Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a

poruka: 11
|
čitano: 1.425
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a".
12 godina
neaktivan
offline
Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a

ja bi sebi kupio ovakav jedan kad bi nasao za 50 eura

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a
Može preporuka za pristojan dumbphone sa pristojnom kamerom od 5MP?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a

"...odlikuje maleno kućište..." -> u usporedbi sa 5+ zoll smartphonima to mozda vrijedi, ali prema drugim dumbphonima je ogroman! 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a

Mala greška u tekstu, rezolucija je 240x320 a ne 204x320.

Malo me nervira kako uvijek izostave neku važnu komponentu, koja onemogućava da se telefon koristi kao zamjena za smartfon. Sad su nakačili bezveze 2 kamere, a OS je S30+. Bolje bi bilo da su stavili S40+ i WiFi modul. Tada bi to bila sasvim pristojna pila, gdje bi se dobile komunikacijske mogućnosti smartfona i izdržljivost i gabariti stare dobre Nokije.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a
Antropofob kaže...
Može preporuka za pristojan dumbphone sa pristojnom kamerom od 5MP?

 Možda Samsung S5611?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a
Antropofob kaže...
Može preporuka za pristojan dumbphone sa pristojnom kamerom od 5MP?

 Daleko najbolje slike mi je radio P1i,no on je neš između smarta i dumbphonea. Iako ima 3.15MP kameru, ima dosta veliki senzorpa su slike predobre.

--------------------------------------------------------------------------------------------
15 godina
odjavljen
offline
Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a

Da niste obrnuli rezolucije videa (VGA > 240p)?

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a

Kad moj dumbphone crkne, i sam ću si uzeti ovu nokiu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a
zerocool12 kaže...
Antropofob kaže...
Može preporuka za pristojan dumbphone sa pristojnom kamerom od 5MP?

 Daleko najbolje slike mi je radio P1i,no on je neš između smarta i dumbphonea. Iako ima 3.15MP kameru, ima dosta veliki senzorpa su slike predobre.

 

Sorry kolega, ali, reći da je SonyEricsson P1i 'nešto između smart i dumbphonea' je skoro pa svetogrđe.

 

SE P1i je punokrvni smartfon, i iako u usporedbi sa današnjim smartfonima (koji su zapravo umanjeni tableti sa dodatnom mogućnošću telefoniranja) djeluje poprilično smješno, kao pametni telefon (a ne džepni PC) je bio izuzetno upotrebljiv, i poprilično lakši za korištenje 'iz ruke'.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a
maxym kaže...
zerocool12 kaže...
Antropofob kaže...
Može preporuka za pristojan dumbphone sa pristojnom kamerom od 5MP?

 Daleko najbolje slike mi je radio P1i,no on je neš između smarta i dumbphonea. Iako ima 3.15MP kameru, ima dosta veliki senzorpa su slike predobre.

 

Sorry kolega, ali, reći da je SonyEricsson P1i 'nešto između smart i dumbphonea' je skoro pa svetogrđe.

 

SE P1i je punokrvni smartfon, i iako u usporedbi sa današnjim smartfonima (koji su zapravo umanjeni tableti sa dodatnom mogućnošću telefoniranja) djeluje poprilično smješno, kao pametni telefon (a ne džepni PC) je bio izuzetno upotrebljiv, i poprilično lakši za korištenje 'iz ruke'.

Slažem se ,ali baš zbog toga sam rekao jer u današnjem poimanju te riječi nije baš smartphone.

Inače je mob predobar,kad bi dobio priliku dobiti takav mob samo sa malo jačim specifikacijama odmah bih ga kupio. Tipkovnica je pre dobra (jedino me pod kraj počela tipka j yebat), kamera bolja nego neki jeftiniji fotiči, fluidan mob i baterija drži dovoljno dugo. 

--------------------------------------------------------------------------------------------
15 godina
neaktivan
offline
Jednostavne Nokije 230 s dva SIM-a

Ovakvi telefoni su mi najbolji. Prvi telefon mi je bio nokia 3310  i najbitnije mi je da mogu zvat i slat poruke i da baterija traje 7+ dana.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice