Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera

poruka: 6
|
čitano: 1.387
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera".
14 godina
online
Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera

Puca balončić :)

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera

Vidio strasne prosvjede hrvatskih taxista pa od straha dao otkaz.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera

Sasvim normalno. Jedno je vodit startup kompaniju (najvažnije su ideje i spremnost na rizik), a drugo veliku multinacionalnu kompaniju (pravilno investiranje i organizacijski red).

 

Trebao je to sam učinit (kao Page i Brin), ali kad već nije ima ko će.

 

Ali tko zna, možda se ponovi slučaj Stivea Jobsa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 13:19 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera

Bolje bi bilo da ste spomenuli najavljenu opciju "tips" iliti po Hrvaški "bakšiš".

 

IMO ovo je najgora stvar koju Uber može uvesti - ne žele platiti vozače dovoljno te sada prebacuju taj teret na putnike. Situacija postaje osobito zanimljiva kada se uzmu u obzir i ocjenjivanja. Uvijek sam bio za čistu računicu, a ne prikrivene troškove Taj običaj treba zakonom zabraniti i natjerati poslodavce da pošteno plačaju svoje zaposlenike.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera
kerum kaže...

Bolje bi bilo da ste spomenuli najavljenu opciju "tips" iliti po Hrvaški "bakšiš".

 

IMO ovo je najgora stvar koju Uber može uvesti - ne žele platiti vozače dovoljno te sada prebacuju taj teret na putnike. Situacija postaje osobito zanimljiva kada se uzmu u obzir i ocjenjivanja. Uvijek sam bio za čistu računicu, a ne prikrivene troškove Taj običaj treba zakonom zabraniti i natjerati poslodavce da pošteno plačaju svoje zaposlenike.

Uber je jako dobar izrabljivač koji svoj neproporcionalan profit opravdava "novom uslugom".

Napojnica je vani standardna stvar, kao i kod nas (samo ne toliko popularna). Vozač nije zaposlenik Ubera.

12 godina
neaktivan
offline
Kalanick dao ostavku na mjesto direktora Ubera

Da bih svu ovu ''muku'' izbjegao, ja mnogo hodam i ako bas moram, koristim sredstva javnog prevozenja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice