Jučer u Londonu, danas u Bugu

poruka: 32
|
čitano: 4.616
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jučer u Londonu, danas u Bugu".
15 godina
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Da, cijena će sigurno biti prava sitnica. 

U tarifi 3000 na 10 godina ugovor i još 500kn mjesečno + troškovi poziva, poruka, interneta...

 

I to sve da bi nakon godinu-godinu i pol komplet prekinuli podršku i prestali izdavati nadogradnje.

Volim HTC, svi mobiteli su mi njihovi ali to što rade...jasno, nisu jedini, nije Samsung i Apple ništa bolji.

 

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
 
6 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
Vrlo lijep, ali nedovoljno dobar.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Svi unaprijede barem nesto u vezi kamere, a oni unazadili ionako bezveznu kameru.

 
5 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Je li se stvarno baš nikako ne mogu snimati 3D slike sa stražnjim kamerama, ili postoji neka third-party aplikacija koja to omogućava?

 

Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Trkeljate u vezi kamere, kamera nije ništa lošija od recimo one u S4, marginalne razlike.To što je na One 4 mega pixela, a na konkurenciji 8 ili 12 ili 20 - ne znači puno po pitanju kvalitete slike, inače bi većina digitalnih fotoaparata bila inferiorna nasprem Z2 recimo.Najbolji mobitel na tržištu po pitanju dizajna,zvuka i premium osjećaja u ruci.

Moj PC  
3 16 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

sta je premijum?

 

Ovako premijum su mobiteli radjeni od titana,karbona itd.

 

a ne nikako od aluminijuma ili plastike.

 

jedan tablet od 7 incha od aluminijuma sa specifikacijama od iphone5 u konzumu mozete naci od 500 do 1000 kn.

 

a od tih dimenzija utresenog materijala to jest aluminija napravite 5 iphonea.

 

pa sad vi recite da je aluminijum premijum.

 

pozdrav

 
2 15 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
stevoevo kaže...

Ok, što se tiče troška kod proizvodnje, HTC-ov je vjerojatno najveći tj. najmanje zarade po komadu. A što je sa tehničkom podrškom, redovnim ažuriranjima, koliko tko tu ulaže? Iako nije HTC jedini tu slab, praktički svi sa androidom su tu podjednako loši.

Moj PC  
3 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
 

 

zakljucak;apple vas pljacka ko malu djecu he he he he mislim i ostali ali apple najviše djeco probudote se postanite muskarci i razmisljajte kad kupujete nešto a ne da drugi razmiljaju umjeso vas klonci.

 

Pozdrav i bez ljutnje sve je napisano i obrazlozeno zdravim razumom i logicno.

 

 

 

i da M8 kosta 200 eura ne bih ga kupio, vec bi i dalje uzeo iphone. Zasto? zato sto meni najbolje odgovora i mogu si ga priustit. i da, nakon kupnje imam sto jesti. (to ne bih uopce pisao, ali vecina forumasa misli kad nekolicina kupi novi iphone da kasnije nema sto jesti) Pozz :))

 
5 14 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu

Jučer na svim važnijim sajtovima! :) (Moramo vas Bugovci malo zezat nemojte odmah žute potezat) {#}

16 godina
neaktivan
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Mislim da sve ove Android fanboye ili iPhone, WP hejtere čeka jedan šok kad odrastu malo. Šok je - nikome nije stalo.

Te rasprave što dobiješ za koju cijenu su besmislene. Apple naplaćuje brand, kao i Nike, Mercedes i Armani.

Ekipa iz Applea to zna, i ljudi koji kupuju Apple proizvode to znaju. Apple također nudi lijep, kvalitetan, fino osmišljen ekosustav.

Android s druge strane nudi raznovrsnost, potpunu kontrolu nad uređajem, jeftiniju cijenu, veće ekrane itd...

Osnovna stvar za shvatiti ovdije je da svatko uzima ono što želi i što voli. A ovi što misle da će "urazumiti" iPhone kupce ili "osvjestiti" WP ekipu - neće!

Većina ljudi je jako dobro svjesna što i zašto kupuju. Poslovnjaci koje boli briga za Linux kernel i rootanje i ne znam što sve ne i koji zarađuju 20k+ mjesečno

uzet će si što god žele i što im se najviše sviđa na prvi pogled. Često je to iPhone - i što je tu loše?

Ista rasprava kao i Windows i OSX. Svaki ima svoje prednosti i mane i nema tu "logičnog" argumenta. Da je iPhone loš, nebi se prodavao u tolikim količinama.

Moj PC  
15 3 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

dobro pitanje neko  kaze podrska?Pa sta stvarno mislis   da podrska kosta tih para?

ionako svi azuriraju svoje premijum smartphone na noviju inacicu softvera neko ranije neko kasnije.

Odnosno koliko znam neki koji kupe iphone ili neki premijum  android imaju novu nadogradnju ali je ne azuriraju jednostavno neznaju ili ne zele.

A ionako ljudi kupuju koliko znam svaku godinu premijum smartphone kako neki android tako i iphone.

 

Tako da to ne pije vodu sa podrskom normalno da android od 1000 kn   ne dobije nadogradnju ali radi dobro i sa istom koja je na njemu ako je cisti android.

 

a znam ljude koji ios nova inacica ne radi dobro na iphoneu 4,4s tako da korporacijama je u cilju da ti prodaju novi mobitel a ne da ga koristis par godina?

 

pozdrav

 

 

 

 

 

 
0 8 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
Quiem kaže...

Jučer na svim važnijim sajtovima! :) (Moramo vas Bugovci malo zezat nemojte odmah žute potezat) {#}

 

Ili trolaš ili si pao s Marsa... Jučer na svim važnijim sajtovima, ali prekjučer na bug.hr: http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-htc-one-m8/131456.aspx
drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

btw mobitel je duzi, tezi i ima manji ekran od s5...

 

 
2 6 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

LOL, koja tema - skori svi dobili TD...

Freak Show Inc.
 
7 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
stevoevo kaže...

Ajmo ovako;

svi vi koji kazete da je skup.

svi vi koji kazete da ne valja kamera.

svi vi koji kazete da ne vrijedi tih para.

.

.

.

 

zakljucak;apple vas pljacka ko malu djecu he he he he mislim i ostali ali apple najviše djeco probudote se postanite muskarci i razmisljajte kad kupujete nešto a ne da drugi razmiljaju umjeso vas klonci.

 

Pozdrav i bez ljutnje sve je napisano i obrazlozeno zdravim razumom i logicno.

 

 

 

hmm, moram priznati jako razumno i logično

Ajd molim te napravi takvu analizu za (npr.) Audi A6 i mercedes cl-clas koji je iskoristio više gvožđurije u procesu proizvodnje, koji ima više neon svjetiljki itd. pa da znam koji je bolji kada jednog dana budem kupovao

 
4 4 hvala 0
16 godina
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Thumbs down, hell yeah!  {#}  {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

stevo....

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

a sutra? {#}

Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Sve neki hejteri u ovoj temi, likovi koji očekuju 4k od mobitela, kućište od dijelova jet-ova i dslr umjesto kamere, a ni s time ne bi bili zadovoljni...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
4 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
EZY-E kaže...

Sve neki hejteri u ovoj temi, likovi koji očekuju 4k od mobitela, kućište od dijelova jet-ova i dslr umjesto kamere, a ni s time ne bi bili zadovoljni...

Pa da, zato jer nismo ovčice ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 15:17 (lllnuclearlll).
10 godina
protjeran
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

iphone jedino ima dobar touch ali ne najbolji takoder ruzan je mobitel do boli,isto tako samsung s3/s4,htc one je lijep,lg g2 je lijep,ne razumijem kaj serete oko kamere,meni na s2 je kamera odlicna za nabrzaka uslikati nesto,velicina mi pase moooooooozda bi htio 4,7 ali moooozda,velicina imate puno pa si birajte ono kaj vam pase,imate android ios wp bb chrome os itd imate puno stvari na izboru,dok ja najvise mrzim iphone jer fkt ljudi koje poznajem i koji imaju iphone im je iq 12 i zato jer je preruzan mobitel.

HOW ABOUT NO
 
1 12 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
EZY-E kaže...

Sve neki hejteri u ovoj temi, likovi koji očekuju 4k od mobitela, kućište od dijelova jet-ova i dslr umjesto kamere, a ni s time ne bi bili zadovoljni...

A kad već daješ hrpu novaca na mob onda gledaš da dobiješ više za svoje novce i sitnice odnose prevagu.

10 godina
protjeran
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

kaze jedan portal da u Hrvatskoj je zastupljen vise ios nego android vise se prodaje.

 

Sad znam zasto nam je situacija bajna u ljepoj nasoj Hrvatskoj?Dok je ovcica politicari trljaju ruke he he he he

 

 

 
0 8 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Td jer su se uvrijedili iphone korisnici. Cijena svih smartphone-a je previsoka. Ali iphone je i dalje top 3 najruznijih mobitela na trzistu.

HOW ABOUT NO
 
1 10 hvala 0
15 godina
offline
Jučer u Londonu, danas u Bugu

Bla Bla Bla.. kakva novina, sve već viđeno, nisam morao članak ni pročitati do kraja da pogodim specifikacije, a pročitah ga i nigdje specifikacija. Pa otiđoh na gsm arenu i pogodih 90% mogućnosti. Snapdragon 801, 2GB RAM-a i 4.4.2 KitKat i 5" FullHD display, da sam mogao u kladionici kladiti se na ovo odmah bi otišao. Isto pakovanje ili drugi celofan.

 

Hm... nema mogućnost zamjesnke baterije (nema ni Z2) dobro ili loše?

Nema mogućnost 4K snimanja (ima i Z2 i S5) dobro ili loše?

Nije vodootporan, dobro ili loše?

Ima finu završnicu i lijepe boje (ima i iPhone), dobro ili loše?

I na kraju dvostruki zvučnici sprijeda, pa da mi ga je naći još tko sluša na ovome muziku.

 

Očekivano ništa spektakularno.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
stevoevo kaže...

Ajmo ovako;

 

* * * 

 

A svi mobiteli se ionako rade u Chini.

 

* * *

 

 

 

Ajmo ovako, uspredbe su ti ovake: Audi ima rezerval od 60 Litara, Mercedes od 80 Litara. Niti blage veze imaš o motorima niti o ARM arhitekturi i softveru koji ga pogoni, miješaš kruške i jabuke.

Svi mobiteli se rade u Kini. Pogrešno. Jedan je još uvijek Made In Japan, pogodi koji?

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
Envy kaže...

Bla Bla Bla.. kakva novina, sve već viđeno, nisam morao članak ni pročitati do kraja da pogodim specifikacije, a pročitah ga i nigdje specifikacija.

Još jednom, specifikacije smo objavili odavno (prekjučer) kada je telefon predstavljen i kada smo ga isprobali:

 

http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-htc-one-m8/131456.aspx

 

 

drpetric
15 godina
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
Envy kaže...

Bla Bla Bla.. kakva novina, sve već viđeno, nisam morao članak ni pročitati do kraja da pogodim specifikacije, a pročitah ga i nigdje specifikacija. Pa otiđoh na gsm arenu i pogodih 90% mogućnosti. Snapdragon 801, 2GB RAM-a i 4.4.2 KitKat i 5" FullHD display, da sam mogao u kladionici kladiti se na ovo odmah bi otišao. Isto pakovanje ili drugi celofan.

 

Hm... nema mogućnost zamjesnke baterije (nema ni Z2) dobro ili loše?

Nema mogućnost 4K snimanja (ima i Z2 i S5) dobro ili loše?

Nije vodootporan, dobro ili loše?

Ima finu završnicu i lijepe boje (ima i iPhone), dobro ili loše?

I na kraju dvostruki zvučnici sprijeda, pa da mi ga je naći još tko sluša na ovome muziku.

 

Očekivano ništa spektakularno.

1. Nema zamjenske baterije. Nekome plus nekome minus.

2. 4K snimanje? Čemu ? Zauzima previše mjesta a i nemam gdje gledat. 

3. Nije vodootporan? Siguran? 

All New HTC One (M8) Water Test - Water Resistant?:

4. Lijepe boje? Meni ne, ja bi bijelu ili crnu. Ali ipak ću kupit srebrni.

5. Tko sluša? Ja

 

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
drpetric kaže...
Ili trolaš ili si pao s Marsa... Jučer na svim važnijim sajtovima, ali prekjučer na bug.hr: http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-htc-one-m8/131456.aspx

 

drpetriću moj smisao za humor vas je očito zaobišao. Nema potrbe za ljutnjom! ;)

15 godina
offline
Re: Jučer u Londonu, danas u Bugu
drpetric kaže...
Envy kaže...

Bla Bla Bla.. kakva novina, sve već viđeno, nisam morao članak ni pročitati do kraja da pogodim specifikacije, a pročitah ga i nigdje specifikacija.

Još jednom, specifikacije smo objavili odavno (prekjučer) kada je telefon predstavljen i kada smo ga isprobali:

 

http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-htc-one-m8/131456.aspx

 

 

Ovo je komentar, na ovu vijest, nisam bio par dana na Bugu (dobra stvar jer vas poslije par dana dočeka pregršt informacija) tako da nisam vidio. Da sam vidio, isto bi rako možda malo u drugom tonu.

Genelarno jedna grupa mobitela se pretvaraju u Snapdragon 800 + 2 GB RAM + Android 4.4.2, ostalo manje više stvar ukusa.. Dizajn, materijal i način obrade istoga za mene je sada jedini faktor na pitanje Koji Flagship odabrati.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice