Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj pravi

poruka: 11
|
čitano: 1.253
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj pravi".
15 godina
offline
Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj pravi

kome trebaju neprijatelji, kad ima prijatelje na fejsbuku?!. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj pravi

Jao :( Kako ću kući svojima naoči, ako doznaju da je sva ta moja fejsbuk slava bila šarena laž. Pa mi večeri provodimo u čitanju zadivljujućih fraza u moju slavu na zadnji postani smiješni linkić mace s božićnom kapicom, brojimo lajkove na poruke kojima sam popratio pojedine vijesti u novinama sa fejsbuk komentarima, i kako sam pobijedio (po lajkovima naravno, tako se to broji) u flejmanju sa srpskim navijačima u posljednjoj rukometnoj utakmici, a sad ovo... dakle ti ljudi mene uopće ne doživljavaju za prijatelja? Zar baš nitko od 5324 sadašnja prijatelja se nije iskreno nasmijao mojoj zadnjoj šali kopiranoj sa 9gaga, iako je lajkao i pisao LOL ROTFL hihihihi?

Ma znate što. Nemre to bit.
Pa Moj, ručno prekodirani gif zbunjenog travolte na zauzetom mjestu u rukometnoj dvorani postao je viral, i do dana današnjeg napunio preko 28 TISUĆA lajkova. Ako to nije dostignuće za desetljetna prepričavanja potomcima, onda neznam što jest. Odbijam prihvatiti ovo istraživanje kao relevantno.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 19:32 (overhaul).
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p

I za to je trebalo raditi istraživanje? 

Pa normalno da ne povećava broj prijatelja. Ako ćemo realno na Fb dodajemo i susjede, poznanike iz sela/ulice, rodbinu koju ne možemo smisliti al eto da se ne naljute... To što ih netko ima na Fb zato da bi mogli razmijeniti dvije riječi u 2 mjeseca ili da doznaju zašto ovaj tjedan nije bilo odvoza smeća ne čini ih pravim prijateljima. 

Moguće je da na Fb-u obnovimo prijateljstvo koje je davno zamrlo ili upoznamo nekoga tko će nam postati pravi prijatelj ali to neće povećati postotak prijatelja.

Facebook je odavno postao kao trg u malom gradu- svi su gore, svi se znaju ali rijetko tko je blisko povezan.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p
ddarknessfairyy kaže...
ili upoznamo nekoga tko će nam postati pravi prijatelj ali to neće povećati postotak prijatelja.

 Ovo je u kontradikciji, koliko mene služi logika ili nije?

15 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p
Petar kaže...
ddarknessfairyy kaže...
ili upoznamo nekoga tko će nam postati pravi prijatelj ali to neće povećati postotak prijatelja.

 Ovo je u kontradikciji, koliko mene služi logika ili nije?

 Nije. 

16 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p

Sorry, ali je.

10 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p
Petar kaže...

 Ovo je u kontradikciji, koliko mene služi logika ili nije?

 Govorim globalno gledano na postotku svih korisnika. Ja upoznam jednog i imam 5, ti imaš 3 i nemaš novih opet smo na 4.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p

Govorio lokalno ili globalno ili bilo kako, postotak pravih prijatelja će se svakako povećati ako netko na fejsu upozna jednog pravog prijatelja.

10 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p

Ok ako hoćeš cjepidlačiti hoće, ali na kojoj decimali? Petoj, šestoj? U konačnici se postotak zaokružen na dvije decimale neće promijeniti. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
offline
Re: Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj p

Znači, ustanovili smo da je ona tvoja rečenica ipak u kontradikciji. Sad odi objasni to rjakopecu. Nadam se da nije programer ili matematičar po zanimanju.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 22:17 (Petar).
11 godina
odjavljen
offline
Kakvo iznenađenje: Facebook ne povećava broj pravi

HAHAHA ja kad sam dosegao maksimalan broj prijatelja u životnom vijeku fb-a od stopedesetstotina, uspaničio sam se i obrisao profil.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice