KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea

poruka: 12
|
čitano: 1.475
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea".
13 godina
offline
KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea

A da se skupi kritična masa i lijepo zamoli upravu Applea da preuzme ovu našu državu. Možda bi nas doveli na zelenu granu (jabuke).

 

Možeš ih voliti ili mrziti ali im se mora priznati da znaju prodati proizvod.

Stručnjak za odmaganje...
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea

Zašto tip "predviđa" nešto što se već dogodilo?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea
mario.L_hr kaže...

A da se skupi kritična masa i lijepo zamoli upravu Applea da preuzme ovu našu državu. Možda bi nas doveli na zelenu granu (jabuke).

 

Možeš ih voliti ili mrziti ali im se mora priznati da znaju prodati proizvod.

 da kaj da im budemo jeftinija zamjena za kineze? hmmm no thx))

13 godina
offline
Re: KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea
qwwerty11 kaže...

 da kaj da im budemo jeftinija zamjena za kineze? hmmm no thx))

A što bi?

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea
qwwerty11 kaže...
mario.L_hr kaže...

A da se skupi kritična masa i lijepo zamoli upravu Applea da preuzme ovu našu državu. Možda bi nas doveli na zelenu granu (jabuke).

 

Možeš ih voliti ili mrziti ali im se mora priznati da znaju prodati proizvod.

 da kaj da im budemo jeftinija zamjena za kineze? hmmm no thx))

  Pa nisam ziher al negdje sam vidio kako sljakeri u foxconu imaju 410 $ placu. mislim da ni kod nas nije puno bolje. Prekovremenih imaju i nasi ko u prici, jedina je razlika sto kinezi dobijaju placu sto je kod nas relativna stvar.

16 godina
online
Re: KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea
Sad kad je dolar tolko jak ekipa zaraduje vise nego trgovci kod Todorica.
13 godina
offline
KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea

74.5 milijuna ajfona ... da budemo precizniji. 

opet rekordni kvartal, 74,6 milijardi prihoda, 18 milijardi profita ... 178 milijardi u banci. Mislim da je to svjetski rekord uopće.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 10:27 (grzzi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea

 a ne nije: San Francisko -- Apple je prijavio neto dobit od 18 milijardi dolara u prvom kvartalu fiskalne godine, što je najveći kvartalni profit ikada u jednoj kompaniji na burzi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea

9 iPhoneova prodaju u sekundi (naravno ugrubo, kada se podjeli). Također, ako uzmemo u obzir da je njihov dio od cijene 40% (profit), zarađuju 9,3 milijuna dolara po satu.

 

Svakako impresivno neovisno o tome što mislili o Apple-u.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea

jednostavnom računicom ispada da je prosječna cijena iPhone a 687,30 $ ( tu su i 5s i 5c, a vjerojatno i stariji modeli koji su još u prodaji )

za usporedbu iPad "samo" 419 $ a mac 1258$ ... što je ne loše pogotovo što je vidan rast prodaje mac-a. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea
mario.L_hr kaže...

A da se skupi kritična masa i lijepo zamoli upravu Applea da preuzme ovu našu državu. Možda bi nas doveli na zelenu granu (jabuke).

 

Možeš ih voliti ili mrziti ali im se mora priznati da znaju prodati proizvod.

 Istina Mario.

Od ovih brojeva i cifri boli glava. Svaka im čast. 

Battlelog: MUDO_HR
15 godina
offline
Re: KGI : Apple prodao 73 milijuna iPhonea
mario.L_hr kaže...

A da se skupi kritična masa i lijepo zamoli upravu Applea da preuzme ovu našu državu. ..

 -tamo sjede pametni ljudi. Od kud sama pomisao da bi nasjeli/uzeli/prihvatili? Ponovio bi se Titanik, možda kroz 1-2godine bankrot. Tamo su pametni koji znaju s novcem. Zaobilaze nas (osim Dubrovnika, ali to je druga tema).

 

i btw, za spomenutu plaću u foxconu, +stan/hrana. Tako da su njuhove šljakerske plaće podjednake, a mi imamo skuplji život/režije/hranu.. pa matematika ne pomaže. Može se uspoređivati s našim primanjima od cca 1.000€ (i ostatak EU), što opet nije isto ako živiš u minkenu ili tirani.. prevedeno, ne pljuckajte foxyja, on je za kineze 'raj', pa i za poneke europejce.. naravno, razlika što se tamo radi, što za usporedbu radi SI-rafinerija?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice