Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ubera

poruka: 12
|
čitano: 1.789
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ubera".
12 godina
offline
Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ubera

Kisobranari se koprcaju :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ubera

Procitah vozaci limuna pa mi nije bilo jasno haha

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ubera

Zašto bug izvještava o svakoj sitnici vezanoj uz ovaj Uber? 

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ubera

Bune se oni koji pružaju preskupe i loše usluge vožnje. Tako mi je svejedno hoću li taksi pozvati telefonom ili aplikacijom na mobitelu, bitno mi je da se auto ne raspada, da je čist i da ne smrdi i da je riječ o licenciranom taksiju. Mnogi ne mogu zadovoljiti te kriterije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 13:56 (BudalastoStvorenje).
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ube
BudalastoStvorenje kaže...

Bune se oni koji pružaju preskupe i loše usluge vožnje. Tako mi je svejedno hoću li taksi pozvati telefonom ili aplikacijom na mobitelu, bitno mi je da se auto ne raspada, da je čist i da ne smrdi i da je riječ o licenciranom taksiju. Mnogi ne mogu zadovoljiti te kriterije.

 Dođi u BiH pa ćeš vidjeti kako je kad sjedneš u taksi, a taksist zapali osamstotu cigaru tog dana.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
16 godina
offline
Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ubera

Kao i često kada dođe nešto novo, i za kupca bolje i povoljnije, stari grebatori koji su do tada spavali i ubirali vrhnje počnu kenjkati i prijetiti se... Otprilike se svodi na ovo

 

http://www.reactiongifs.com/r/strtldwk.gif

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 14:27 (Solo761).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ube
Solo761 kaže...

Kao i često kada dođe nešto novo, i za kupca bolje i povoljnije, stari grebatori koji su do tada spavali i ubirali vrhnje počnu kenjkati i prijetiti se... Otprilike se svodi na ovo

 

http://www.reactiongifs.com/r/strtldwk.gif

Što je normalno u svakom poslu kad dodje konkurencija.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ube
Onjegin kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

Bune se oni koji pružaju preskupe i loše usluge vožnje. Tako mi je svejedno hoću li taksi pozvati telefonom ili aplikacijom na mobitelu, bitno mi je da se auto ne raspada, da je čist i da ne smrdi i da je riječ o licenciranom taksiju. Mnogi ne mogu zadovoljiti te kriterije.

 Dođi u BiH pa ćeš vidjeti kako je kad sjedneš u taksi, a taksist zapali osamstotu cigaru tog dana.

 Vozio sam se taksijem u Sarajevu puno puta i nikada ali baš nikada nisam imao neugodno iskustvo niti je taksi smrdio. Auti nisu bili novi, ali niti netražim auto koji je maloprije izašao iz tvornice, već da je u dobrom stanju. NEKI taksiji koji voze po Zagrebu su za otpad, a voze ih čudni tipovi koji se uspiju ugurati na stajalište taksija.

 

Da ne duljim:

http://www.jutarnji.hr/ilegalni-taksistim-haraju-zagrebom-dozvole-za-3000-kuna-kupuju-preko-oglasnika-/1293546/

 

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ilegalni-taksisti-na-ulicama-vikendom-po-visoj-cijeni-945060

 

http://www.24sata.hr/potrosac/oprez-hrvatska-puna-laznih-taksista-koji-nabijaju-cijene-369645

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ube
Ako jedna strana mora poslovati po pravilima a druga može slobodno bez nameta onda stvarno ne znam tko tu ne vidi osnovu za tužbu. Nema to veze sa zabranom konkurencije već sa zdravim razumom. A ne vrti se cijeli svijet uvijek oko "mene i moje koristi".
12 godina
offline
Re: Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ube
rex251 kaže...
Ako jedna strana mora poslovati po pravilima a druga može slobodno bez nameta onda stvarno ne znam tko tu ne vidi osnovu za tužbu. Nema to veze sa zabranom konkurencije već sa zdravim razumom. A ne vrti se cijeli svijet uvijek oko "mene i moje koristi".

 Problem je sto bi se svijet trebao vrtiti oko koristi za potrosaca, a jeftinija voznja putem ubera je svakako korist za nas potrosace. I sve treba biti podredjeno tome da se kad stigne tehnoloski napredak, pravila to poprate, bez obzira na posljedice za ostatke starih, neefikasnih vremena. Nekad si imao taksi sluzbe jer je netko trebao garantirati za minimalne standarde. Obicno neki birokrat koji zapravo pojma o nicemu nema. S uberom i recenzijama, garantiraju ti sami korisnici, koji najbolje znaju. Al premrezeni i podmazani politicari ce sve napraviti da zadrze postojece stanje, koje zapravo rasipa korisnicki novac.

11 godina
offline
Re: Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ube
F10EXX kaže...
rex251 kaže...
Ako jedna strana mora poslovati po pravilima a druga može slobodno bez nameta onda stvarno ne znam tko tu ne vidi osnovu za tužbu. Nema to veze sa zabranom konkurencije već sa zdravim razumom. A ne vrti se cijeli svijet uvijek oko "mene i moje koristi".

 Problem je sto bi se svijet trebao vrtiti oko koristi za potrosaca, a jeftinija voznja putem ubera je svakako korist za nas potrosace. I sve treba biti podredjeno tome da se kad stigne tehnoloski napredak, pravila to poprate, bez obzira na posljedice za ostatke starih, neefikasnih vremena. Nekad si imao taksi sluzbe jer je netko trebao garantirati za minimalne standarde. Obicno neki birokrat koji zapravo pojma o nicemu nema. S uberom i recenzijama, garantiraju ti sami korisnici, koji najbolje znaju. Al premrezeni i podmazani politicari ce sve napraviti da zadrze postojece stanje, koje zapravo rasipa korisnicki novac.

 korist potrošača nije samo niža cijena, nego i kvaliteta usluge, sigurnost i štošta drugo

ako su pravila zastarjela, treba ih mijenjati i prilagoditi vremenu, no ne možeš imati na tržištu one koji su obavezani zakonima i druge koji nisu obavezani ničim

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2015 9:06 (picajzla0707).
14 godina
offline
Re: Kanadski taksisti i vozači limuzina protiv Ube
picajzla0707 kaže...

 korist potrošača nije samo niža cijena, nego i kvaliteta usluge, sigurnost i štošta drugo

ako su pravila zastarjela, treba ih mijenjati i prilagoditi vremenu, no ne možeš imati na tržištu one koji su obavezani zakonima i druge koji nisu obavezani ničim

 Problem je što se pravila zaobilaze. Srećom taksi usluga se nešto popravila, ali imao sam nekad davno susjeda taksista koji je dva puta bio u zatvoru zbog krvnog delikta ali je i dalje uredno taksirao. Osim toga puno puta sam se vozio u taksiju koji se raspada, kojem ovjes lupa, kojem gore sve check lampice na dashboardu, koji je iznutra smrdio po cigaretama, gdje je pepeo bio rasut oko vozačeve pepeljare, a kod nekih je i vozačko umijeće zabrinjavajuće. Da ne bude zabune takvi taksiji i taksisti su možda 1/3 u Zagrebu, nisu većina ali nije ih niti zanemariv broj. Sumnjam da je uber išta bolji, ali kad malo razmisliš - teško da može biti gori.
Konkretno, u Zagrebu sustav licenci ne funkcionira i treba ili napraviti reviziju pa da dobijemo kvalitetnu i sigurnu uslugu ili ih treba sasvim ukinuti. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice