Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560

poruka: 6
|
čitano: 1.434
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560".
16 godina
offline
Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560

 kolko hash/h to niste napisali ! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2017 12:15 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560

i to misle ohladiti ovim propelerčićem?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560
Ajar kaže...

i to misle ohladiti ovim propelerčićem?! 

 rx560, mislim da je 75w tdp

nije bogzna što zahtjevna za ohladiti

 

i nije problem jednog venta za tako nezahtjevnu grafu, da su dodali makar jedan heat pipe u hladnjak bila bi nečujna i hladna

makar sumnjam da će i ovako biti većih problema

8 godina
offline
Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560

Mene zanima koliko će snage imati novi APU-i bazirani na VEGA grafici u usporedbi s ovakvim karticama.

Nisam neki gamer uopće. Igram prilično stare naslove SC2, SWTOR i sl... Tako da mislim da bi mi čak i neki jači APU iz nove generacije bio sasvim dovoljan...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560
picajzla0707 kaže...

 rx560, mislim da je 75w tdp

nije bogzna što zahtjevna za ohladiti

 

i nije problem jednog venta za tako nezahtjevnu grafu, da su dodali makar jedan heat pipe u hladnjak bila bi nečujna i hladna

makar sumnjam da će i ovako biti većih problema

 možda za tetris no u FPS-ima ...  milsim da su to mogli bolje izvesti (veća površina hladila s više cijevi itd. posebno zbog toga što u mini kućištima ionako ima malo prostora za hlađenje sustava). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Iz Gigabytea stiže kompaktni Radeon RX 560

inače sam alergičan na takav sustav hlađenja s aluminijskom bloketom i jednim ventom, jer sam imao izrazito negativna iskustva sa bukom i temperaturama na gtx 550ti koja je također bila nezahtjevna (navodno)

no, 560 ima manji tdp od moje bivše 550ti, a čak i da ima isti - mislim da su te fermi bile poznate kao vulkani i da su imale problema s temperaturama više nego druge arhitekture, pa mislim da za normalne korisnike je ovo vjerojatno ok i da neće biti niti prebučna niti prevruća (pričekajmo testove, jer za 460 sam negdje vidio test sa sličnim hladnjakom i sve je bilo ok)

 

u svakom slučaju niti ja osobno ne bih uzimao takvu grafu, jer sam picajzla na buku i zagrijavanje - zato sam i kod 1050ti koja je isto nezahtjevna dao koju kunu više i uzeo msi gaming verziju - hladna i nečujna

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice