Jeftiniji Gulftown

poruka: 7
|
čitano: 1.729
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeftiniji Gulftown".
16 godina
offline
Jeftiniji Gulftown

I dalje skup. Kad bi u nas došao do 3000 kn, bio bi ok. Ali neće.

 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji Gulftown

Nek bude 3000 za sad, pa nek padne na 2500 kad dođe buldožer. To bi mi bilo skroz ok za još jedan render node.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji Gulftown
Ovo je veoma zanimljivo, dakle eto nam konkurenta najacem buldozeru, naravno za ocekivati je da ce cijena dodatno pasti cim FX dode na trziste. Uglavnom Intel ce i dalje musti pare od ovog Gulfica,a AMD-u su upravo zakomplicirali zivot. Eto to je kad se ima prednost od gotovo godinu dana u odnosu na konkurenciju.
I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 12:19 (microman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji Gulftown

nigdje nisam nasao da je core i7 970 EOL, al pretpostavljam da je, jer bi onda core i7 980 bio zamjena za njega, buduci da im je cijena identicna. dakle cijena na hrvatskom trzistu 4k kuna. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Jeftiniji Gulftown

... moguće da 970tka bude nastavljena prodavati, po nižoj cijeni, no preblizak je proc 980tki, pa sumnjam.
Sad ostaje za vidjeti kako će izgledati SB-E i koliko će biti blizu Bully... nekome tko sada ima izdvojenih 4000 kn
za proc, vjerojatno ova vijest ne predstavlja ništa jer je definitivno vrijeme za pričekati nove odnose snaga nakon
"tek što nisu stigli" gorenavedenih takmaca u hajendu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji Gulftown

tako je, slazem se s tobom....recimo ja bi ga kupio kada bi imao malo normalniju cijenu...koliko se sjecam 950-tka je isto bila po toj cijeni, pa je pojeftinila na 2k kuna u roku godine dana. nadam se da ce i ovaj, onda bi si ga upiknuo jer cisto sumnjam da cu ovaj komp tako brzo mijenjati, a ovaj bi proc sigurno zadovoljavao na svim zadacima i u buducnosti.... kupovina SB eventualno dolazi u pitanje za neki dodatni PC, isto tako i bully, barem kod mene.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftiniji Gulftown
xyan kaže...

tako je, slazem se s tobom....recimo ja bi ga kupio kada bi imao malo normalniju cijenu...koliko se sjecam 950-tka je isto bila po toj cijeni, pa je pojeftinila na 2k kuna u roku godine dana. nadam se da ce i ovaj, onda bi si ga upiknuo jer cisto sumnjam da cu ovaj komp tako brzo mijenjati, a ovaj bi proc sigurno zadovoljavao na svim zadacima i u buducnosti.... kupovina SB eventualno dolazi u pitanje za neki dodatni PC, isto tako i bully, barem kod mene.

Kolega Overhaul je sve rekao. Treba pričekati službeni izlazak najačeg AMD-ovog FX-a. Ako će biti blizu i7 980-tke po preformansama, a sa osijetno nižom cijenom, onda će i cijena 980-tke ic dolje.

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 16:25 (microman).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice