Appleovim procom koji je u iPad Air 2?

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
11 godina
protjeran
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

P-OLED mi se nikako ne sviđa, AMOLED nema baš neki life spin(posebice u odnosu na LCD), a P-OLED ima još manji...

 

http://www.oled-info.com/p-oled

 

"Basically you can make OLEDs from two kinds of materials: small-molecule (SM-OLED) or large-molecules, or polymers. Virtually all OLED displays on the market toady are using Small Molecules, as P-OLEDs are less efficient and suffer from lower lifetime."

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
sudy_freak kaže...
marin_sagovac kaže...

Hoće li Xiaomi službeno uopće biti kod nas?

Zašto bi bio?
Ok ako planiraš kupiti Xiaomi (kvaliteta uređaja na razini), ali nakon toga odmah flash AOSP/CM.
Jer MIUI je užasan.

 Meni MIUI uopce nije los. Vjerojatno ide na zivce onima kojima se iOS gadi no po mom misljenju spaja najbolje od oba OS-a.

15 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Deawood kaže...
Mitch kaže...
Leti zbog 720p ;)


Ali to mi je bila premala reza, ovo je taman....s810 je najveca zvjerka u industriji do sada, eventualno Tegra x1

 

Što je s Appleovim procom koji je u iPad Air 2?

 Dobro to je prica za sebe, "masterpiece"...

 

Taj procesor je definirao rijec savrsena arhitektura...utrpat takvu snagu u dvije jezgre...

 

 

BTW Tegra X1 je probila 1 TFLOPS...i postala prvi mobilni proc..nije ni to za bacit

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
BlueMax kaže...
sudy_freak kaže...
marin_sagovac kaže...

Hoće li Xiaomi službeno uopće biti kod nas?

Zašto bi bio?
Ok ako planiraš kupiti Xiaomi (kvaliteta uređaja na razini), ali nakon toga odmah flash AOSP/CM.
Jer MIUI je užasan.

 Meni MIUI uopce nije los. Vjerojatno ide na zivce onima kojima se iOS gadi no po mom misljenju spaja najbolje od oba OS-a.

Znam što pričam. Od 2011. pratim MIUI i znam sve kako su i što radili.
Kad ti velim da su mi se zgadili, znam zašto govorim.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
offline
Isprobali smo zvijer LG G Flex2

A kao oči su zakrivljene pa hajmo sada zakrivljavati...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
Mitch kaže...

 Dobro to je prica za sebe, "masterpiece"...

 

Taj procesor je definirao rijec savrsena arhitektura...utrpat takvu snagu u dvije jezgre...

 

 

BTW Tegra X1 je probila 1 TFLOPS...i postala prvi mobilni proc..nije ni to za bacit

 Tri jezgre u A8X. Dvije su u A8.

12 godina
offline
Re: Isprobali smo zvijer LG G Flex2
sudy_freak kaže...

Znam što pričam. Od 2011. pratim MIUI i znam sve kako su i što radili.
Kad ti velim da su mi se zgadili, znam zašto govorim.

 Dobro, svak moze imati vlastite razloge no bilo bi dobro da napises zasto su ti se zgadili pa da znamo i mi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice