Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Androida

poruka: 7
|
čitano: 1.386
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Androida".
14 godina
online
Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Androida

Na Androidu se ruše nativne aplikacije, Google Play, dok se na iOS-u najviše ruše 3rd party za koje Apple uopće nije kriv.

 

Top 10 Android Crashing Apps by Name, Q2 2016

Google Play Services

Google Contacts Sync

Adress Book

Photos

Touchwiz

Launcher

Google Play Store

Mobile Transfer

Messages

Setup Wizard

 

Top 10 iOS Crashing Apps by Name, Q2 2016

Snapchat

Instagram

Facebook

Facebook Messenger

Google

Pinterest

GroupMe

Pandora

Google Photos

Whatsapp.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Androida

pitanje je i kako je ova statistika relevantna. iphone je flagship uređaj. a android ima paletu uređaja od škarta do flagshipa. i najvjerovatnije sve kvare ovi škartovi u većini slučajeva, jer se na njima najviše štedi i nema nikakve podrške za njih.

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Andr
ranko091 kaže...

pitanje je i kako je ova statistika relevantna. iphone je flagship uređaj. a android ima paletu uređaja od škarta do flagshipa. i najvjerovatnije sve kvare ovi škartovi u većini slučajeva, jer se na njima najviše štedi i nema nikakve podrške za njih.

 Upravo to, iako se Apple gotovo ne bi smio niti rušit jer imaju aplikacije koje provjeravaju više nego bilo tko da bi uopće ušao u store, a da ne govorim da iOS radi samo na Apple uređajima dok Android u pravilu bude editiran od strane proizvođača, osobno imam iPhone i Galaxy S6 i niti jedan mi se ne ruši ali ljudi svašta i rade na mobitelu, pogotovo na Androidu gdje rade root i u pravilu  razmontiraju mobitele.

16 godina
neaktivan
offline
Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Androida

Nije mi jasno raditi statistiku sa aplikacijama koje nisu niti appleove niti samsungove...

mislim da oba uredaja rade savrseno sa svojim aplikacijama, a o ostalome vise je problem u aplikaciji nego u uredaju.

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Andr
Hacker-ri kaže...

Nije mi jasno raditi statistiku sa aplikacijama koje nisu niti appleove niti samsungove...

mislim da oba uredaja rade savrseno sa svojim aplikacijama, a o ostalome vise je problem u aplikaciji nego u uredaju.

 

 Možeš to tako gledati no s korisničke strane je nebitno ko je kriv, bitno je da li se aplikacija ruši ili ne. Očito je da Appleova kontrola storea i nije tako dobra. S druge strane, ako se jedna aplikacija na jednom Android proizvođaču ruši puno više nego na ostalima logično je da odgovornost za to snosi i taj proizvođač mobitela. A i sam Google je za dosta toga kriv. Google servisi ruše se i na Nexusima. 

14 godina
offline
Re: Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Andr
Meni na Nexusu 5x u 5 dana koliko ga imam skoro svaki dan se sruši AdSense app
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Istraživanje: iOS bilježi više kvarova od Androida

iOS na zadnjoj verziji a Android vjerojatno mješavina od prastarog Cupcake do Marschmallow..

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice