Ima još nade za HGspot?

poruka: 29
|
čitano: 5.392
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ima još nade za HGspot?".
15 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Običan PR stunt..

 

A Prpić se zaletio izjavama pa su mu rekli da mu više neće isplaćivati plaću vrlo vjeroajtno... Pa promjenio ploču...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Predlažem da iduća online anketa bude:

Da li vam je stalo do budućnosti HgSpota, te da li vas zanimaju vijesti o raspletu situacije?

Predloženi odgovori su:

-Da, jako.

-Da, umjereno.

-Ne baš.

-Uopće me nije briga.

 

 
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Slične teme već postoje, pa bi bilo zgodno napraviti ovo što je kolega rekao, možda nekakvo glasanje, anketu što forumska populacija misli kako će stvar završiti.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Da li vam je stalo do budućnosti HgSpota, te da li vas zanimaju vijesti o raspletu situacije?

14 Da, jako
17 Da
25 Ne baš
91 Ne, uopće
3.200 postova___________________Početnik u Minecraftu :)
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Ima još nade za HGspot?

ofc da mi je stalo, pa kako ću drugačije osvojiti nagradu na njihovm natjecanju u slaganju konfi{#}

 

{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Ima još nade za HGspot?

stečaj samo u hrvatskoj znači postupak zatvaranja kompanije. stečaj je postupak obnavljanja i refinanciranja kompanije u dugovima, tj. pokušaj da se to napravi prije nego se proglasi bankrot.

 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Malo je teško za povjerovati da se vjerovnici bore za udjele. Udjele u čemu? Dugovima? Pa ni nekretnine koje imaju ne vrijede toliko da bi pokrile dugove. To je kao da ti dužnik da stan u zgradi koja se nalazi na klizištu.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
Bleb22 kaže...

Predlažem da iduća online anketa bude:

Da li vam je stalo do budućnosti HgSpota, te da li vas zanimaju vijesti o raspletu situacije?

Predloženi odgovori su:

-Da, jako.

-Da, umjereno.

-Ne baš.

-Uopće me nije briga.

 

Što se tiče interesa za ovakve vijesti odgovor već imaš - na ovoj slici ga možeš vidjeti (kao i na svakoj našoj stranici s vijestima).

...
14 godina
odjavljen
offline
Ima još nade za HGspot?

Jedino mi je žao ljudi kaj će popušiti posao... 

 

Svih tih direktorčića, $eronja kao Prpić koji su najpametniji i uber bahati mi nije nimalo žao, štoviše, drago mi je.

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

U svakom slučaju briljantna ova ideja da se "dugovi pretvaraju u equity". Uvališ nekom gubitaša, i to mu prodaš za njegove novce koje si mu trebao vratiti. {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ima još nade za HGspot?

.

HGspot HGspot
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Naime, već godinu i pol traju pregovori između Uprave HGspota i vjerovnika u kojima smo nastojali riješiti financijsku situaciju tvrtke, na način da se potraživanja vjerovnika pretvore u equity.

 

 

strahota, dobro da su im vjerovnici malo veći igrači jer bi ovo onda bila tipična hrvatska priča poput kamenskog i brojnih drugih

 

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
Mila kura si planina kaže...

U svakom slučaju briljantna ova ideja da se "dugovi pretvaraju u equity". Uvališ nekom gubitaša, i to mu prodaš za njegove novce koje si mu trebao vratiti. {#}

Ovo me jako podsjeca na dr. Ivu i "privatizaciju" NK Jajduk.

16 godina
online
Ima još nade za HGspot?

HG Spot je ko officer John McClane xD

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ima još nade za HGspot?

Dal je netko upućen koliko bi ovi pregovori mogli trajati i ak završe uspješno kad bi se otvorili dućani? Naime, htio bi zamijeniti jednu matičnu, koju sam kupio u Utrinama dva dana prije početka ove "inventure", za jednu drugu nesto skuplju ploču. Uz nadoplatu naravno. 

Koliki je onaj rok za zamjenu kupljenih ali neotvorenih i nekorištenih proizvoda? Tri dana? Sedam dana?

 

Drži se Prpa! Ne daj dušmanima da vas ugase. Barem ne dok ne obavim tu zamjenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
mislim da je 8 dana...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Čujem da su zaposlenike poslali na neplaćeni godišnji odmor u trajanju od 2 mjeseca. To mi liči na stečajni postupak.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
t00mob kaže...

...

Koliki je onaj rok za zamjenu kupljenih ali neotvorenih i nekorištenih proizvoda? Tri dana? Sedam dana?

...

Po zakonu, robu moraju zamijeniti u roku od 8 dana samo ako je kupljena "na daljinu" (web shop, telefonska narudžba itd.).  Ako si je kupio u dućanu, ne moraju ti je zamijeniti makar bila neotvorena.

U praksi, prodavači mijenjaju sve ako je neotvoreno, osobito ako još nadoplatiš za skuplje.

16 godina
neaktivan
offline
Ima još nade za HGspot?

Na natječaju za novi reklamni slogan Hgšrota pobijedio je - "iz šupljega u prazno"

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
RaNzO kaže...

stečaj samo u hrvatskoj znači postupak zatvaranja kompanije. stečaj je postupak obnavljanja i refinanciranja kompanije u dugovima, tj. pokušaj da se to napravi prije nego se proglasi bankrot.

upravo bash i jedino to

najzdravija ekonomska sredina u americi je rekorder po stecajevima

stecaj je zdrav jer se rijeshish bolesnog tkiva

ako ima mjesta na trzishtu za ono s cime se firma bavi,vec ce netko drugi uletit u tu prazninu i uposlit taj isti broj ljudi

ako nema mjesta na trzishtu,onda je bolje da radnici odmah pocnu traziti drugi posao nego da ne primaju placu mjesecima u nadi da ce se desiti cudo,a to je josh gore

rade za gazdu koji to ipak proda,ali ne dobiju nit kinte vec gazde ukradu i tu josh lovu

13 godina
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
Aron kaže...
t00mob kaže...

...

Koliki je onaj rok za zamjenu kupljenih ali neotvorenih i nekorištenih proizvoda? Tri dana? Sedam dana?

...

Po zakonu, robu moraju zamijeniti u roku od 8 dana samo ako je kupljena "na daljinu" (web shop, telefonska narudžba itd.).  Ako si je kupio u dućanu, ne moraju ti je zamijeniti makar bila neotvorena.

U praksi, prodavači mijenjaju sve ako je neotvoreno, osobito ako još nadoplatiš za skuplje.

 Hvala za informaciju. Nadam se samo da se ovi dani inventure nece brojati pod tih 8 dana ;-)

 

Ma, kolike sam je srece, ak se ducani i otvore, ta maticna za koju namjeravam nadoplatit, ili vise nece ni bit tamo ili ce joj cijena skocit toliko da mi zamjena postane neisplativa.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
nebuloZZa kaže...
RaNzO kaže...

stečaj samo u hrvatskoj znači postupak zatvaranja kompanije. stečaj je postupak obnavljanja i refinanciranja kompanije u dugovima, tj. pokušaj da se to napravi prije nego se proglasi bankrot.

...nego da ne primaju placu mjesecima u nadi da ce se desiti cudo,a to je josh gore

rade za gazdu koji to ipak proda,ali ne dobiju nit kinte vec gazde ukradu i tu josh lovu

Kod nas su upravo te dvije solucije najizglednije...

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
nebuloZZa kaže...

upravo bash i jedino to

najzdravija ekonomska sredina u americi je rekorder po stecajevima

stecaj je zdrav jer se rijeshish bolesnog tkiva

ako ima mjesta na trzishtu za ono s cime se firma bavi,vec ce netko drugi uletit u tu prazninu i uposlit taj isti broj ljudi

ako nema mjesta na trzishtu,onda je bolje da radnici odmah pocnu traziti drugi posao nego da ne primaju placu mjesecima u nadi da ce se desiti cudo,a to je josh gore

rade za gazdu koji to ipak proda,ali ne dobiju nit kinte vec gazde ukradu i tu josh lovu

  Najzdravija???

 

Ha???

 

U kojem to svijetu... vidi se da ti je nick ispravan...

 

 

HGSpot nema sanse da se izvuce bez dodatnih kredita... a mislim ni da ZABA vise nije luda davati kredite kada se tolike kamate duguju...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
Aron kaže...
t00mob kaže...

...

Koliki je onaj rok za zamjenu kupljenih ali neotvorenih i nekorištenih proizvoda? Tri dana? Sedam dana?

...

Po zakonu, robu moraju zamijeniti u roku od 8 dana samo ako je kupljena "na daljinu" (web shop, telefonska narudžba itd.).  Ako si je kupio u dućanu, ne moraju ti je zamijeniti makar bila neotvorena.

U praksi, prodavači mijenjaju sve ako je neotvoreno, osobito ako još nadoplatiš za skuplje.

link?

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
EnlightenedPhoenix kaže...
nebuloZZa kaže...

upravo bash i jedino to

najzdravija ekonomska sredina u americi je rekorder po stecajevima

stecaj je zdrav jer se rijeshish bolesnog tkiva

ako ima mjesta na trzishtu za ono s cime se firma bavi,vec ce netko drugi uletit u tu prazninu i uposlit taj isti broj ljudi

ako nema mjesta na trzishtu,onda je bolje da radnici odmah pocnu traziti drugi posao nego da ne primaju placu mjesecima u nadi da ce se desiti cudo,a to je josh gore

rade za gazdu koji to ipak proda,ali ne dobiju nit kinte vec gazde ukradu i tu josh lovu

  Najzdravija???

 

Ha???

 

U kojem to svijetu... vidi se da ti je nick ispravan...

 

 

HGSpot nema sanse da se izvuce bez dodatnih kredita... a mislim ni da ZABA vise nije luda davati kredite kada se tolike kamate duguju...

da ti ponovim ono shto se u textu spominje "najzdravija ekonomska sredina u americi"

pretpostavljam da si ekonomist,pa ti nisu sve implikacije jasne,i cijela slika

13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ima još nade za HGspot?
znaci da je stecaj neminovan...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
14 godina
offline
Ima još nade za HGspot?

Stecaj je neminovan ako su vjerovnici izvrsili naplate zaduznica, kao sto se cuje.

A Microline im je zapravo svojim potezom napravio uslugu.

No to ne znaci da ce HG prestati postojati... samo ce postati DD u stecaju i dobiti stecajnog upravitelja koji ce vjerovatno nastaviti s poslovanjem... sjetite se Peveca.

Samo sto je najzalosnije, kad prođe određeno vrijeme (par godina) i firma se stabilizira, vraća se u ruke prvotnom vlasniku... koji moze opet po starom.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice