Jače baterije za Teslu

poruka: 6
|
čitano: 1.335
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jače baterije za Teslu".
14 godina
neaktivan
offline
Jače baterije za Teslu

Nije vise Tesla Motors, samo je Tesla ime firme, stranice, sluzbenih mailova itd...

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jače baterije za Teslu
samsvoj kaže...

Nije vise Tesla Motors, samo je Tesla ime firme, stranice, sluzbenih mailova itd...

Ime stranice je samo Tesla, ali firma se još uvijek zove Tesla Motors.

14 godina
offline
Jače baterije za Teslu

"...sada Model S s opcijom Ludicrous Mode od 0 do 60 milija na sat ubrzava za 2,5 sekundi, čime je postao treći najbrži komercijalno dostupni automobil, odmah iza Ferraria LaFerrari i Porschea 918 Spyder..." Nije li Rimac sa svojim također komercialno dostupnim automobilom pretekeao neke navedene? Također brojke mi nisu jasne; kako je rimčev C_O mogao biti brži od Tesle koja do 100 ide za 2.5s a rimac 2.6s?

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jače baterije za Teslu
Mogao je biti brži jer je P100D predstavljen prije par dana tek
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Jače baterije za Teslu

jel radi netko u tesli od vas clanova?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Jače baterije za Teslu
Zale kaže...

"...sada Model S s opcijom Ludicrous Mode od 0 do 60 milija na sat ubrzava za 2,5 sekundi, čime je postao treći najbrži komercijalno dostupni automobil, odmah iza Ferraria LaFerrari i Porschea 918 Spyder..." Nije li Rimac sa svojim također komercialno dostupnim automobilom pretekeao neke navedene? Također brojke mi nisu jasne; kako je rimčev C_O mogao biti brži od Tesle koja do 100 ide za 2.5s a rimac 2.6s?

 Da, malo su pobrkali lončiće, najbolje ubrzanje, ali ni medu prvih 1000 po maksimalnoj brzini, a 2.5 s ubrzanje ostvaruje već i P90D.

robimarko kaže...
Mogao je biti brži jer je P100D predstavljen prije par dana tek

 Tesla tek treba predstaviti sportski model, po procjenama tek 2019., za sad se koncentriraju na domet i dostupnost normalnim kupcima.

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice