Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

poruka: 48
|
čitano: 17.247
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana".
16 godina
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Patetično. Barem je za iOS uređaje software jeftin, čak se većina toga prodaje puno ispod realne tržišne cijene. I onda netko sa mobitelom od 5k kuna nema 5 kuna za app.

 
13 42 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Malto kaže...

Patetično. Barem je za iOS uređaje software jeftin, čak se većina toga prodaje puno ispod realne tržišne cijene. I onda netko sa mobitelom od 5k kuna nema 5 kuna za app.

Valjda znaš da JB služi i za ostale stvari ne samo za piratske appove.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Malto kaže...

Patetično. Barem je za iOS uređaje software jeftin, čak se većina toga prodaje puno ispod realne tržišne cijene. I onda netko sa mobitelom od 5k kuna nema 5 kuna za app.

 

Tocno to
15 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Malto kaže...

Patetično. Barem je za iOS uređaje software jeftin, čak se većina toga prodaje puno ispod realne tržišne cijene. I onda netko sa mobitelom od 5k kuna nema 5 kuna za app.

To sto si rekao ima smisla i slazem se s tobom. Ali Jalibreak nudi sve opcije koje ti ne nudi zakljucani iOS.

Dakle mozes instalirat sta god hoces, od razlicitih tema, launcher-a, itd..

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Mislim da Malto nije napisao ništa krivo. Koliko god JB donosi brojne zanimljive opcije, mislim da je kod barem 75% najvažnija mogućnost skidanja i igranja besplatnih igara!

HP ProBook 4530s
Moj PC  
13 11 hvala 1
14 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
elvis kaže...

Mislim da Malto nije napisao ništa krivo. Koliko god JB donosi brojne zanimljive opcije, mislim da je kod barem 75% najvažnija mogućnost skidanja i igranja besplatnih igara!

Zato jer je statistika izvučena iz glave najpouzdanija.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Glupost, ja JB-am mob i nikad nisam stavljao ni Instalous ili sto vec sada je alternativa. Cak imam i dva kupljena tweaka na Cydiji. To sto tateki i mameki kupuju dijeci mobitel od 5k kuna pa se ona hoce igrat to je drugi par idijotskih carapa vezan uz JB.

 
16 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Kad smo već kod teme JB, pogledajte Kuaidial http://code.google.com/p/kuaidial/, nadogradnja aplikacije za telefoniranje, kad jednom probate ne možete se odviknuti.

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Jailbreak je dobra stvar, ali siguran sam da ih je barem pola radilo zbog Installousa
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
protjeran
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Ja recimo imam jako lose iskustvo sa jaibreak-om. Bez njega mi iPad (imam i 2 i 3) radi savrseno, sa jailbreakom pogotovo ako instaliram neke gluposti za sistem radi ocajno. Jailbreak je jedino upotrebljiv za skidanje i instalaciju piraterije, a uz cijene igara od 1-2$ mi tako sta zaista ne pada na pamet raditi. Bas me zanima sta vi to kao dobijete i instalirate kad uradite jailbreak, a nije piraterija? ;)

Moj PC  
2 6 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Pa Jabučarska tiha i skrivena patnja je izgleda otvoren i nadogradiv sustav,štono u lokanom Ajfounu nije moguće ostvariti..{#}

 
5 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Shagmans2 kaže...

Ja recimo imam jako lose iskustvo sa jaibreak-om. Bez njega mi iPad (imam i 2 i 3) radi savrseno, sa jailbreakom pogotovo ako instaliram neke gluposti za sistem radi ocajno. Jailbreak je jedino upotrebljiv za skidanje i instalaciju piraterije, a uz cijene igara od 1-2$ mi tako sta zaista ne pada na pamet raditi. Bas me zanima sta vi to kao dobijete i instalirate kad uradite jailbreak, a nije piraterija? ;)

 

Pa cini mi se da zbog loseg piratluka ti mobitel radi lose, a ako ne znas sta napravit s mobom kad jailbreakas imam ti ja par prijedloga ;)

Evasi0n Jailbreak http://www.youtube.com/watch?v=SRiWB-3_upI
15 godina
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
7 milijuna je i dalje jako malo postotak ako znamo da sveukupno ima u opticaju stotinu milijuna iuredaja...ja sam prije imao JB-anu cetvorku, zbog pirata, ali sam kasnije vidio da mi Mob dosta steka i usporio se dosta(nikakvi tweakovi nisu bili instalirani) i od tada nisam vise JB-ao ni 4S ni iPad, jer mi tweakovi ne trebaju, a aplikacije počeo kupovat :)
Stoja
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
Imam jb ip4 i imam nesto tweekova i uglavno sve crackane app(nije me sram) i mob radi savrseno,tako da ne znam o cemu pricate...
hanna montana
11 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

pa upravo tako!

sve plavušama i plavušani kojima je dovoljan uredjaj "out of the box" neka se klone jailbrakanja!

svi oni koji bi ipak htjeli malo prilagoditi sebi iUredjaj, moraju jailbreakati. niti jedan uredjaj nije super prilagodjen svakome i zašto ga ne bi malo prilagodili? pa kupili smo ga.

sjetite se ograničenja o dužini pozivnog zvona, o BT prijenosu podataka, koju navigaciju smijemo koristiti, itd

pa kaje to u ljudima da trpe da ih se gazi i ograničava?

 

14 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Pa ljudi pricaju o onom sto sam ja oduvijek govorio. Nemoze iphone stekati s ono par ikonica na displayu. Tek kad mu dodas naravno preko jailbreaka par thema i par widgeta i jos po nessto tad trza gore od androida. A android to sve ima serijski otkljucano. Samo sam to htio napomenuti tek toliko da moji drugovi androidasi vide da i tak izvikani iphone s ios steka i trza isto kao i android samo ako ga opteretis kao sto su androidi optereceni

Moj PC  
6 9 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
DJ-DAMIR kaže...

Pa ljudi pricaju o onom sto sam ja oduvijek govorio. Nemoze iphone stekati s ono par ikonica na displayu. Tek kad mu dodas naravno preko jailbreaka par thema i par widgeta i jos po nessto tad trza gore od androida. A android to sve ima serijski otkljucano. Samo sam to htio napomenuti tek toliko da moji drugovi androidasi vide da i tak izvikani iphone s ios steka i trza isto kao i android samo ako ga opteretis kao sto su androidi optereceni

 

Imam 10ak tweakova (vecina uredno placena, ostali su besplatni). Za divno cudo mobitel mi ne steka. Dapace, sve leti kao i prije JB-a. iP4s.

 

No zanimljivo je da u vezi stekanja i piratizacije na iOS uredjajima najbolje znaju sve oni koji iste uopce ne posjeduju. A to su uglavnom jako ograniceni likovi koji 'navijaju' za odredjenu platformu, nesto sto stvarno nikako ne mogu shvatiti. Koliko god se trudio.

14 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Nemoj ni proubavati ublazivati cinjenice jer sam imao svaki iphone i znam o cemu pricam. Oni su brzi i bez stekanja rade toliko dugo dok ga ne opteretis nako kako android biva opterecen od kad je postao. Budi siguran u evoluciji nikad nije nista opstalo sto je bilo specijalizirano samo u jednom pravcu vec je uvijek opstao onaj tko je bio fleksibilan a to sigurno nije iPhone

Moj PC  
1 9 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
bistri kaže...
Shagmans2 kaže...

Ja recimo imam jako lose iskustvo sa jaibreak-om. Bez njega mi iPad (imam i 2 i 3) radi savrseno, sa jailbreakom pogotovo ako instaliram neke gluposti za sistem radi ocajno. Jailbreak je jedino upotrebljiv za skidanje i instalaciju piraterije, a uz cijene igara od 1-2$ mi tako sta zaista ne pada na pamet raditi. Bas me zanima sta vi to kao dobijete i instalirate kad uradite jailbreak, a nije piraterija? ;)

 

Pa cini mi se da zbog loseg piratluka ti mobitel radi lose, a ako ne znas sta napravit s mobom kad jailbreakas imam ti ja par prijedloga ;)

 

OK, taj toolbox mi fali, kao i widgeti, ali iz mog iskustva dodavanje istih na jailbreak-an uredjaj dovodi do trzanja i ne glatkog rada istog

11 godina
protjeran
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
s40vehl kaže...

pa upravo tako!

sve plavušama i plavušani kojima je dovoljan uredjaj "out of the box" neka se klone jailbrakanja!

svi oni koji bi ipak htjeli malo prilagoditi sebi iUredjaj, moraju jailbreakati. niti jedan uredjaj nije super prilagodjen svakome i zašto ga ne bi malo prilagodili? pa kupili smo ga.

sjetite se ograničenja o dužini pozivnog zvona, o BT prijenosu podataka, koju navigaciju smijemo koristiti, itd

pa kaje to u ljudima da trpe da ih se gazi i ograničava?

 

 

Pa zelim da mi Apple omoguci te stvari, toolbar, widgete, prilagodjavanje skinova (to manje vise), a ne da jailbreak-om uredjaj dovodim u nestabilno stanje

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
bistri kaže...
Shagmans2 kaže...

Ja recimo imam jako lose iskustvo sa jaibreak-om. Bez njega mi iPad (imam i 2 i 3) radi savrseno, sa jailbreakom pogotovo ako instaliram neke gluposti za sistem radi ocajno. Jailbreak je jedino upotrebljiv za skidanje i instalaciju piraterije, a uz cijene igara od 1-2$ mi tako sta zaista ne pada na pamet raditi. Bas me zanima sta vi to kao dobijete i instalirate kad uradite jailbreak, a nije piraterija? ;)

 

Pa cini mi se da zbog loseg piratluka ti mobitel radi lose, a ako ne znas sta napravit s mobom kad jailbreakas imam ti ja par prijedloga ;)

Ovo je dobro s prikazom screenshota otvorenih programa, sto je to?

15 godina
online
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

sad kad nema installousa nemam namjeru uopce piratizirat igre, sve koje se trebaju plati platio sam ih, a programe trazim besplatne. imam jb zbog raznih korisnih mogucnosti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

Dajte ljudi još zanimljivih Cydia aplikacija. MyWii je dobar, ali djubrad za svaki novi iOS traže ponovno lovu. Intelliscreen je isto super, ali isto traže lovu za svaki novi iOS. PdaNet je super i besplatan (donekle).

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
DJ-DAMIR kaže...

Pa ljudi pricaju o onom sto sam ja oduvijek govorio. Nemoze iphone stekati s ono par ikonica na displayu. Tek kad mu dodas naravno preko jailbreaka par thema i par widgeta i jos po nessto tad trza gore od androida. A android to sve ima serijski otkljucano. Samo sam to htio napomenuti tek toliko da moji drugovi androidasi vide da i tak izvikani iphone s ios steka i trza isto kao i android samo ako ga opteretis kao sto su androidi optereceni

 

DJ-DAMIR kaže...

Nemoj ni proubavati ublazivati cinjenice jer sam imao svaki iphone i znam o cemu pricam. Oni su brzi i bez stekanja rade toliko dugo dok ga ne opteretis nako kako android biva opterecen od kad je postao. Budi siguran u evoluciji nikad nije nista opstalo sto je bilo specijalizirano samo u jednom pravcu vec je uvijek opstao onaj tko je bio fleksibilan a to sigurno nije iPhone

 

Shagmans2 kaže...
s40vehl kaže...

pa upravo tako!

sve plavušama i plavušani kojima je dovoljan uredjaj "out of the box" neka se klone jailbrakanja!

svi oni koji bi ipak htjeli malo prilagoditi sebi iUredjaj, moraju jailbreakati. niti jedan uredjaj nije super prilagodjen svakome i zašto ga ne bi malo prilagodili? pa kupili smo ga.

sjetite se ograničenja o dužini pozivnog zvona, o BT prijenosu podataka, koju navigaciju smijemo koristiti, itd

pa kaje to u ljudima da trpe da ih se gazi i ograničava?

 

 

Pa zelim da mi Apple omoguci te stvari, toolbar, widgete, prilagodjavanje skinova (to manje vise), a ne da jailbreak-om uredjaj dovodim u nestabilno stanje

 

Evo decki, iz prilozenog mozete vidit kolko je u biti to sporo, laggavo, i neoptimizirano! Mafija sused, mafija!!!!

 

Evasi0n Jailbreak http://www.youtube.com/watch?v=SRiWB-3_upI
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
bistri kaže...

 

Evo decki, iz prilozenog mozete vidit kolko je u biti to sporo, laggavo, i neoptimizirano! Mafija sused, mafija!!!!

 

{#}

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2013 16:56 (Kordy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana

je al kako sad skidat besplatno nema installousa?{#}

Koes
15 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
stari dida kaže...

je al kako sad skidat besplatno nema installousa?{#}

 

Skini si besplatan free app list, i preko njega prati aplikacije koje privremeno budu besplatne za skinut. Evo sada je na akciji odlična igra galaxy on fire 2 HD koja košta 5$ sada je besplatna :))
Stoja
12 godina
protjeran
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
bistri kaže...

 

Evo decki, iz prilozenog mozete vidit kolko je u biti to sporo, laggavo, i neoptimizirano! Mafija sused, mafija!!!!

 

 

Katastrofa. Evo kod mene ista situacija. Mislim da cu maknuti ovaj JB, jer mobitel je ovako beskoristan. Kad kliknem na safari moram cekati 0.0001sec da mi se isti otvori. Beskorisno smece ovaj JB.

15 godina
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
DJ-DAMIR kaže...

Nemoj ni proubavati ublazivati cinjenice jer sam imao svaki iphone i znam o cemu pricam. Oni su brzi i bez stekanja rade toliko dugo dok ga ne opteretis nako kako android biva opterecen od kad je postao. Budi siguran u evoluciji nikad nije nista opstalo sto je bilo specijalizirano samo u jednom pravcu vec je uvijek opstao onaj tko je bio fleksibilan a to sigurno nije iPhone

 

To što si imao prilike koristiti iPhone uređaje te ne kvalificira kao stručnjaka za ovo o čemu pišeš.

 

Kada se radi o UI-lag-u kod Androida, o tome je bilo riječi prije par mjeseci pa možeš pretražiti na forumu ili preko Google-a, uglavnom radi se o "previdu" u razvoju Androida, gdje 'thread' za iscrtavanje UI-a ima isti prioritet kao i ostali 'thread'-ovi, pa ovisno o opterećenju sustava dolazi do "zapinjanja" prilikom 'skrolanja'.

 

'Jailbreak'-ani uređaj ne znači automatski i usporen iPhone, ali naravno, ovisno o sklonostima korisnika, i kvaliteti instaliranih programa, može doći do drastičnog usporenja uređaja ukoliko se na mobitel instaliraju kojekakve gluposti, ili ako instalirani programi "brljave" sa memorijom i procesima. Ista stvar se, naravno, može dogoditi i na Androidu.

 

Inače, sam 'jailbreak' je za Apple izuzetno nezgodan problem (ustvari 'top-priority'), ali ne zbog toga što se na 'jailbreak'-anim uređajima mogu instalirati piratske aplikacije i neautorizirani programi, niti zato što se radi o nekom velikom broju uređaja (jer se zapravo radi o gotovo neznatom postotku koji se kreće između 5% i 10% ukupnog broja prodanih mobitela), nego zato što se se radi o probijanju sigurnosnih rupa, iako se Apple poprilično namučio da bi to spriječio.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jailbreakano 7 milijuna iUređaja u 4 dana
zoki.zlikowski kaže...

Dajte ljudi još zanimljivih Cydia aplikacija. MyWii je dobar, ali djubrad za svaki novi iOS traže ponovno lovu. Intelliscreen je isto super, ali isto traže lovu za svaki novi iOS. PdaNet je super i besplatan (donekle).

 

zar nije da jednom licencom pokrivaju do 5 iOS uredaja? :/ samo se moras u svima ulogirat na isti (svoj) Cydiin account, nisam li u pravu?
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice