Kepler početkom sljedeće godine?

poruka: 8
|
čitano: 2.349
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kepler početkom sljedeće godine?".
13 godina
neaktivan
offline
Kepler početkom sljedeće godine?

samo da opet smradovi iz TSMC-a ne zeznu Nvidiu....a i mogli bi se smiriti malo s izdavanjem 2 generacije grafa unutar godine dana...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 18:27 (xyan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Kepler početkom sljedeće godine?

lol nvidia je zeznila stvar s ferimijem nema tu nis s tim tmsc  btw

sami su rekli da su imali gresaka i curenja cak i na b4 chipu  a to je 4 revizija  a petu znas kao nv 590 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 18:32 (ccfly).
13 godina
neaktivan
offline
Kepler početkom sljedeće godine?

tsmc proizvodi cipove kolko ja znam...ako su nesposobni proizvest ono kaj im ja dam onda radije nek odbiju....

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kepler početkom sljedeće godine?

a s obzirom da me gtx285 jos dobro sluzi nije problem xd

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Kepler početkom sljedeće godine?
xyan kaže...

samo da opet smradovi iz TSMC-a ne zeznu Nvidiu....a i mogli bi se smiriti malo s izdavanjem 2 generacije grafa unutar godine dana...

ja bi prije reko samo da opet nesjebu sami sebe jer nastavljaju dobro utabanim putem, a koliko vidim ove godine bi im se mogao pridruzit i AMD jer su krenuli za njima, doduse za razliku od njih vjerojatno imaju barem kojeg asa u rukavu ali cinjenica je da rade Fermi alla ATI way

xyan kaže...

tsmc proizvodi cipove kolko ja znam...ako su nesposobni proizvest ono kaj im ja dam onda radije nek odbiju....

ne mijesat kruske i jabuke - TSMC ne proizvodi chipove vec samo prodaje svoje wafere a sto onda netko radi na tim waferima je poglavito tudja briga a tek onda njihova, oni kvartalno prodaju (bubam) 500k 40nm wafera i puca njima q*** ako tvoj dizajn ne valja a svima ostalima valja... to je onda poglavito tvoj problem, ako ti se ne svidja odi kamo drugamo, ako imas kamo, a njima ce vec uskocit neko  - naravno karikiram ali u principu se kod tajvanaca ipak sve svodi na tu poslovnu shemu.

 

Dalje nije isto ako imas na novom, logicno samom po sebi jos dovoljno neispeglanom node-u, neisproban gotovo sigurno bugovit dizajn od 600mm ili onaj od 30mm - nije Nvidiji bezvraga trebalo brdo revizija jednog te istog dizajna da bi chip kolko tolko doveli u red - koliko ja znam imali su samo pet sluzbenih redizajna i jos barem toliko onih nesluzbenih... i naravno i jos onda imaju obrazu rec kriv je netko drugi, bah... ljudi zbilja pu*e svasta.

 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
13 godina
neaktivan
offline
Kepler početkom sljedeće godine?

Prema ovome grafu ovi Maxwell bi trebala bit nekakva revolucija u proizvodjnji Gpu-ova?

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 21:22 (razorst3).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kepler početkom sljedeće godine?
razorst3 kaže...

Prema ovome grafu ovi Maxwell bi trebala bit nekakva revolucija u proizvodjnji Gpu-ova?

  Ma o njemu se nezna gotovo ništa, čak i o Kepleru se zna slabo a kamoli o njegovom nasljedniku Maxell-u.

Sve što sam napisao je moje osobno mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Zakona Republike Hrvatske koje jamči slobodu izražavanja misli i osjećaja.
13 godina
offline
Kepler početkom sljedeće godine?

mehh kaj mi to znači kad svejedno konzole diktiraju gaming svijet danas...

 

da mi prije 2 mj nije krepala 3 god. stara 9800gtx još ju ne bi mijenjao..

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice