Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

poruka: 14
|
čitano: 3.651
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj".
15 godina
offline
Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

I još im onda plaćati da bi smio igrati multiplayer...za igru koju i tako platiš puno previše.

Za 6 igara kupiš konzolu. To je normalno?

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 8:05 (mrxa1).
 
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj
mrxa1 kaže...

I još im onda plaćati da bi smio igrati multiplayer...za igru koju i tako platiš puno previše.

Za 6 igara kupiš konzolu. To je normalno?

 

U čemu je razlika tu u odnosu na PC?

 

Ok, ovo za MP je istina, ali ne zahtevaju baš apsolutno sve MP igre da imaš PS+ pretplatu. Ovo ostalo što si napisao nema smisla, pod uslovom da nisi pirat. Igre na PC-u i konzolama koštaju identično. Za 6 igara kupiš konzolu, ok, ali za koliko igara kupiš PC koji može da ih pokreće identično kao konzola - za 10 - 12 ;). Uostalom, ako nemaš novca dovoljno ti je samo jednom da kupiš original igru. Razmena je kod nas na Balkanu bar razrađena do maksimuma. Što je konzola jeftinija, više je vlasnika, veća je količina ljudi koji imaju nešto da razmene sa tobom.

 

Inače za 5€ mesečno, koliko je PS+, dobijaš i poklon igre u vrednosti min. 50€. Uvek ima 6 poklon igara, a da ne govorim o specijalnim popustima na AAA naslove koji ti dodatno uštede bar još 50€.

Nije to baš tako crno-belo kako većina neupućenih pokušava da predstavi. Sistem je mnogo dobar, sve radi odlično ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 9:37 (DowlaBoy).
16 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

Smanjili cijenu lol.

PS4 se na akcijama moze nabaviti za 299 eura to je cca 2 300 kuna.

 

Malo je smijesno kako je skoro 380 eura "akcijska" cijena hahaha

Al nvm nek im bude.....

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj
DowlaBoy kaže...

Nije to baš tako crno-belo kako većina neupućenih pokušava da predstavi. Sistem je mnogo dobar, sve radi odlično ...

 

Crno-bijelo svakako nije (imam PS4, pa znam iz prve ruke), no pitanje je tko je ovdje neupućen, jer dosta toga što spominješ ne stoji.

PC igre su u 99% slučajeva jeftinije odmah u startu (činjenica) i izbor je neusporedivo veći, komp u "next-gen" rangu se da složiti za slične pare, a PS+ .. daj, ne lupetaj.

Obična ucjena, sa većinom apsolutno bezveznim igrama (čast izuzecima), a PSN je nedostupan valjda svaki drugi dan. 

 

Zvučiš poput Apple fanboja - ako je tebi zatvoren sistem u *potpunosti* pod kontrolom Sonyja mnogo dobar (ono, jbt, naplaćuju *pozadine*), ne znači da objektivno on to i jest.

Split your lungs with Blood and Thunder
13 godina
offline
Re: Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

Ma kaj pričaš ti ? Ajde mi molim te složi "next gen" pc za cijenu od 3200kn, kolka je danas cijena PS4 u HR. Pa samo grafička košta ko jedna plejka (minimalno i to još ako uzimaš ATI), a da ne spominjem ostale komponente. A kaj se tiče samih igrica, nitko ti ne brani da kupuješ cd keyeve koji su većinom cjenovno isti ko i za PC.

16 godina
offline
Re: Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

A ovaj forum je inače super, al kad god se spomene plejka, nastane rusvaj :D

 

Fakat ste smješni s tim PC master race privilegiranim spikama :) Ak te ne zanima plejka, ok. Ima nas koje zanima i koji uživamo.

Da, ruši se svaki dan!!! Da, cijene su užas, aaaa!!! Plaćamo za sve, čak i teme, aaaaa!!! :)

 

Smijeh, smijeh :)

 

Ja samo znam da sam uspio frenda koji je doslovce odraso na PC-u prebacit na PS4 i da je oduševljen. Nije palio PC već 5-6 mjeseci osim za surfanje i filmove. Jednom kad pobijediš predrasude, ko zna, možda budeš i sretniji u životu. Wink, wink ;)

11 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

Pc če uvijek biti skuplji nego konzole ali zato je cijena igra na steamu i ostalim servisima nevjerovatno manja od konzola(pogotovo kod bundle prodaja).

 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj
mrxa1 kaže...

I još im onda plaćati da bi smio igrati multiplayer...za igru koju i tako platiš puno previše.

Za 6 igara kupiš konzolu. To je normalno?

 Pa Sony praktički ništa ni ne zarađuje na samoj konzoli. Najveća zarada na konzolama dolazi od software-a.

 

A to u vezi cijena igara, pa recimo ja nabavljam PS4 igre koje su izašle prije par mjeseci za 200-300 kn iz UK. Prije par dana sam išao kupiti FIFA-u 16 kod nas u dućanu i cijena igre je bila ista za PS4 i PC. 

Istina, bude na Steamu odličnih popusta, bude i na PSN-u također. Ne baš kao na Steamu, ali nije baš tolika razlika koliko se tu spominje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 12:53 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj
Dachande kaže...

A ovaj forum je inače super, al kad god se spomene plejka, nastane rusvaj :D

 

Fakat ste smješni s tim PC master race privilegiranim spikama :) Ak te ne zanima plejka, ok. Ima nas koje zanima i koji uživamo.

 Baš to. Igram na obje platforme i super mi je PS4, iako mi je PC jači.

 

Ekskluzive, veći multiplayer community u igrama koje me zanimaju, nema cheatera, suspend-resume, remote play, u većini igara stabilan framerate i odlična optimizacija, kupovanje digitalnih igara pola-pola sa frendom, prenosivost konzole kad ideš na more itd.

Ima PS4 dosta prednosti koje nisu vidljive na prvi pogled, pogotovo onima koji ne žele vidjeti nego tupe po svom.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

u rvackoj je jeftina samo radna snaga (tzv. topovsko meso). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj
DowlaBoy kaže...
mrxa1 kaže...

I još im onda plaćati da bi smio igrati multiplayer...za igru koju i tako platiš puno previše.

Za 6 igara kupiš konzolu. To je normalno?

 

U čemu je razlika tu u odnosu na PC?

 

Ok, ovo za MP je istina, ali ne zahtevaju baš apsolutno sve MP igre da imaš PS+ pretplatu. Ovo ostalo što si napisao nema smisla, pod uslovom da nisi pirat. Igre na PC-u i konzolama koštaju identično. Za 6 igara kupiš konzolu, ok, ali za koliko igara kupiš PC koji može da ih pokreće identično kao konzola - za 10 - 12 ;). Uostalom, ako nemaš novca dovoljno ti je samo jednom da kupiš original igru. Razmena je kod nas na Balkanu bar razrađena do maksimuma. Što je konzola jeftinija, više je vlasnika, veća je količina ljudi koji imaju nešto da razmene sa tobom.

 

Inače za 5€ mesečno, koliko je PS+, dobijaš i poklon igre u vrednosti min. 50€. Uvek ima 6 poklon igara, a da ne govorim o specijalnim popustima na AAA naslove koji ti dodatno uštede bar još 50€.

Nije to baš tako crno-belo kako većina neupućenih pokušava da predstavi. Sistem je mnogo dobar, sve radi odlično ...

 ček, igre za pc i ps4 kostaju indentično??ajmo par primjera .Witcher 3 pc-250kn, ps4-500kn,  batman arkham knight pc- 150kn, ps4-400kn, battlefield 4 pc 80kn, ps4 250kn... ili da nabrajam još stotine primjera?na pc ne plačaš multiplayer dok na ps4 plačaš skoro 400kn godišnje.kupiš konzolu i onda cijeli mjesec radiš za 3 igre..

9 godina
protjeran
offline
Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

Plejka? Sto je forum za djecu iz vrtica. Ostavite te fore za ulicu djeco, sramotite se.

 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Jeftiniji PlayStation 4 i u Hrvatskoj

Arkham Knight sam uzeo za 270kn prije mjesec dana (na PS4) iz UK. Za Witcher 3 nisam gledao, ali sumnjam da je cijena još uvijek 500kn. Možda u ovim našim dućanima gdje ne pada cijena ni godinu dana nakon izlaska igre.

 

Osim toga, Arkham Knight je jeftiniji na PC-u po izlasku jer je igra na PC platformi puna bugova, čak i povučena iz prodaje dok na PS4 radi bez greške.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice