iWatch također ima lošu bateriju?

poruka: 39
|
čitano: 4.203
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iWatch također ima lošu bateriju?".
12 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Ovakvi poluproizvodi bi trebali koštati max 100$ da bi ih imalo nekog smisla kupiti..

 

Sat je sat, i sat se ne kupuje svake dvije godine, kako se proizvođači ovakvih gadgeta nadaju da će biti.

 

E da, i satu baterija traje barem koju godinu.

Moj PC  
20 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Ja mislim da ljudi ne shvaćaju kako se ove ure koriste.

 

Ovo nije ura za svaki dan, ovo je posebna ura, nešto kao ura za posebne prilike. Stoji puna u ormaru i izvadite je kada idete šetati psa, na kaficu s boljom polovicom ili u prilikama kada su četiri inča u pantolama premalo.

Moj PC  
20 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Bitno da je švicarska industrija satova u vječnoj strepnji od trulih jabuka a dali nam je proizvod na zadovoljavajućoj razini ili nije, to je nebitno. {#}

There is only one rule in metal, play it F*CKING LOUD!
Moj PC  
18 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
Onjegin kaže...

Ja mislim da ljudi ne shvaćaju kako se ove ure koriste.

 

Ovo nije ura za svaki dan, ovo je posebna ura, nešto kao ura za posebne prilike. Stoji puna u ormaru i izvadite je kada idete šetati psa, na kaficu s boljom polovicom ili u prilikama kada su četiri inča u pantolama premalo.

 

Odnosno, kad ideš u birtiju da možeš pokazati lokalnom pijancu "kaku uru imaš".

15 godina
odjavljen
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Sat sam zadnji put skinuo sa ruke kad se baterija ispraznila (dakle prije godinu i pola). Idući put ću ga skinuti kad baterija opet crkne. Dakle, za godinu-dvije.

 

Ideja da ga moram skidati sa ruke bar jednom u dva dana i još pikati po nekakvim punjačima mi je toliko retardirana da boli. IMHO, jel.

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
16 1 hvala 0
14 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

12 sati je stvarno premalo (motorola).

nadam se da će ipak imati veću autonomiju. isto tako se nadam da je ona isturena kamera na novom iphoneu 6 marketinški trik. jer stvarno izgleda smiješno.

Potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Moj sat je očito štedljiviji pa mi na ruci kuca već 5 godina.{#}  Prošla baterija mu je izdržala 7.

 
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
Jel moguce da spavas sa satom?
Pa ja bi izluduo, IMHO, jel :)
13 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Za ovakve primjene i postoji e-ink ekran. 12 sati je stvarno smiješno malo za tu namjenu, ali isto tako i očekivano.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Sat kojem baterija traje 12 sati nema smisla, bolje da to ni nisu napravili, bar trenutno dok nemaju adekvatno rjesenje za bateriju.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 13:05 (Edge).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
skilly kaže...
Jel moguce da spavas sa satom?
Pa ja bi izluduo, IMHO, jel :)

 

a izludila bi još više i osoba s kojom si u krevetu.

ali nije rijetko da djeca spavaju sa satom. tesko se u toj dobi odvojiti od svjetlucave nove spravice

Potpis!
13 godina
neaktivan
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?

@Sum_of_all_fears

Nisi jedini, ovo je zbilja kretenski sa tim satovima i autonomijom. Dok baterija ne izdrži bar mjesec dana mene neće pridobiti...

 

12 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Spavat sa satom,nosit sat par godina bez skidanja??

Svaku večer ga skinem i svako jutro ga stavim!!

AUDIOFIL
Moj PC  
8 2 hvala 0
16 godina
online
iWatch također ima lošu bateriju?

Jeste li kad pomirišali ispod sata kojeg nikad ne skidate? 

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
21 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
kowach kaže...

Jeste li kad pomirišali ispod sata kojeg nikad ne skidate? 

To je samo zato što se u vlažnom okruženju (znoja i vode od pranja ruku) jako brzo razvijaju mnogo bakterije i gljivice.

14 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
Onjegin kaže...
kowach kaže...

Jeste li kad pomirišali ispod sata kojeg nikad ne skidate? 

To je samo zato što se u vlažnom okruženju (znoja i vode od pranja ruku) jako brzo razvijaju mnogo bakterije i gljivice.

zato samsung i ostali misle na Vas! skidajte sat zbog punjenja i perite se barem dvaput dnevno...

 

doduse, ja kao pravi balkanac koji se pere jednom tjedno kazem: jebes pametan sat kojem baterija ne traje barem tjedan dana!

14 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Izgleda ko oni na kolodvoru samo umanjeni ko onaj na Trgu Bana Jelačića s jedne strane

Ivan Stanic
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
kowach kaže...

Jeste li kad pomirišali ispod sata kojeg nikad ne skidate? 

Sum of all fears je pomirisao i još se nije osvjestio

Potpis!
16 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
Normalno da ima losu bateriju jer moraju imati spreman ficr za sljedecu generaciju - 20% dulje trajanje.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
14 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

apple ima običaj u svoje pozivnice za evente uvijek ubaciti neki hint. mene pozivnica za ovaj u utorak malo asocira na sunčani sat. dakle predstavljanje sata, ali zašto ne i solarno punjenje? ne bi time bitno produžili trajanje baterije ali definitivno bi malo pomoglo.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 19:37 (Ezio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
Janer kaže...

Moj sat je očito štedljiviji pa mi na ruci kuca već 5 godina.{#}  Prošla baterija mu je izdržala 7.

Moj swatch - prva, originalna baterija je trajala 11 godina. Try to top that Apple.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
iWatch također ima lošu bateriju?

Ne nosim sat niti bilo kakav nakit. Ako bi bas morao kupiti sat ove debilane bi mi bile na listi odmah iza ovoga. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
skilly kaže...
Jel moguce da spavas sa satom?
Pa ja bi izluduo, IMHO, jel :)

Meni ne smeta, a ni boljoj polovici.

Ezio kaže...

a izludila bi još više i osoba s kojom si u krevetu.

ali nije rijetko da djeca spavaju sa satom. tesko se u toj dobi odvojiti od svjetlucave nove spravice

Nosim sat od 13te godine. Navika.

kowach kaže...

Jeste li kad pomirišali ispod sata kojeg nikad ne skidate? 

Ima jedan divan izum za kupiti u svakom dućanu i nije skup. Zove se tekući sapun.

Ezio kaže...
Sum of all fears je pomirisao i još se nije osvjestio

Evo upravo došao svijesti Smijeh

 

 

Ajmo, anketa:

17 Skidam sat sa ruke svaku večer
3 Nikad ne skidam sat sa ruke
6 Povremeno ga skidam
21 Nemam sat
My name is Legion... For we are many!
14 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
logik kaže...
Janer kaže...

Moj sat je očito štedljiviji pa mi na ruci kuca već 5 godina.{#}  Prošla baterija mu je izdržala 7.

Moj swatch - prva, originalna baterija je trajala 11 godina. Try to top that Apple.

koliko si obavijesti s telefona dobio u tih 11 godina na tom satu?

 

stvarno, kruske i krumpiri, ne jabuke.

12 godina
neaktivan
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
flash6 kaže...
logik kaže...
Janer kaže...

Moj sat je očito štedljiviji pa mi na ruci kuca već 5 godina.{#}  Prošla baterija mu je izdržala 7.

Moj swatch - prva, originalna baterija je trajala 11 godina. Try to top that Apple.

koliko si obavijesti s telefona dobio u tih 11 godina na tom satu?

 

stvarno, kruske i krumpiri, ne jabuke.

Pa rekli su u Appleu da nek se Švicarska industrije satova čuva od njihovog. Tko onda miješa kruške i krumpire, ja ili oni?

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
logik kaže...
flash6 kaže...
logik kaže...
Janer kaže...

Moj sat je očito štedljiviji pa mi na ruci kuca već 5 godina.{#}  Prošla baterija mu je izdržala 7.

Moj swatch - prva, originalna baterija je trajala 11 godina. Try to top that Apple.

koliko si obavijesti s telefona dobio u tih 11 godina na tom satu?

 

stvarno, kruske i krumpiri, ne jabuke.

Pa rekli su u Appleu da nek se Švicarska industrije satova čuva od njihovog. Tko onda miješa kruške i krumpire, ja ili oni?

nisam vidio tu izjavu, ali ako je to netko zaista sluzbeno izjavio iz apple-a, mislim da mu ne bi skodio posjet psihoterapeutu...

16 godina
neaktivan
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
flash6 kaže...

nisam vidio tu izjavu, ali ako je to netko zaista sluzbeno izjavio iz apple-a, mislim da mu ne bi skodio posjet psihoterapeutu...

http://www.bug.hr/vijesti/svicarska-problemima-zbog-iwatcha/135615.aspx

"Appleov Jony Ive u pomalo napuhanom tonu rekao je kako će se Švicarska zbog iWatcha naći u problemima"


Cak i na BOL-u je pisalo.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
neaktivan
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
flash6 kaže...

nisam vidio tu izjavu, ali ako je to netko zaista sluzbeno izjavio iz apple-a, mislim da mu ne bi skodio posjet psihoterapeutu...

Evo ,ako ne vjeruješ. Ive ,glavom i bradom.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?

link 1

 

link2

 

iskreno, ukljucujuci bug-ov "profesionalni" clanak, sve sto vidim su samo glasine o tome kako je navidno ovaj to rekao u nekoj prilici nekome u uredu.

bez direktne izjave i bez konteksta u kojem je to receno, sve sto ja vidim na ovim linkovima je sprdnja i smece novinarstvo.

 

da se razumijemo, i dalje smatram da covjek ima ozbiljnih problema ako je to zaista rekao u tom kontekstu, no ne vjerujem da iole zdrava osoba moze izreci tako nesto osim u kontekstu neke zajebancije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 13:23 (flash6).
14 godina
offline
Re: iWatch također ima lošu bateriju?
flash6 kaže...

link 1

 

link2

 

iskreno, ukljucujuci bug-ov "profesionalni" clanak, sve sto vidim su samo glasine o tome kako je navidno ovaj to rekao u nekoj prilici nekome u uredu.

bez direktne izjave i bez konteksta u kojem je to receno, sve sto ja vidim na ovim linkovima je sprdnja i smece novinarstvo.

 

da se razumijemo, i dalje smatram da covjek ima ozbiljnih problema ako je to zaista rekao u tom kontekstu, no ne vjerujem da iole zdrava osoba moze izreci tako nesto osim u kontekstu neke zajebancije.

 

probaj zamisliti da je 2007 i da steve jobs izvali da ce nokia uskoro imati problema jer apple, zamisli, izbacuje na trziste mobitel. mozda bi i tad vecina ljudi rekla da prica gluposti.

cemu takvo usko i ograniceno gledanje? zar je tako cudno pomisliti da ce u buducnosti stvari biti totalno drukcije nego danas?

 

Potpis!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice