Iz Austrije u Austriju

poruka: 14
|
čitano: 3.638
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Austrije u Austriju".
16 godina
offline
Iz Austrije u Austriju

Vipnet takoder kupuje i metronet zar ne?

 

Jel moguce da je napokon gotova era monopolizma od strane T morona i da krece era 4G-a, videopoziva i optickih vlakana?

- Psiho246
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Psiho246 kaže...

Vipnet takoder kupuje i metronet zar ne?

 

Jel moguce da je napokon gotova era monopolizma od strane T morona i da krece era 4G-a, videopoziva i optickih vlakana?

Nadajmo se

I don't give a fu*k
15 godina
neaktivan
offline
Iz Austrije u Austriju

I zato jer austrija moćna država. 

 

Kad kradu od nerazvijenih i naivnih.

 
2 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Psiho246 kaže...

Vipnet takoder kupuje i metronet zar ne?

 

Jel moguce da je napokon gotova era monopolizma od strane T morona i da krece era 4G-a, videopoziva i optickih vlakana?

Ili jednostavno krece era monopola od strane vip-a?

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
14 godina
protjeran
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Psiho246 kaže...

Jel moguce da je napokon gotova era monopolizma od strane T morona i da krece era 4G-a, videopoziva i optickih vlakana?

Najradije bih napisao iskreni komentar, ali cu se suzdrzati. Nemoj samo misliti da ce itko ista pokloniti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Psiho246 kaže...

 

Jel moguce da je napokon gotova era monopolizma od strane T morona i da krece era 4G-a, videopoziva i optickih vlakana?

 

Ne.

14 godina
protjeran
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Jerkenovski kaže...

I zato jer austrija moćna država. 

 

Kad kradu od nerazvijenih i naivnih.

Netočno..

 

Austrija je najliberalnija i najhumanija zemlja na svijetu...

 

Evo jednostavan primjer. Afrikanac je u Innsbrucku ilegalno uselio i živio od

2006. do 2011.

Naučio je jezik, stekao prijatelje i nov život.

 

ALi je uhvaćen bez papira i deportiran natrak u Afriku,

i za tog jednog čovjeka je u Innsbrucku prosvjetdovalo preko 5000 ljudi.

 

Da, zbog pojedinca. I naravno, uspjeli su ga vratiti nazad...

 

Jedna lijepa humana gesta... Makar je bilo pravnih problema, ali na kraju je dobio i radnu visu...

 

ON.T: Ovaj potez za HR korisnike interneta može biti samo dobra, a ne loša stvar..

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Jerkenovski kaže...

I zato jer austrija moćna država. 

 

Kad kradu od nerazvijenih i naivnih.

Republika Austrija je zemlja koja najviše ulaže u RH.

Bez Austrije bi dobar dio ljudi u HR bil gladan kruha i legalan biznis nije krađa.

Krađa je ono kaj radi naša politička elita a naivni narod šuti i puši.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
NEW_MAN kaže...
Jerkenovski kaže...

I zato jer austrija moćna država. 

 

Kad kradu od nerazvijenih i naivnih.

Republika Austrija je zemlja koja najviše ulaže u RH.

Bez Austrije bi dobar dio ljudi u HR bil gladan kruha i legalan biznis nije krađa.

Krađa je ono kaj radi naša politička elita a naivni narod šuti i puši.

 

Kam ulažu?

 

Jer kolko vidim narod je i dalje gladan. 

 

Hrvatska ima iskoristiva prirodna bogatstva ko ni jedna druga zemlja. 

 

A drugi dolaze k nama pod okriljem maska da bi napravili novčanu injekciju kako bi gospoda imala za isprazne stvari.(čitaj: stvari za pumpanje ega)

 

I kako bivamo manipulirani medijima, hranom i pitaj Boga čime sve ne, gubimo kontakt sa stvarnošći i postajemo ovce.

 

Krenimo od sebe. Dosta kafenisanja i pijančevanja. Knjigu u ruke. Intelektualno smo zaostali za drugim. Pa nas u šupak! 

14 godina
protjeran
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Jerkenovski kaže...

 

Hrvatska ima iskoristiva prirodna bogatstva ko ni jedna druga zemlja.

 

 

  LOL, da, kamenje i slanu vodu.

 

Na temu:

 

Budite sretni sto imate i digitalnu televiziju i odlicne Internet pakete (koliko vidim, a mozda nisam vidio mnogo), ja imam HT Mostar. Doduse, postoji optika u mom gradu (8MB/s), ali ne mogu raskinuti ugovor.

 

P.S.

Ne znam i zasto sam post-ao, zanemarite moj post.

 

 

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
offline
Re: Iz Austrije u Austriju

U Hrvatskoj se prirodna bogatstva kao i gladni ljudi nalaze u sasvim zanemarivim količinama. A sve to nema nikakve veze s telekom operaterima - osim ako nemaš neku originalnu teoriju zavjere kako telekom operateri kradu prirodna bogatstva i izgladnjuju ljude {#}

15 godina
offline
Re: Iz Austrije u Austriju
Jerkenovski kaže...

I zato jer austrija moćna država. 

 

Kad kradu od nerazvijenih i naivnih.

Nije nas pokra Vip ni Bnet, već oni šta su prodali HT i sve šta vridi strancima, a nama je ostalo da plaćamo sve te novce koji na kraju završe u Njemačkoj, Austriji itd...
I onda ti se iz Vipa još narugaju i u reklami napišu "sve zbog Vas" - da, sve je to zbog nas, sami smo si krivi i zato se nemamo pravo žalit.

15 godina
neaktivan
offline
Iz Austrije u Austriju

"Ne bacajte biserje pred svinje! Jer svinje će ga pogaziti, a psi se okrenuti te vas rastrgati."

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Iz Austrije u Austriju

evo ovako imam jedno pitanje naime decko mi  ima otprilike sreden posao i stan u austriji  pa mene  zanima dali ja ikako na temelju toga sto in ima  prijavljenu adresu na stan  i posao   imam li ikakva prava zivjeti tamo  vise od 2X3 mjeseca tjst  6 mjeseci  tako da sama placam zdrastveno samo da  zivim s njime  na adresi  prijavljena da nisam kao turista imam li ikakvo pravo  biti tamo vise od 6 mjeseci  ??? molim vas pomozite hitno je 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice