Izgled iPhonea 5

poruka: 138
|
čitano: 18.233
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izgled iPhonea 5".
14 godina
protjeran
offline
Izgled iPhonea 5

veci ekran u istom kucistu je super rijesenje

 

 

vec mi je mal 3.5 za surfanje internetom

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
21 0 hvala 0
15 godina
offline
Izgled iPhonea 5
Jbt, pa neces ga ni moci uhvatiti u ruku normalno bez da diras ekran.
Do the inposible, see the invisible ROW ROW FIGHT THE POWER
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izgled iPhonea 5
Katana kaže...
Jbt, pa neces ga ni moci uhvatiti u ruku normalno bez da diras ekran.

Don't hold it that way.

He sees like he's never seen before.. He is light in water..
16 godina
offline
Re: Izgled iPhonea 5
nontryer kaže...

Don't hold it that way.

Nadam se da je to bio sarkazam jer kako drugačije držat mobitel a da budeš siguran da ti neće ispast iz ruke. iPhone 4 je prilično lijep mobitel (nisam fanboy) ali s ovim "kao" iPhone 5 su stvarno pretjerali, izgleda ogavno

Unless Silkroad has a hole i can stick it in, i prefer spending money on the girlfriend... ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
ja kad drzim smartphone, bilo da radim s dvije ili jednom rukom, nikad slucajno prstima ne diram gornju povrsinu. Mislim da to nije i nece biti problem.
14 godina
neaktivan
offline
Izgled iPhonea 5

e još kad bi promjenili i omjer ekrana u 16:9, bilo bi genijalno. Ali nemoguce zbog aplikacija koje su rađene u ovom omjeru.. šteta

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Izgled iPhonea 5

držat ćete ga po strogim uputama doktora jobsa,na uređaju će bit označene točne pozicije za svaki prst gdje treba bit stavljen

 

najbolje bi bilo kad bi imao ekran od 50" sa 150000x120000 rezolucijom i da se sklopi u džep

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
15 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izgled iPhonea 5
dark_wizz kaže...
nontryer kaže...

Don't hold it that way.

Nadam se da je to bio sarkazam jer kako drugačije držat mobitel a da budeš siguran da ti neće ispast iz ruke. iPhone 4 je prilično lijep mobitel (nisam fanboy) ali s ovim "kao" iPhone 5 su stvarno pretjerali, izgleda ogavno

Sarkazam je bio..

 

Ma ne vjerujem da će ovako izgledat, stvarno je ružno..ja bi radije uzeo mob s manjim ekranom nego ovako nešto.

He sees like he's never seen before.. He is light in water..
13 godina
neaktivan
offline
Izgled iPhonea 5

""Apple je navodno uložio 4 milijarde dolara u "razvoj tehnologije" za ekrane novog iPhonea, kako bi stali u staro kućište""

Al se preseravaju :SSS mrzim kad lazu

 
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Izgled iPhonea 5

Bilo bi fino i kad bi digli rezoluciju na 1024x768 kao kod ipada, onda bi aplikacije isto izgledale na oba uređaja.

ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izgled iPhonea 5

Vauuu stavili su sliku okvira novog iPhonea. Sad će tehnoseksualci baciti drkicu. 

Moj PC  
45 0 hvala 0
15 godina
offline
Izgled iPhonea 5

Ako zbilja uspiju ugurati veći ekran u isto kućište, onda je to super posao. Ovo što je od ruba do ruba nije problem, jer ionako i sada kada imaš nekih 5-6 milimetara ruba nesmiješ ga dirati s gornje strane jer ćeš dijelom prsta opet taknuti ekran, barem je meni tako na desire-u tako da tu nevidim problem.

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Izgled iPhonea 5

Ljudi, nema šanse da će ovako izgledat..

Pa to je Apple, može izgledati jedino bolje od prethodnika.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
32 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Izgled iPhonea 5

ok, ak ce izgledati kao na slici ja nemam rijeci, jer to je najodvratniji mobitel koji sam u zivotu vidio onda

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
 
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
grimyHR kaže...

ok, ak ce izgledati kao na slici ja nemam rijeci, jer to je najodvratniji mobitel koji sam u zivotu vidio onda

Neče jer su to samo uvačali ekran četvorci.

15 godina
offline
Izgled iPhonea 5

Kad smo mi spominjali  veće ekrane appleovci su bili protiv, kao preveliki ekran ne može se sve dosegnut prstima, moraš upravljat s dvije ruke mobitelom...

ali sad kad bi iphone trebao imati 4" sad je to ok, sad se odjednom sve može dosegnut prstima...

 

a i bilo mi je čudno kako to da su bugovci stavili vijesti o gmailu i youtube, ipak je to google, ali sad vidim zašto, da kasnije mogu redat appleove vijesti, i onda se kao mi ostali ne bi bunili jer smo i mi svoje dobili.

 

 

apple , apple, apple, apple i samo apple... apple , apple, apple, apple i samo apple...
a o novoj seriji mekbukpro ne bi pisali? a o novoj seriji mekbukpro ne bi pisali?
 
29 5 hvala 3
15 godina
protjeran
offline
Re: Izgled iPhonea 5
AFK kaže...
grimyHR kaže...

ok, ak ce izgledati kao na slici ja nemam rijeci, jer to je najodvratniji mobitel koji sam u zivotu vidio onda

Neče jer su to samo uvačali ekran četvorci.

"Apple je navodno uložio 4 milijarde dolara u "razvoj tehnologije" za ekrane novog iPhonea, kako bi stali u staro kućište"

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
nsoul kaže...

Kad smo mi spominjali  veće ekrane appleovci su bili protiv, kao preveliki ekran ne može se sve dosegnut prstima, moraš upravljat s dvije ruke mobitelom...

ali sad kad bi iphone trebao imati 4" sad je to ok, sad se odjednom sve može dosegnut prstima...

 

 

 

Narasli su im sad prsti pa sad mogu imati veče ekrane.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
Katana kaže...
Jbt, pa neces ga ni moci uhvatiti u ruku normalno bez da diras ekran.

''Veči ekran u istom kučištu''

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
nsoul kaže...

Kad smo mi spominjali   veće ekrane appleovci su bili protiv, kao preveliki ekran ne može se sve dosegnut prstima, moraš upravljat s dvije ruke mobitelom...

ali sad kad bi iphone trebao imati 4" sad je to ok, sad se odjednom sve može dosegnut prstima...

 

a i bilo mi je čudno kako to da su bugovci stavili vijesti o gmailu i youtube, ipak je to google, ali sad vidim zašto, da kasnije mogu redat appleove vijesti, i onda se kao mi ostali ne bi bunili jer smo i mi svoje dobili.

 

 

Čekaj, u čemu je problem ako BUGovci pišu vijesti o Appleu?

 

Apple je ogromna firma s još ogromnjim utjecajem na iT industriju i nerijetko postavlja trendove (sjeti se zadnjeg CESa) pa zašto se nebi onda pisalo o Appleu?

A ukoliko ti se to ne sviđa, jednostavno nemoj čitati, nitko te ne sili da dođeš na BUG i čitaš Appleove vijesti!

 

EDIT: po meni je ekran od 4" idealan, a jedini "grijeh" Applea u tom slucaju bila bi ista rezolucija na većem ekranu, a najvjerojatnije je da će se to i dogoditi kako bi aplikacije na iphoneu 4 (i 3) mogle biti korištene i na petici (jedina mogućnost je povećanje rezolucije kao sa iphonea 3 na 4 tj. jedan pixel zamijeniti sa 4 manja te bi bilo fantastično takvu rezoluciju imati na 4" ali pitanje je koliko je to izvedivo).

If Microsoft ever does applications for Linux it means I've won. - Linus Torvalds
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2011 14:40 (CRT).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
nsoul kaže...

Kad smo mi spominjali   veće ekrane appleovci su bili protiv, kao preveliki ekran ne može se sve dosegnut prstima, moraš upravljat s dvije ruke mobitelom...

ali sad kad bi iphone trebao imati 4" sad je to ok, sad se odjednom sve može dosegnut prstima...

 

a i bilo mi je čudno kako to da su bugovci stavili vijesti o gmailu i youtube, ipak je to google, ali sad vidim zašto, da kasnije mogu redat appleove vijesti, i onda se kao mi ostali ne bi bunili jer smo i mi svoje dobili.

 

 

  Za kaj si opterecen apple-om i time sto BOL napise neku informaciju o apple-u???

 

Ako im stane 4" u postojece kuciste.....naklon do poda.Ja imam htc Desire i to je MAX. velicina mobitela sto bi uzeo ni pola milimetra vise!A sad sto veci ekran u tom kucistu to bolje,ne?!

15 godina
odjavljen
offline
Izgled iPhonea 5

Navodno će iP5 doći s ugrađenim padoranom i zračnim jastukom kako ekran ne bi pucao.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
14 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
Vec 3 vijesti zaredom vezane uz apple, ohladite malo...
Human after all PSN: vuksa1234321 STEAM: http://steamcommunity.com/id/vuki/ http://mrfancyden.blogspot.com/ NOVI ANIME PORTAL hhtp://www.animehr.com
14 godina
offline
Izgled iPhonea 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izgled iPhonea 5

who cares, aha stupid people

 

sve isto samo vec ekran i nova cijena ooo give me five apple, prodaju muda pod bubreg

 

ne mozes zbarit curu sa ajfonom ali mozes sa 7300 kn

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izgled iPhonea 5
nsoul kaže...

Kad smo mi spominjali  veće ekrane appleovci su bili protiv, kao preveliki ekran ne može se sve dosegnut prstima, moraš upravljat s dvije ruke mobitelom...

ali sad kad bi iphone trebao imati 4" sad je to ok, sad se odjednom sve može dosegnut prstima...

 

a i bilo mi je čudno kako to da su bugovci stavili vijesti o gmailu i youtube, ipak je to google, ali sad vidim zašto, da kasnije mogu redat appleove vijesti, i onda se kao mi ostali ne bi bunili jer smo i mi svoje dobili.

 

 

Isto kao sto ti imas (losu) teoriju o tome da korisnici apple proizvoda vole one karakteristike koje apple ima, a ostale odbacuju, tako isto i ti pricas kako BUG ima premalo ne-Apple vijesti, a onda kad takve dodju opet nisi zadovoljan jer su SIGURNO one tu samo da bi maskirale nove Apple vijesti... Malo smo paranoicni?{#}

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
Izgled iPhonea 5

cak i da je novi okvir tocan, ova slika na vijestima nije, jer na okviru ipak ima bar 1mm prostora, ovdje nema ni za dlaku, a mislim da ni apple-u niju u mogucnosti tako nesto napraviti

www.stripovi.tk
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izgled iPhonea 5
ivoleko kaže...

cak i da je novi okvir tocan, ova slika na vijestima nije, jer na okviru ipak ima bar 1mm prostora, ovdje nema ni za dlaku, a mislim da ni apple-u niju u mogucnosti tako nesto napraviti

  + tvoju tezu potvrduje da je kamera na drugoj strani (kod okvira i slika sa 4")

If Microsoft ever does applications for Linux it means I've won. - Linus Torvalds
15 godina
offline
Izgled iPhonea 5

Evo riješenja!

Do the inposible, see the invisible ROW ROW FIGHT THE POWER
Moj PC  
16 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Izgled iPhonea 5

kao sto moj prijatelj kaze: "cigle su ponovno u modi" ... :D

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice