Još brži Chrome

poruka: 91
|
čitano: 19.585
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još brži Chrome".
16 godina
offline
Još brži Chrome

Meni taj Chrome bezveze pa bezveze Izlanuo se

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Još brži Chrome

Pa meni i nije los, ja ga koristim, samo zato sto uzima malo CPU-a barem na mom compu...i brzim je od morzille

[url=http://www.derventacafe.com]Derventa[/url]
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome

U ovoj verziji još mu samo nedostaju pluginovi kao u Firefoxu i Firefox je pokojan.

15 godina
offline
Još brži Chrome

Dobar je Chrome, koristio sam ga jedno vrijeme. Dosta je "prozračan" i sviđa mi se njegov minimalistički pristup. Imaš osjećaj da si dobio na prostoru što se vjerojatno više osjeti na monitorima manje dijagonale. Brz je i čist ok.

 

Nisam ga dosta dugo probao jer sam imao predrasude ali nakon što sam mu pružio priliku ugodno me iznenadio. Sad sam na Firefoxu i planiram se zadržati (s vremena na vrijeme promijenim preglednik jer volim napraviti promjenu)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome

"a veća je i stabilnost preglednika koji sada ima 300 bugova manje u odnosu na prvu verziju"


300 bugova!?!? na sta je taj preglednik licio???

ako se sada pokazed dobrim idem odmah na njega, meni se ff pokrece oko 2-3min, ali kad je pokrenut ok radi.

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
16 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome
naxeem kaže...

U ovoj verziji još mu samo nedostaju pluginovi kao u Firefoxu i Firefox je pokojan.

  A FF je vec pokopao IE. ;)
16 godina
neaktivan
offline
Još brži Chrome

 

Jel netko mjerio zauzeće memorije s podignutim Chromeom nakon sat - dva od početka korištenja i nekoliko otvorenih tabova?

 

Zanima me, jer sam lijen izmjeriti, a čini mi se da nakon nekog vremena Chrome "guši" sustav više od Firefoxa.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Još brži Chrome

A inače, šta je sad sa onim licencama i pravima Gugla da nam pokrade sve žive i nežive informacije? To su promijenili, pa je Chrome 'normalan' ko i drugi, ili šta?

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome
Pudge kaže...
naxeem kaže...

U ovoj verziji još mu samo nedostaju pluginovi kao u Firefoxu i Firefox je pokojan.

  A FF je vec pokopao IE. ;)
Pa sad baš i ne, a k tome IE ide na bolje (drastično), a FF na gore... 
15 godina
offline
Još brži Chrome

po meni je dobar, ima nekih mušica koje ne volim, ali ga držim na kompu

skupa s firefoxom

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome
asusdvd kaže...

A inače, šta je sad sa onim licencama i pravima Gugla da nam pokrade sve žive i nežive informacije? To su promijenili, pa je Chrome 'normalan' ko i drugi, ili šta?

  I mene ista stvar interesira, koristio ga 5 dana dok nisam saznao o cemu se radi preko dnevnika RTL-a. Od tada koristim Operu, ali Chrome bi definitivno bio tu da nema tu stavku u Licence Agreementu.
16 godina
offline
Još brži Chrome

Ja imam instalirana sva 3 navedena preglednika (FF, IE, Ch) a koristim najviše Firefox jer mi je nekako prirastao srcu kroz godine korištenja.

Ne znam jesu li i u kojoj mjeri mjenjali onaj Chrome-ov zloglasni UserLicenceAgreement..

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Još brži Chrome

Koja je zadnja verzija Chromea? Ja kada idem na "O proizvodu Google Chrome", dolje mi pise "Ažuriranje poslužitelja nije dostupno (broj pogreške: 3)". Kaj to nije za update ili ce mi sam doci ili kaj?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Još brži Chrome
asusdvd kaže...

A inače, šta je sad sa onim licencama i pravima Gugla da nam pokrade sve žive i nežive informacije? To su promijenili, pa je Chrome 'normalan' ko i drugi, ili šta?

 Chrome ima opciju "Incognito mode" - mod u kojem možeš slobodno surfati i nikakve povretne informacije ne šalješ. Može se uključiti tako da prilikom svakog pokretanja Chrome se otvori u Incognito modu, sam sam zaboravio točno kak. Znam da se može otići na opcije shortcuta i tamo u putanju dodati naziv incognoto - treba malo proguglati
15 godina
offline
RE: Još brži Chrome

Probao sam ga i bio zapanjen brzinom. No ipak se drzim Firefox-a, navikao sam se na njega... Chrome koristim na ''torrent kanti'' posto nema neki brzi procesor pa se Chrome vrti bolje od Firefoxa...

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Još brži Chrome

Ja sam koristio FF godinama dok nisam jednom probao Chrome. I od onda onda ga koristio. No onda sam prešao na Win na kojem nije radio.

Sada sam skinuo ovu verziju (bio sam vrlo skeptičan) i napokon radi.

 

Zato sam sad opet na Chromu!

http://www.biohost.info/whmcs/aff.php?aff=070
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Još brži Chrome

imam FF polako se prilagođavam na chrome...brži je pri pokretanju a i inače...jednostavan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Još brži Chrome

samo na NEKIM stranicama je brži

npr. na www.bug.hr i na www.ba.ikariam.com je 4 puta sporiji od FF

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Još brži Chrome

Ja sam na FF vec duze vrijeme i sve radi,iz tog razloga i ne zelim nista novo iskusavati.

 

Jedini problem kod FF je taj porast zauzete memorije,evo sada poslije dva sata s tri taba je doslo do 580 MB,

ali to restart sve rijesi.

 

EDIT: evo skocio na dvije pune zvjezdice s ovim postom :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 18:18 (Kristyans).
15 godina
neaktivan
offline
Još brži Chrome

Firefox sam koristio od verzije 1.0 a Operu sam počeo koristiti kada je postala besplatna. Godinama sam koristio oba paralelno ali sam zbog tromosti Firefoxa ostao isključivo na Operi. Operu najviše volim ali ima nekih mušica (zna se srušit, zablokirat, ponekad se linkovi ne mogu klikati itd.). Možda je vrijeme za promjenu. Vidjet ću kako će se odvijati situacija sa Firefoxom 3.5 ali me više vuče Chrome. Jak je brz i ima intuitivno sučelje. Nije još bogat mogućnostima ali ga smatram browserom budućnosti. Google je gotovo nepogrešiv sa svim svojim uslugama i aplikacijama a Chrome je pravo osvježenje među browserima!

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Još brži Chrome

evo ja sam bas kakvih 2 mj isprobao vecinom "sve" browsere i sada safari nista bolji ni losiji od opere ali peru ga bug kojih ima koliko zelis sta se tice opere jednostavno mi se ne svica sucelje i zna se rusiti isto ko firefox a firefox je opet jos tome i spor ko ie, chore je Bog i batina jednostavno za normalno korisnika koji nije zaluden add-ons s firefox-a toplo ga preporucam

Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome
intel freak kaže...

evo ja sam bas kakvih 2 mj isprobao vecinom "sve" browsere i sada safari nista bolji ni losiji od opere ali peru ga bug kojih ima koliko zelis sta se tice opere jednostavno mi se ne svica sucelje i zna se rusiti isto ko firefox a firefox je opet jos tome i spor ko ie, chore je Bog i batina jednostavno za normalno korisnika koji nije zaluden add-ons s firefox-a toplo ga preporucam

  To se za Safari ne bih slozio... I daj, molim te, koristi interpukciju.
15 godina
online
Još brži Chrome

Evo sad sam baš stavio chrome da vidim kako ide...i mogu reć da je zbilja brz!Ali mi se ne sviđa što nedostatak addonova poput downlaod status bar iz FF i add on za skidanje filmića sa neta,al za normalno surfanje je odličan.Ali jedna stvar mi se ne sviđa:to je što ne briše cookies,cahce i ostale gluposti kad izađem iz chrome ko šta FF može.Testirao sam ovak:

 

Otvorio FF i ucitao jednu stranicu te izašao iz FF-a.Otvorio Ccleaner i imao 22,2KB za maknut.

OtvorioChrome i ucitao istu  stranicu te izašao iz njega.Otvorio Ccleaner i imao 6,9MB za maknut! Nakon dosta surfanja,siguran sam da bi se ta cigra još više povečala i tjera me da stalno koristim ccleaner,dok sad ga radim skoro jednom tjedno,i nemam više od 20-ak MB za maknut...tako da je to još jedan minus za chrome.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome
Stoja kaže...

Evo sad sam baš stavio chrome da vidim kako ide...i mogu reć da je zbilja brz!Ali mi se ne sviđa što nedostatak addonova poput downlaod status bar iz FF i add on za skidanje filmića sa neta,al za normalno surfanje je odličan.Ali jedna stvar mi se ne sviđa:to je što ne briše cookies,cahce i ostale gluposti kad izađem iz chrome ko šta FF može.Testirao sam ovak:

 

Otvorio FF i ucitao jednu stranicu te izašao iz FF-a.Otvorio Ccleaner i imao 22,2KB za maknut.

OtvorioChrome i ucitao istu   stranicu te izašao iz njega.Otvorio Ccleaner i imao 6,9MB za maknut! Nakon dosta surfanja,siguran sam da bi se ta cigra još više povečala i tjera me da stalno koristim ccleaner,dok sad ga radim skoro jednom tjedno,i nemam više od 20-ak MB za maknut...tako da je to još jedan minus za chrome.

Chrome ima za brisanje "Clear browsing data" (možeš izabrati da obriše zadnji dan, tjedan, 4 tjedna ili sve). Ima i "New incognito window" ako želiš da ti ništa ne ostaje na kompjuteru dok surfaš. Ako želiš da se uvijek pokreće u incognito načinu onda uredi shortcut kao na slici.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 21:57 (DragonShit).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome
asusdvd kaže...

Meni taj Chrome bezveze pa bezveze Izlanuo se

A tebi je 13? Razlozi? Prijedlozi? Cinjenice? Bilo sto? hmmmm a tebi je bas bezveze...
naxeem kaže...

U ovoj verziji još mu samo nedostaju pluginovi kao u Firefoxu i Firefox je pokojan.

plagaci dolaze, rade na njima i to ce konacno podici Chrome na razinu na kojo bi trebao biti. Chrome je jednostavan, brz, stabilan i upravo onakav kakav treba biti. AAA+++ 
Pudge kaže...
naxeem kaže...

U ovoj verziji još mu samo nedostaju pluginovi kao u Firefoxu i Firefox je pokojan.

  A FF je vec pokopao IE. ;)
 Nazalost Firefox jos jedino drze plagaci. Toliko je spor i toliko zdere tu memoriju da ga je jednostavno nemoguce ozbiljno koristiti.
Faerdhur kaže...

 

Jel netko mjerio zauzeće memorije s podignutim Chromeom nakon sat - dva od početka korištenja i nekoliko otvorenih tabova?

 

Zanima me, jer sam lijen izmjeriti, a čini mi se da nakon nekog vremena Chrome "guši" sustav više od Firefoxa.

 

 

Chrome je toliko lagan i brz da to nije moguce opisati rijecima. Najbolje ces shvatiti ako ti kazem da se ponasa kao Notepad. Memoriju koristi uredno i vraca ju u prvobitno stanje cim ugasis tab. ima i vlastiti task manager pa je sve moguce vidjeti na jednom mjestu. probaj i neces pozaliti. 
asusdvd kaže...

A inače, šta je sad sa onim licencama i pravima Gugla da nam pokrade sve žive i nežive informacije? To su promijenili, pa je Chrome 'normalan' ko i drugi, ili šta?

Daj si mira sa time, od toga nema nista.  
Dado_ZG78 kaže...

Ja imam instalirana sva 3 navedena preglednika (FF, IE, Ch) a koristim najviše Firefox jer mi je nekako prirastao srcu kroz godine korištenja.

Ne znam jesu li i u kojoj mjeri mjenjali onaj Chrome-ov zloglasni UserLicenceAgreement..

 

EE, IE i Chrome na istoj kanti? hehehe treba ti oduzeti tu kantu za kojom sjedis. si normalan?
 
doxy kaže...

samo na NEKIM stranicama je brži

npr. na www.bug.hr i na www.ba.ikariam.com je 4 puta sporiji od FF

eeeee, odi pa se ljeci. od kud si scupo ta 4 puta. 0.7s ili .02s ? WTF 
Kristyans kaže...

Ja sam na FF vec duze vrijeme i sve radi,iz tog razloga i ne zelim nista novo iskusavati.

 

Jedini problem kod FF je taj porast zauzete memorije,evo sada poslije dva sata s tri taba je doslo do 580 MB,

ali to restart sve rijesi.

 

EDIT: evo skocio na dvije pune zvjezdice s ovim postom :)

hmmm jos jedan pacijent. sigurno si na win 98 jer ne zelis "iskusavati" (koji je ovo izraz) nista novo. osim toga taj jedini problem kod FF sa curenjem memorije i stalnim restartanjem je ustvari vrlo veliki problem kiji ocito nikada nece biti popravljen. nevjerovatno koliko se na neke stvari gleda kroz prste dok se oko nekih sitnica ljudi trgaju do beskraja. LOL
Stoja kaže...

Evo sad sam baš stavio chrome da vidim kako ide...i mogu reć da je zbilja brz!Ali mi se ne sviđa što nedostatak addonova poput downlaod status bar iz FF i add on za skidanje filmića sa neta,al za normalno surfanje je odličan.Ali jedna stvar mi se ne sviđa:to je što ne briše cookies,cahce i ostale gluposti kad izađem iz chrome ko šta FF može.Testirao sam ovak:

 

Otvorio FF i ucitao jednu stranicu te izašao iz FF-a.Otvorio Ccleaner i imao 22,2KB za maknut.

OtvorioChrome i ucitao istu  stranicu te izašao iz njega.Otvorio Ccleaner i imao 6,9MB za maknut! Nakon dosta surfanja,siguran sam da bi se ta cigra još više povečala i tjera me da stalno koristim ccleaner,dok sad ga radim skoro jednom tjedno,i nemam više od 20-ak MB za maknut...tako da je to još jedan minus za chrome.

 tebi je isto potreban ljecnik i dozvola za koristenje kompijutera. a jel te boli to?
Q9550 lapped (450 x 8.5 @ 3.8ghz), Scythe Zipang lapped, 8 gb OCZ DDR2 8000 (900mhz, 1:1), GTX 280 (700, 1250, 1480), Asus P5K-E P35 motherboard, 4 x Seagate 7.200 ( >2TB)
16 godina
offline
Još brži Chrome

Ne koristim Chrome ali to ne znači da ga nikada neću početi koristiti. Naviknut sam na konvencionalne browsere tipa Opere i Firefoxa i neke feature iz njih tako da mi je prelazak na Chrome još dalek. Međutim, pošto vidim da je razvoj Chromea došao do poodmaknule faze, možda je vrijeme da svoj alternativni browser (Firefox) zamijenim nečim poput Chromea.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Još brži Chrome

ja koristim chrome...i samo chrome kao internet preglednik i mogu reci da je odlican.....;)

 

 

posebno me odusevilo prebacivanje tabova(desno ljevo)-(slika dole)

 

i ovo.............aero 100%...;)   (slika dole) - (prebacivanje tabova u novi prozor....povlacenjem taba prema dolje....)

>$#$$$$%&ivan<
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Još brži Chrome

meni je ovaj chrome prezakon,najbolji browser

Ante,Ante...nicht Darinka xD
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još brži Chrome
doxy kaže...

koji si ti trol

nema te mjesec dana i dođeš trolat

 ma tko je trol????
okanite se vise tog FF-----.sta vidite u njemu....;)
>$#$$$$%&ivan<
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Još brži Chrome
ivan_1995 kaže...
doxy kaže...

koji si ti trol

nema te mjesec dana i dođeš trolat

 ma tko je trol????
okanite se vise tog FF-----.sta vidite u njemu....;)
 vtec_emac
daj mu vidi poruku preko 2 monitora
šta se pjeniš kog vraga
www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 23:14 (doxy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice